kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Salchent bardziej sprzedaz neymara
1
@MESSIah16 móglby do nas przyjsc ;p
2
@MESSIah16 pieprzyc ten jego wizerunek
jesli umie wygrać pojedynek jeden na jeden i jest tani to powinniśmy brać i tyle
1
@Adran360 nie ma co się śmiać
4 vs 1 by cię dojechał XDD
0
@vangoor nie
Nigdy wgl nie pomyślałem o czymś takim
Mam zbyt wielu ludzi na których mi zależy , zbyt wiele pasji i zbyt wiele do udowodnienia samemu sobie żeby coś takiego zrobić .
Ty też sobie wszystko przemysł jeśli masz problem i po prostu żyj
Samobój to zwykła ucieczka
0
@IronSanHybrid taktyczny siłka xD
0
wie ktos z was gdzie mozna obejrzeć dokument pt. ,,rozbitkowie" ten o tych zawodnikach rugby co przeżyli katastrofę lotniczą
film z roku 2007
1
@Popitek12 kane (15 znaków )
0
@lajcior powtórka meczu Argentyna-Francja
0
@Rastafarnianin realtalk xD
1
@ranger3120 ale szon hahahah
4
@Culers jeszcze Najman musi się wypowiedzieć
0
@EkspertzOrlikq moglibyśmy kupic spd i dorzucając troche skrzydłowego
0
Taktyczny vegeta
0
@VegetaPolska taktyczny
1
@agaFCB człowiekiem może nie
Ale kobieta na pewno
3
@Kessie ja np nie musiałem wstawać
Jak nie zaśniesz to nie musisz rano wstać ;p
1
@HighestInTheRoom wesołych bykuu ;D
1
@draxidox @VegetaPolska ale idziesz po swoje hahah
0
@NeroTFP1 przecież jeśli chodzi o umiejętności to Neymar jest lepszym piłkarzem xdd
0
@K4tsuuu bardziej bym sie skłonił w kierunku trenerów przygotowania motorycznego/fizjo
to muszą być totalne fujary
0
@Messibestplayerintheworld transfer marzenie
parę lat temu xD
choć z drugiej strony stary jakis nie jest umiejętności na pewno są
tylko kwestia chęci xDD
0
@Amidamaru szkoda ze zdrowie nie te
pewnie gdyby nie te kolana to dawałby rade w europie
0
@tomek8756 przynajmniej masz wybadany teren ;D
0
@Kitek1640 sprobować warto ;)
poza tym wiele zależy od uczelni a własciwie wykladowcow
6
@Inzynier18 nw jak to wygląda z perspektywy pracodawcy
Ale na pewno nikt z nich tych młodych po prostu nie chce dać się dymac
1
@Pawel13sz ale chad
szacun
1
@Faro nie ma nikogo kto by miał jakąkolwiek magię
Poza tym to przez co zaczyna się kibicować czyli styl gry jest tragiczny
Ciężki temat
2
@Hajny do mnie też już dzwonił xD
Także zaraz lecę
0
@Gaz taktyczny goat