1

@Pilka_jest_okragla przegrane finały z nami zostawiły sład na jego psychice ;P
boli go wielka hiszpania :D

0

@taris wiadomo co się stało ?

0

Pieknie Villareal :D

1

Jakbyście mogli wybrać po jednym z zawodników dzisiejszych finalistów do Barcelony to kogo byście wybrali?
Odę mnie leci Pau Torres i Paul Pogba

0

@Ratamahatta no jasne najlepiej grać tartakiem w pomocy i lage na skrzydłowych których nie mamy xD

0

@masq ojj tak pan trener
Dodatkowo zawsze gra ofensywnie
I potrafił robić wyniki pomimo średnich piłkarzy

0

@kaamil1910 przecież na yt każdy jest bogiem footbalu xD
Poza tym wini nie jest już tym piłkarzem z ligi holenderskiej który strzeli bramę z dystansu i zagra ciasteczko.
Jego plusem jest dobra technika użytkowa i bieganie
Takie same plusy może dać nam pedri i moriba ;) oczywiście jeśli bd dostawać odpowiednią liczbę minut ;)
Poza tym z tego co wiem odchodzi z live że względu na chęć zwiększenia zarobków. Jak wiemy nas nie stać już na dawanie ogromnych kontraktów.
Jeśli chodzi o wiek no to parę lat jeszcze na poziomie powinien pograć , poza tym jestem zdania, że liczy się skill a nie wiek, w końcu to tylko liczba ;D
Uważam go za zbędny transfer ale jak już do nas przyjdzie to bd mu kibicowal i życzył jak najlepiej ;3

0

@Striker bierzemy Lukaku i barelle
Oddamy gryzka i cou
Marzenie :D

0

Ktoś z was dziś na żywo będzie oglądał finał Ligi Europy?

1

@HERORICH2 weź tak nie mów :v

1

@Rust_Cohle genialny jest ;)

0

@Colon genialny tekst

0

@Drogba1 najlepsza fifka ;D

0

@masq wtedy ten caqueret czy jakoś tak zagrał najlepiej
totalny szef

0

@Mocher91 zawodników którzy bd realnym wzmocnienie na braki kadrowe
I sprzedazy nie potrzebnych grajków ;D

0

@Ratamahatta przecież nasza obrona jest najgorsza że wszystkich drużyn z topu to dlatego przegrywamy .
Dodatkowo nie mamy skrzydłowych , napastnika i pomocnika .ale też nie byle jakiego w każdej drużynie jest przynajmniej jeden szef i to nie jest gość którego zaletą jest bieganie tylko jest po prostu dobrym piłkarzem . Nasz środek pola składa się głównie z dzieciaków i dwóch bardziej doświadczonych gości .
Jednym jest busi który zrobił robotę w tym sezonie jednakże ma też duże braki fizyczne. A drugi to pjanic który w Juve przeżył swój najgorszy sezon a u nas nie dostał nawet realnej szansy xd
Każdy z naszych młodych pomocników potrafi pobiegać ,powalczyć , odebrać piłkę nawet czasami potrafią kogoś minąć. Oferują tyle samo co Wijnaldum
I potrzebuja minut żeby się ogrywać
My potrzebujemy rozgrywającego który zaoferuje nam dodatkowe możliwości i odciazy Messiego i Busquetsa.
Reasumując mamy w drużynie więcej niż jeden problem i rozwiązaniem tego problemu na pewno nie jest zawodnik Liverpoolu

0

@ranger3120 pjanic nawet u nas nie zdążył zagrać :D

0

@Coutinho007 poza tym Thiago też umie biegać i walczyć w obronie
Znalazło by się pewnie wielu lepszych kandydatów

0

@kamilop od biegania jest też pedri moriba de jong riki i pjanic .też potrafią to robić więc po jakiego siusiaczka bierzemy takiego gościa xd

2

@Coutinho007 fajnie, że nie jestem sam
Ten gość nie jest nam w ogóle potrzebny

0

@A_Gomesinho_21 super sprawa przychodzi do nas gość który umie tylko holować piłkę i podawać do tylu xDD
Natomiast w naszej pomocy nie ma nikogo ( poza busim) który byłby w stanie dać fajna piłkę i to takim gościem powinniśmy się zainteresować.
Biegać w naszej pomocy może każdy ale grać to już nie koniecznie :/

0

@Chakalaka od biegania już mamy de jonga
Potrzebujemy konkretnego drygenta w środku pola który umie podać kiwnąć przeciwnika i przy okazji biega
Mam nadzieję, że nasi skauci zainteresują się kimś takim ;)

0

@Pawel13sz 15 w lidze 20 ogólnie

0

Tylko nie on :/
Niech zostanie w premier Ligue

1

@Yosemite ten de paul wydaje się być panem piłkarzem
argentyna naprawde na najblizszyych turniejach może namieszać :D

0

@zadafcb prawie trafił:D

1

@clyde powinni służyć jako obiekt do różnego rodzaju eksperymentów medycznych
Testowano by na nich różne substancje
Od trucizn po leki
Otwierano by im ciała i grzebano w bebechach
Zabicie to by było marnotrawstwo

0

z tym ramosem to prawda ,że go enrique nie powołał ?!

1

o ktorej wlatują nagrody za skład battles ?

0

@socha nie że względu na Ronaldo
Tylko na Juve

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?