0

@Zip no to co całymiesiać spedze przed telewizorem :D

1

@Rust_Cohle w sumie mam sentyment do wszystkich
Chciałbym żeby któraś wygrała mistrzostwo świata :D

0

@pt9 @Dawid66 ja zawsze gram na totsy :D

0

Jak tam wasze bilansy w fut Champions?

0

@jeyx77x przecież hazard w Chelsea to był jednoosobowy oddział to co on robił czasami przekraczało pojęcie
Zawsze chciałem go u nas
Szkoda że jego kariera się tak potoczyła :/

0

@JohnnyBarca lipa straszna :/

1

@Bocheno1 no i że względu na to że się poświęcił mają go na siłę trzymać przy trenerce xd

1

@Messibestplayerintheworld dobra decyzja brawa ;)

0

@JohnnyBarca dawać Torresa :D najtańszy,
Ograny w lidze, no i ma wysokie umiejętności

0

@DonMatteo901 kurde a było trenować xd

0

@LeoMessiah who knows? xd

0

@clyde bomba na banie kończymy balet :v

0

@Encore tym razem nie Wisła a wielka legunia ustawi barce w szeregu xD

0

@Kamiloza91 no raczej :D

0

@masq po meczach z nami juz można stwierdzic ,że jest kozakiem
z tego co pamiętam miał nawet asystte po długim podaniu przecinającym naszą drugą linie

5

@Encore co jak co ale kounde to kozak totalny
lenglet w sevilli nawet nie był blisko jego poziomu

0

@D10SLEO okej
A ktoś inny xd

1

Są jakieś dobre nutki na tej Eurowizji?
Kogo obczaić?

0

@mekston w duecie z paredesem będzie git
Tym trzecim pewnie będzie Messi jako spo także potężny środek pola ;)

0

@masq tak była informacja o zainteresowaniu Leeds ;)

0

@Janiama czy bramki to jedyna wartość zawodnika?
Messi kreował nasza grę
Dryblowal dawał patelnie kolegom z drużyny, sama jego obecność na boisku powoduje, że koledzy mają więcej miejsca . Moim zdaniem nie powinno się porównywać ich wpływu na grę bo różnica jest drastyczna

2

@masq dobry grajek
W końcu Argentyna będzie mieć mocny środek pola
Mam nadzieję że przejdzie do Leeds i w następnym sezonie bd w europejskich pucharach ;)

2

@DonMatteo901 to co wymiana za gryzka i każdy zadowolony :D

0

@Yosemite ładnie poszedł;)
tylko szkoda ,zę nie mógł tego zrobić w innym meczu xd

0

Muriel zaraz wejdzie i skończy zabawę ;)

0

@Janas11224 przykładowo przez pierwsze dwa sezony grały by te same zespołu a potem kiedy zwiększyła by się liczba chętnych zrobili by spadki i awanse ;)
Najpierw trzeba zachęcić kibica i spopularyzowac pomysł a potem zmieniać
Poza tym inne drużyny gdyby zobaczyly ile siana mogą zgarnąć od razu by zmieniły zdanie. to samo tyczy się kibiców których przyciągał by wysoki poziom rozgrywek o wiele wyższy niż LM.

1

O proszę Arsenal już prawie w europejskich pucharach ;)
Liverpool aktualnie LM :/
No i totki dały dupy
W tabeli jest ciasno
Ciekawe które drużyny bd reprezentować angielska ligę w pucharach :D

0

@Ratamahatta zgadzam się odnosnie flicka
natomiast nw czemu bierzecie klopa pod uwage xd
z tego co mi sie kojarzy ma jeszcze kontrakt na kilka sezonów w live
zawsze potrzebuje dużo czasu ,zeby zbudować konkretną druzynę
no i styl gry jego druzyn mocno odbiega od naszego
co nie zmienia faktu ,ze trenerem jest dobrym ;)

1

@Yosemite jak myślisz który team był lepszy ten z 10/11 czy aktualny ?

6

zapowiada sie ,że będziemy mieć ciekawą grupe zawodników
depay piosenkarz
aguero streamer
dembele gamer
jeszcze paru się znajdzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?