0

@JimMorrisonFCB aruajo , monchu:)

2

@blazeq czas na wychowanków poprostu. Trzeba tylko kupić jakoś 9 i zamykamy okienko.

2

@Deraxium burofaxem;D

10

@BarcaInfo marne to szansę na to.

0

No jesień średniowiecza powinni Bartomeu zrobić z jego czterech liter.

4

Wojna na linni Messi - Barcelona , nie wiem jak wogole te coś w postaci Bartomeu można nazwać Barceloną.

30

Najbardziej psychicznie boli mnie to w jaki sposób odchodzi nam 1 strzelec w historii i 3 strzelec w historii naszej Barcelony. Hańba i wielka pogarda. Bartomeu ty oprychu..

4

Mam nadzieję że udowodniny światu że bez Messiego też jesteśmy drużyną, która będzie walczyć o wszystkie możliwe trofea.

0

@Ratamahatta moja krew.

4

@Ratamahatta dokładnie, tak samo jak Psg z Neymarem.

9

Bezczelne ale prawdziwe w tych czasach.

https://zapodaj.net/bb5f3e2224408.jpg.html

0

@Colon fakt nie opinia.

0

Paulinho trzeba brać :)

1

Czyli co Messi nie ma już klauzuli 700 baniek ?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

6

Mieliśmy boga, a w zamian dostaniemy Jezusa to też mi się kuzwa podoba.

0

Komentarz usunięty

0

@Elosek na co czeka kapitan od blamazu 8.2 z Bayernem każdy siedzi cicho na dupie , kasę liczą a kibice najbardziej cierpią.

0

@L3OM3SSI wyluzuj kolego nie zablysniesz takimi komentarzami.

2

@Hushovt no nie mogę przeżyć tego hehehe;D jak on wogole może założyć inna koszulkę?

4

Człowiek jednego klubu mówili, dla mnie zmieniając klub Messi staje się wrogiem numer 1 bez względu na to co zrobił dla tego klubu. Kapitan od siedmiu boleści.

0

@Encore słyszysz Dembele , widzisz szpital :)

1

@VamosRakieta hehe to właśnie takie miało być;D

7

Nie na moje nerwy to wszystko człowiek zwykły biedny zapracowany polaczek zakochany w swoim klubie musi jeszcze cierpieć i denerwować się bogatym , szczęśliwym, spełnionym Messim który siedzi cicho od blamazu z Bayernem i w pupie ma swoich kibiców którzy czatują noce i dnie na La Rambli i innych forach i odswiezaja strony. Czas na trochę uciec nie ma sensu się denerwować w końcu jedno życie:)

1

@Coutinho007 Ja bym mu dał w jape A nie w lape;D

7

Komentarz usunięty

4

Kończyć już ten spektakl za robotę się brać, drużynę trzeba budować.

2

Lionel Messi planuje przerwać milczenie i wyjaśnić powody swojej decyzji. Nie jest znana dokładna data, ale intencją Argentyńczyka jest przedstawienie swojej wersji wydarzeń w najbliższych dniach i przesłanie wiadomości do fanów.
@rubenuria
#FCB

1

Na realmadryt.pl już piali z zachwytu.. poczekajcie do końca :)

0

@robsesh niech się bujaja mam na nich wyj....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?