1

@GeneralXavi piękny napastnik nam się trafił :D

4

Jedno jest pewne Aguero u naskarnych nie postrzela :D

0

@Bogan nie liczymy na porażkę realu
Tylko na zwycięstwo Sevilli
VAMOS SEVILLA!!

0

@Pilka_jest_okragla i ten winek z Juve najgorsza że wszystkich drużyn XD
Frajerstwo że hej xd

0


Łapcie
Zadanie domowe
Na jutro trzeba się nauczyć
Hymn Sevilli

0

@mkord spoko spoko
Czytanie ze zrozumieniem mnie zawiodło xd

2

@itmustbejoke jest czarny młodszy silniejszy i jego nazwisko kojarzy się z jakimś czarem z metina

2

Apeluję żeby jutro zmienić design strony na barwy Sevilli
Jutro wszyscy kibicujemy Sevilli
Vamos Sevilla

0

@Janiama możliwe że mi się pomyliło ale czy to ty nie byłeś gościem który najbardziej chwalił ten system?

0

Kurdeee szkoda busiego :/

1

@MesQueUnClub96 masochizm w najczystrzej postaci
Nie zrobiłbym sb tego ;D

0

@AmigoBlancos mógłbyś oznaczać? :D

1

@BarcaInfo haaland nie zagra u nas 10 lat patrząc na to kto jest jego agentem xd

0

@Dembouz1899 hazard

0

@Kluivert_P +1
Siatkareczka z Kuby na propsie ;)

0

@Werka7 do przodu ;)

1

@LeoMessiah nie było źle
Jeszcze jedno rozszerzenie i koniec :D

1

@DaPidejpi czyli nie tak źle :D
Chyba xd
Ja jeszcze biolka w środę i koniec
Już mi się nie chce nic pisać xD
Dobrze ze nie wziąłem jeszcze czegoś xd

3

Brawa dla Villarealu
I po zwycięstwo w finale
No i z Realem
Też :D

0

@maroon i francuskiej

0

@szkutnik91 Verratti Neymar Mbappe Marquinhos do nas i jazda :D
Liga mistrzów do nas

0

Ktoś ogląda Villareal - Arsenal
Co się stało chuku?
Będzie na finał z utd?

0

@Werka7 ciężko powiedziec raczej kibicuje klubach że względu na styl , bądź trenera, zawodników .
Myślę że City, Atalanta Lipsk Sevilla Sassuolo ajax no i PSG ( że względu na Mbappe Verratti Neymar)
Ale najbardziej z tych drużyn chyba stawiam city

0

@msmsms w jak% celujesz?
I co chcesz później studiować?

0

@chudymc nie martw się w grupie siła :D

0

@pt9 chyba wychodzi na to samo
grupa ludzi robiąca wspólnie siano

0

@arasz1819 stary stawianie de jonga ponad Messiego to już herezja xD
Oglądasz wgl mecze ? De jong w tym sezonie nie jest nawet najlepszym pomocnikiem w Barcelonie ( busi jest lepszy w tym sezonie)
Poza tym sprawdz statystyki i odpal meczyk nikt nie robi takiej różnicy jak on ( czasami de Bruyne i Neymar)
Na ten moment jest kilku kandydatów a jednym z nich jest Messi
Chyba, że to bait jeśli tak to mnie masz :D

0

tez bym chciał obserwować taki mecz z trybun:v

0

@macio_944 kante nie ma szans
jak francja wygra euro to dostanie mbappe
chyba ,że bd grać wfinale z belgią to możeee rudy dostanie

0

@Songo91 merino jest spoko
Locatelli też
A edzio w tym sezonie średnio ale jest najmłodszy kończy mu się kontrakt
No i chyba ma największy potencjał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?