kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos bierzemy Hazarda?
Idealnie się nadaje na lewe skrzydło
A my mamy tam braki
Jeszcze jakby mu się zachciało chociaż udawać sportowca to mamy totalnego kozaka ;D
0
@ddanioofcb moim zdaniem jesli chodzi o sport to opinia może sie bardzo szybko zmieniać .Nie jestem fanem stwierdzenia ,, jesteś dobry tak jak twój ostatni mecz"
ale po pewnym czasie można dojśc do pewnych wniosków .
Przerywamy kluczowe starcia ,drużyna gra bez błysku , brakuje rotacji w druzynie a jeśli są to zwykle nieodpowidnie .
Sam nie jestem pewien co zrobić z koemanem , mam mieszane uczucia .Dlatego zgodze się z każda decyzją zarządu ;)
0
@Encore pan piłkarz jordi alba
0
@amanter fajnie zobaczyć świeża krew w lidze Mistrzów
Plus ludzie zawsze kibicują słabszym
Dlatego marzy mi się
Brak awansu do LM live i Juve
Do tego mistrzostwo Lille :D
0
@ProMILs za takie zagrania uwaza sie lewego najlepszym piłkarzem świata :D
0
@Encore na pewno top2
nw czy stawiać wyżej benzeme czy jego
3
Luis jesteś najpiękniejszy
2
@michaleu wspaniała informacja
0
Ale bym zobaczył ziela w Hiszpanii :D
Taka Sevilla czy Atletico ( choć ich styl mógłby mu nie pasować xd)
0
@Ratamahatta jest zupełnie odwrotnie
Robert jest gloryfikowany do granic możliwości
Co nie zmienia faktu że zasłużył ;)
0
@10LionelMessi10 Messi Ronaldo Iniesta Xavi neymar
0
Już za dzieciaka chciałem czarne Lamborghini
1
To Nieźli znawcy sztuk walki xD
Wielcy włodarze się popisali xDDD
0
@LeoMessi1994 1 MVP
Jest śliczna reszta egzekwo
0
@LeoMessi1994 oceniam że każda bym wziął na zaplecze ;)
0
@ObiektywnyKibic121 mnie to nie kręci
Dla mnie jest to okazja żeby sb spędzić czas z ziomkami :D
0
@LeoMessi1994 wszystkie kox :D
0
@Encore właśnie tacy ludzie psują klimat xd
Oni mają się nie umieć bić i ogólnie żeby była z nich beka :D
1
Powinien ktoś stworzyć gale w której wystepuja goście którzy nigdy nie trenowali i nie bd mogli trenować uczestnicząc w tej gali
To by było prawdziwe show i freakfajty warte obejrzenia
Na pewno bym kupował : D
1
Dawać tego tielemansa do nas
Piękny piłkarz gram nim już od FIFY 14
0
@zurek1207 podrzuć potem tutaj tę prace
chętnie poczytam
1
@masq oczywiście przy redukcji kontraktu ;)
Nadal potrafi dobrze zagrać , a doświadczenie jest zawsze w cenie :D
0
@masq Pique bym Jeszcze zostawił
4
@FCB24 w sumie moim zdaniem ciężko stwierdzić kto z nich miał większy talent
Ogólnie zauważyłem że jak ktoś jest krócej na szczycie albo po prostu miał jakiś epizod, że było o nim głośno to mówi się, że ma niewiadomo jaki, ogromny talent i nie wykorzystał go tak mocno jak mogl
Przez co umniejsza się tym zawodnikom trzymając poziom przez dłuższy czas
To takie luźne spostrzeżenie ;D
1
Kto waszym zdaniem jest lepszy
Mesut Ozil czy Kevin de Bruyne
1
@Yosemite zlotowlosy to totalny kozak
Szkoda że u nas nigdy nie zagra :/
0
@jedrek7000 busi jeszcze trochę pogra
W końcu robi swoje :D
0
@Transu96 ja na przykład nie mg się przemoc przez gt tak niesamowicie mnie denerwował początek było mega nudno i nie byłem w stanie oglądać dalej.
Natomiast w superce całkiem mi się podobał ten ostatni turniej i ten pomiędzy dwoma wszechswiatami
12
@Colon to nie jest tak, że jest dobrze czy nie dobrze
0
@Rewolucja123 moim zdaniem idealny pod grę w angli
U nas nie wykorzystalby wszystkich swoich atutów