kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms to akurat jego sprawa co brał
Ale tak po ludzku go szkoda :/ sympatyczny gość , fajnie się go słuchało.
Szkoda, że tak się to skończyło :v
0
@Kwasiak98 raczej nie
Nie mamy zawodników pod jego styl gry
Poza tym on też nie pasuje pod styl Barcy
0
@Whudi ...
Co się stało?
Masz jakąś oficjalna informacje?
0
Myślicie że Leo zostanie jeszcze najlepszym asystentem w lidze?
0
@jeyx77x chyba mu się kończy kontrakt
Przydał by się nam ktoś taki :D
0
@Ratamahatta nie no xD
Co jak co ale jego styl trenerski wgl do nas nie pasuje xd
2
To co dzisiaj jesteśmy kibicami Atletico
Vamos Atleti :D
0
@|Nuno| ta bo to jedyne co osiągnął xD
To już nawet za głupie na bejta ...
0
@Homeopata8989 jakby nie patrzeć to nawet lepiej dla Holandii ;)
Virgil i tak nie ma rytmu meczowego więc więcej może zaszkodzić niż pomoc
0
@Yoshi94 to co innego
Nienawidzę takiej pogody
0
@jeyx77x dziś jest spox
20 stopni to ładna pogoda :D
1
@AmigoBlancos wydaje mi się że nie bo mylą się niezależnie od druzyny
0
XDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Chakalaka serio już planują wszystko pozamykać ? xd
1
@PawkoFCB no liga Europy byłaby pozytywem :D
2
@Pawel13sz falcao był tottalnym kozakiem
0
@Kengo ale słodziak
1
@adiczak do pewnego wydarzenia był genialny ;D
0
Coraz mniej lubię tego hazarda xd
2
Ja ZAWSZE byłem za Sevilla ZAWSZE
0
@Mr8lacknie istotną jest jego cena
Nie było powodu żeby go kupić xd
Gdzie on niby miał grać
Kupienie zawodnika dla samego nazwiska xd
Mam nadzieję że przestaniemy robić takie nie przemyślane transfery
0
@clyde mimo wszystko nie idzie im źle :D
Od dwóch lat są top 4 w Europie
1
@lukaszmatusiewicz dzisiaj Sevilla ;)
1
@Sergio5Busquets busi w tym sezonie to totalny szef
Mam nadzieję że w następnym sezonie reszta naszych pomocników pójdzie jego śladem ;)
0
No i jeszcze buraki
Jak byłem mały to rodzice dawalimi sok z buraków do picia z powodu choroby zwanej anemia xd
Nie mogłeś wyjść na dwór dopóki go nie wypiłem :/
Wiele razy zdarzyło mi się zwrócić ten,, wspaniały'' soczek (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)w najbliższe krzaki przed blokiem
No i do teraz nie ruszę buraków xd
1
@MichalZZZ jesteś chyba jedyna taka osoba we wszechświecie :D
0
@clyde rodzynki są okropne a winogron uwielbiam xD
Poza tym nie cierpię ananasa i kokosa xd
0
@matirix20 jest defensywnym pomocnikiem?
0
@cat_r37 ciężko się nie zgodzić xd
1
@MesQueUnClub96 już nie ma wstępu do Polski