kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakue gierki polecacie na telefon? najlepiej multiplayer albo że masz jakąś swoją wioskę robicie sojusze rozbudowujecię ja itd
Coś żeby na zajęciach pograć hahah
0
@Ojciec5tkidzieci myślę że wychowankowie to jedyne na czym możemy zarobić
W sumie nigdy ich nie oddajemy jak mają potencjał więc trzeba dużo sypnąć żeby się zastanowili
2
@PatrykBarca jest coś takiego w Hiszpanii
Kilku karków wjeżdża takiej osobie na chatę i dzięki magicznej sile perswazji taki delikwent postanawia opuścić lokal xDD
0
@Dalhi nie
To nielegalne przecież
2
@blakkudium opiszesz tego grajka ?
1
@FcPortoFan1999 oby arsenal
0
@AdrianJaniak szacun grać na takim poziomie w takim wieku
Z drugiej strony iniesta też się o wiele szybciej zaczął niż modric
Możliwe że jeśli chodzi o grę na najwyższym poziomie to mogą miec porównywalne liczby spotkań minut itd
0
@KrychaFCB XDD no i gicio
0
@ProMILs xDDD
W punkt
1
@FCB24 wszyscy poza Interem nie powinni być problemem
1
@FcPortoFan1999 jeszcze jakich ma zawodników Guardiola a jakich xavi
#xavimasterclass
2
@Pawel13sz niby ta
Ale z tym Messim i suarezem to nawet Mietek wychodzący prosto z zabki by ugrał aktualna ligę hiszpańska xdd
1
@sevs zbijał cenę żeby Bayern miał łatwiej
Cwaniak ;p
1
Fajnie gra ta Girona
Będzie trzeba sobie ich częściej odpalać ;D
0
@Odcinkowy taktyczny hahaha
1
@SteuerFreiMoney w sumie lekka aktywnosc fizyczna poprawia działanie ukladu immunologicznego wiec moze w takim początkowym stadium ... albo w takcie np dzieki mozliwosci zniszczenia wiekszej ilości komorek rakowych
na glupote też da rade bo jak trenujesz to masz mniej czasu i siły na głupoty xD
( jakby co to beka bo jeszcze ktos uwierzy ;D)
0
@AllBundy nie ma
0
@MarcelNJ11 ruskacz model ukraiński xD
0
@LS staary nawet na silce potrafia to mieć xDD
albo leginsy modelujące dupe XDD
wiec co dopiero na normalnych wyjsciach
0
@Herato to teraz się szykuje pewnie seria męczy bez straty punktów xd
0
@Czajka90 powinien mu przypieprzyc
W pale się nie mieści żeby takie decyzje podejmować xdd
1
@HighestInTheRoom będzie top 4 ?
1
@AFA90 dobrze jest
kupon siedzi
teraz juz niech se strzelaja ;p
2
@Luciano99 ciężki temat z nią xD
1
@LaLigaPD ciekawe gdzie pójdzie
0
@Bartas7VeB taktyczny kupon
11
@mekston i my najlepsi z barazy ;D
same koty xDD
0
@tbas aa dobra xD
Myślałem że tobie coś jest hahah
0
@tbas jeszcze nie ale studiuje
wal
0
@ranger3120 szatan to wymyślił