kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Huck ma dobre liczby jakies tam puchary we Francji wygrał
Poza tym dlaczego miałby dostać Kante XD
Od plus Minus miesiąca ma formę i nagle każdy go stawia na piedestale
W samej Chelsea jest kilku gości którzy bardziej zasłużyli xd
0
@Szmulek bez szans moim zdaniem
Przy ewentualnym sukcesie Francji dostanie Mbappe
0
@Darkfin loris był wtedy ponoć kontuzjowany XD
1
@masq alba w tym sezonie jest najlepszym bocznym obrońcą na świecie a ludzie tutaj i tak go sprzedają XD
0
@Wossi61FCB PAU torres
0
@Grubson06 po jakiego wchodzi ten Arsenal xD
Potrzebuja trochę czasu żeby wrócić xd
1
@AdamS9882 grizman na Kane
0
@DonMatteo901 podobnie xD
0
Dalej ktoś żyje?????
0
Jak tam mordeczki?
0
@avexavi dalej team de Bruyne
0
Ktoś żyje? ????????
0
@SonBarcaGoku w sumie to ciekawa sprawa 200 mln na start
Parę wzmocnien plus dobry trener
z roku na rok coraz wyzsze lokaty i historia dzieję się na naszych oczach :D
0
@slayer jest to sposób :D
ale lepiej miec dwoch róznych stylowo całkiem obrych piłkarzy niż jakis beznadziejnych ( np semedo :))
0
@snake99 przeczytaj sb na spokojnie artykuł który podesłał ci @pax ;)
0
@SonBarcaGoku za dodatkowe 210mln też można to zrobić w niedalekiej przyszłości :D
0
@masq la ramble :D
1
@snake99 @pax @Rewolucja123 jakieś wzmianka o semedo ? ;)
1
teraz moze nam sie uda
dest ma kozak ofensywe emerson defensywe
czyli w sumie z ich dwóch wychodzi jeden Alves xd
0
@AmigoBlancos dobry był tylko Beckham
Reszta wybitna /bardzo dobra
0
@amanter też oczywiście :D
3
@Dundersztyc my przypadkiem nie byliśmy w dołku jak zaczął nas trenować?
0
@Khajio jesteś topem trenujesz top
Krótka piłka :D
1
@msmsms już zaraz do spania bo jutro ambitny dzień :D
Najpierw bojo potem melanż ;p
0
@masq jasne,ze tak
0
@cat_r37 niech poczeka dopoki nie zdobędziemy pieniędzy :D
0
@Kwasiak98 kimiś dzoszua ;p
1
@Ilona_VeB wygrasz to ;)
0
@Transu96 co za kozacki skład :v
0
@A_Gomesinho_21 jeśli by sprzedali nie potrzebnych zawodników z naszego klubu to git ;)