kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Heheszek71 konkret ekipa :D
1
@MesQueUnClub96 w sumie dzisiaj jeszcze nie było ;P
2
@HighestInTheRoom quebo totalny kox
jeśli nie słuchałeś sprawdz płytki poprzedzajace egzotykę
jest niesamowity :D
3
@Sulimo możesz oznaczać :D
0
@Worny niech podbija cenę :D
0
@VamosRakieta chyba ta francja nie słynęła z wybitnych napastników xd
11
@Elpolaco i to jest postępowy kraj :D
Polska powinna brać przykład
Tworzą i zwiększają cały czas te podatki a nic z tego nie mamy :v
1
@Yosemite śmiesznie to zabrzi ale patrzac na jego liczby w innych drużynach
Słabo mu idzie xd
0
@tristan87 grają dzisiaj ?
2
@Yosemite dobry ?
w tamtym sezonie coś mi sie obiło o uszy,zę grał całkiem nieźle :D
1
@Chakalaka akualnie laysy oven baked
zalezyna jakismak mamochote :D
0
@Lola120 mocne postanowienie xd
Ja bez wszelkiego rodzaju słodyczy nie jestem w stanie wytrzymać nawet dnia xd
Chyba, że to z powodów zdrowotnych to życzę zdrowia :D
0
@Ronmes na spokojnie ;)
Wszystko w swoim czasie :D
0
@clyde serio te lody są wspaniałe
Idealne połączenie
Z tego co pamiętam są rożki w biedronce o tym smaku, jeszcze mają polewe karmelowa
Naprawdę warto spróbować ;)
Oczywiście te z lodziarni galkowe bd najlepsze :D
Mówię ci to must have do spróbowania jeśli chodzi o lody :D
3
@Encore fajnie ze wyróżnili bielse ;)
0
@clyde solony karmel
nic lepszego niejadłem
1
@PlsNotAtletico floyd go zje
żaden celebyta nie ma szans z profesjonalistą w dodatku z takim
2
@youngsmiec parę razy mi się zdarzyło
jest silny fizycznie ,calkiem szybki ibardzo dobrze gra w obronie ( jest w top5 statystyk liczby odbiorów )
Idealnie będzie się uzupełniał z destem
No i wydaje misię ,żę w formacj ina 3 obronców dałby radę grać na pso
0
@Encore serio bez trenta ?xd
0
@Qlewer nie jest zły
Przynajmniej żyje meczem :D
0
Ale bym ich wszystkich sprzedał :v
0
@HERORICH2 to źle
Miał iść do Leeds :/
0
@adasko1998 oo ja w to grałem mam ponad 60lvl :D
0
@BoRoWieC cięzko powiedzieć ale kdb na pewno jest lepszym piłkarzem od pirlo i od scholesa chyba też
0
@FafitFCB ciężko powiedzieć ;D
2
@HighestInTheRoom hajs się musi zgadzać ;P
1
@Rewolucja123 cieżko powiedzieć xd
miał duze wahania formy
moim zdaniem najlepiej sie prezentował jako najbadziej wysuniety z tych trzech obrońców
dałbym mu takie 6/6,5 na 10
Licze ,zę w następnym sezonie wejdzie na wyższy poziom :D
5
Nie spieszy im się z ta prezentacja xd
0
@Homeopata8989 lepiej chyba się nie dało tego zrobić :D
0
@Homeopata8989 de Bruyne Kante Mbappe