kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mr_robot zmarnowany talent
0
@taris k**wa ehh szkoda gadać ;(
A chciałem jakaś fajna ikonkę na spo/n xd
3
@AmigoBlancos ciężko się nie zgodzić :/
1
@kryhaa @Gaz @MesQueUnClub96
Nawet na spo?
Wydaje się być ok xd
0
Trafiłem prime del piero
Nada się jeszcze na coś
@Transu96 ??
4
Mam nadzieję że Leeds się wzmocni w następnym sezonie i zagrają w europejskich pucharach :D
Piękna drużyna ;)
1
@Wossi61FCB podstawy git
z anglika ponad 90
polski ciezko powiedzieć ale na pewno lepeij od matmy
a matma na 40/50procent
Natomiast rozszerzenia
to anglik z 60
i biolka to w sumie nw czego sie spodziewać xd coś tam będzie :D
2
@Stagiryta angielska piłka się zmieniła
Wzięli system szkoleniowy od Hiszpanii i widać efekty.
Uważam że kilku piłkarzy by się nadawało do Hiszpanii
Np foden, Sancho , Kane, stones
0
@BARCA_FOR_EVER będzie ciężko za mało wygraliśmy :/
Ja liczę na potężnego Belga
Kdb po złota piłkę
5
@Odcinkowy zapowiada się, że laporta to totalny szef
Zobaczymy czy te plotki się sprawdza
0
@AmigoBlancos Benz idzie po złota piłkę ;)
1
@Wossi61FCB woo kurde
To nietypowy wybór ;D
A ogólnie jak czujesz że ci poszło z reszty maturek?
8
Chciałbym zobaczyć Chelsea i Leicester w następnym sezonie w lidze Mistrzów
Mam nadzieję że Liverpool się potknie ;)
1
@Pogba co się stało?
0
@Wossi61FCB jak fizyczka poszła ?
0
@kubix05 szkoda tego ibry :/
0
@Kettger a ile będzie kosztował 60/70 mln?
2
@MesQueUnClub96 chciałbym żeby Leicester gralo w LM
0
@Odcinkowy opcja na pewno ciekawa
Tylko że nie jest ograny na najwyższym poziomie , no i będzie stosunkowo drogi.
0
@Aristocrate_7 najlepsza jest mieszanka a samymi dzieciakami nic nie wygramy ;)
Nie mamy żadnych piłkarzy w wieku 25-28 za to mamy albo dziadków albo dzieciaków. W ten sposób nigdzie nie dojdziemy ;)
Jesteśmy Barcelona, jednym z największych klubów świata
Nie możemy grać samymi chlopaczkami bo,, mają potencjał '' ,potrzeba konkretów żeby wrócić na szczyt. Nie mamy czasu tylko i wyłącznie ogrywać młodych . Nie jesteśmy Borussia czy Ajaxem.
Trzeba przewietrzyć kadrę i ściągnąć
Odpowiednich piłkarzy
0
@Aristocrate_7 najlepiej xD
Cała drużyna u21 a co tam xD
1
@Messibestplayerintheworld
No to czystki czas zacząć :D
0
@4drian0 miał ogromny potencjał na pierwszego pato stremera :D
0
@Fenelon jasne że bym go zostawił, w tym sezonie gra bardzo dobrze . Nie ma bocznego obroncy który by dał nam tyle możliwości w ataku. Teraz mu już po prostu brakuje paliwa. Przez cały sezon zapieprza od bramki do bramki a rolandzik nawet niespecjalnie myślał o rotowaniu nim. Szkoda że firpo nie dostał jakieś większej szansy :/ może był za słaby a może to kaprys trenera. jednak jednej rzeczy jestem pewien
Alba po Messim jest w tym sezonie naszym najlepszym zawodnikiem. Teraz po prostu wypadła kolej na niego, żeby wieszać na nim psy.
Mam nadzieję, że nie odejdzie i będzie miał realną konkurencję
0
@Yosemite przyda sie
dawac go do nas ;)
0
@Pawel13sz ale bym go wymienił za grizmana
ojj tak ;)
0
@tomek8756 gra o tron
Breaking bad
Peaky blinders
Wikingowie
Skazany na śmierć
0
@svensonFCB spacerki piłka silka ( za niedługo ;3) kalistenika ,w weekendy chlanie z ziomkami, no i tera gram w fifke bo są totsy , jeszcze czasami lol i seriale
30
@vangoor gdzie neymarowi do figo XD
0
@Ewelinax ciężko powiedzieć xd
Cieszę się że ja o tym nie decyduje ;)