kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zip no to co całymiesiać spedze przed telewizorem :D
1
@Rust_Cohle w sumie mam sentyment do wszystkich
Chciałbym żeby któraś wygrała mistrzostwo świata :D
0
@pt9 @Dawid66 ja zawsze gram na totsy :D
0
Jak tam wasze bilansy w fut Champions?
0
@jeyx77x przecież hazard w Chelsea to był jednoosobowy oddział to co on robił czasami przekraczało pojęcie
Zawsze chciałem go u nas
Szkoda że jego kariera się tak potoczyła :/
0
@JohnnyBarca lipa straszna :/
1
@Bocheno1 no i że względu na to że się poświęcił mają go na siłę trzymać przy trenerce xd
1
@Messibestplayerintheworld dobra decyzja brawa ;)
0
@JohnnyBarca dawać Torresa :D najtańszy,
Ograny w lidze, no i ma wysokie umiejętności
0
@DonMatteo901 kurde a było trenować xd
0
@LeoMessiah who knows? xd
0
@clyde bomba na banie kończymy balet :v
0
@Encore tym razem nie Wisła a wielka legunia ustawi barce w szeregu xD
0
@Kamiloza91 no raczej :D
0
@masq po meczach z nami juz można stwierdzic ,że jest kozakiem
z tego co pamiętam miał nawet asystte po długim podaniu przecinającym naszą drugą linie
5
@Encore co jak co ale kounde to kozak totalny
lenglet w sevilli nawet nie był blisko jego poziomu
0
@D10SLEO okej
A ktoś inny xd
1
Są jakieś dobre nutki na tej Eurowizji?
Kogo obczaić?
0
@mekston w duecie z paredesem będzie git
Tym trzecim pewnie będzie Messi jako spo także potężny środek pola ;)
0
@masq tak była informacja o zainteresowaniu Leeds ;)
0
@Janiama czy bramki to jedyna wartość zawodnika?
Messi kreował nasza grę
Dryblowal dawał patelnie kolegom z drużyny, sama jego obecność na boisku powoduje, że koledzy mają więcej miejsca . Moim zdaniem nie powinno się porównywać ich wpływu na grę bo różnica jest drastyczna
2
@masq dobry grajek
W końcu Argentyna będzie mieć mocny środek pola
Mam nadzieję że przejdzie do Leeds i w następnym sezonie bd w europejskich pucharach ;)
2
@DonMatteo901 to co wymiana za gryzka i każdy zadowolony :D
0
@Yosemite ładnie poszedł;)
tylko szkoda ,zę nie mógł tego zrobić w innym meczu xd
0
Muriel zaraz wejdzie i skończy zabawę ;)
0
@Janas11224 przykładowo przez pierwsze dwa sezony grały by te same zespołu a potem kiedy zwiększyła by się liczba chętnych zrobili by spadki i awanse ;)
Najpierw trzeba zachęcić kibica i spopularyzowac pomysł a potem zmieniać
Poza tym inne drużyny gdyby zobaczyly ile siana mogą zgarnąć od razu by zmieniły zdanie. to samo tyczy się kibiców których przyciągał by wysoki poziom rozgrywek o wiele wyższy niż LM.
1
O proszę Arsenal już prawie w europejskich pucharach ;)
Liverpool aktualnie LM :/
No i totki dały dupy
W tabeli jest ciasno
Ciekawe które drużyny bd reprezentować angielska ligę w pucharach :D
0
@Ratamahatta zgadzam się odnosnie flicka
natomiast nw czemu bierzecie klopa pod uwage xd
z tego co mi sie kojarzy ma jeszcze kontrakt na kilka sezonów w live
zawsze potrzebuje dużo czasu ,zeby zbudować konkretną druzynę
no i styl gry jego druzyn mocno odbiega od naszego
co nie zmienia faktu ,ze trenerem jest dobrym ;)
1
@Yosemite jak myślisz który team był lepszy ten z 10/11 czy aktualny ?
6
zapowiada sie ,że będziemy mieć ciekawą grupe zawodników
depay piosenkarz
aguero streamer
dembele gamer
jeszcze paru się znajdzie :D