0

@Salchent bardziej sprzedaz neymara

1

@MESSIah16 móglby do nas przyjsc ;p

2

@MESSIah16 pieprzyc ten jego wizerunek
jesli umie wygrać pojedynek jeden na jeden i jest tani to powinniśmy brać i tyle

1

@Adran360 nie ma co się śmiać
4 vs 1 by cię dojechał XDD

0

@vangoor nie
Nigdy wgl nie pomyślałem o czymś takim
Mam zbyt wielu ludzi na których mi zależy , zbyt wiele pasji i zbyt wiele do udowodnienia samemu sobie żeby coś takiego zrobić .
Ty też sobie wszystko przemysł jeśli masz problem i po prostu żyj
Samobój to zwykła ucieczka

0

@IronSanHybrid taktyczny siłka xD

0

wie ktos z was gdzie mozna obejrzeć dokument pt. ,,rozbitkowie" ten o tych zawodnikach rugby co przeżyli katastrofę lotniczą
film z roku 2007

1

@Popitek12 kane (15 znaków )

0

@lajcior powtórka meczu Argentyna-Francja

0

@Rastafarnianin realtalk xD

1

@ranger3120 ale szon hahahah

4

@Culers jeszcze Najman musi się wypowiedzieć

0

@EkspertzOrlikq moglibyśmy kupic spd i dorzucając troche skrzydłowego

0

Taktyczny vegeta

0

@VegetaPolska taktyczny

1

@agaFCB człowiekiem może nie
Ale kobieta na pewno

3

@Kessie ja np nie musiałem wstawać
Jak nie zaśniesz to nie musisz rano wstać ;p

1

@HighestInTheRoom wesołych bykuu ;D

1

@draxidox @VegetaPolska ale idziesz po swoje hahah

0

@NeroTFP1 przecież jeśli chodzi o umiejętności to Neymar jest lepszym piłkarzem xdd

0

@K4tsuuu bardziej bym sie skłonił w kierunku trenerów przygotowania motorycznego/fizjo
to muszą być totalne fujary

0

@Messibestplayerintheworld transfer marzenie
parę lat temu xD
choć z drugiej strony stary jakis nie jest umiejętności na pewno są
tylko kwestia chęci xDD

0

@Amidamaru szkoda ze zdrowie nie te
pewnie gdyby nie te kolana to dawałby rade w europie

0

@tomek8756 przynajmniej masz wybadany teren ;D

0

@Kitek1640 sprobować warto ;)
poza tym wiele zależy od uczelni a własciwie wykladowcow

6

@Inzynier18 nw jak to wygląda z perspektywy pracodawcy
Ale na pewno nikt z nich tych młodych po prostu nie chce dać się dymac

1

@Pawel13sz ale chad
szacun

1

@Faro nie ma nikogo kto by miał jakąkolwiek magię
Poza tym to przez co zaczyna się kibicować czyli styl gry jest tragiczny
Ciężki temat

2

@Hajny do mnie też już dzwonił xD
Także zaraz lecę

0

@Gaz taktyczny goat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?