1

Jakue gierki polecacie na telefon? najlepiej multiplayer albo że masz jakąś swoją wioskę robicie sojusze rozbudowujecię ja itd
Coś żeby na zajęciach pograć hahah

0

@Ojciec5tkidzieci myślę że wychowankowie to jedyne na czym możemy zarobić
W sumie nigdy ich nie oddajemy jak mają potencjał więc trzeba dużo sypnąć żeby się zastanowili

2

@PatrykBarca jest coś takiego w Hiszpanii
Kilku karków wjeżdża takiej osobie na chatę i dzięki magicznej sile perswazji taki delikwent postanawia opuścić lokal xDD

0

@Dalhi nie
To nielegalne przecież

2

@blakkudium opiszesz tego grajka ?

1

@FcPortoFan1999 oby arsenal

0

@AdrianJaniak szacun grać na takim poziomie w takim wieku
Z drugiej strony iniesta też się o wiele szybciej zaczął niż modric
Możliwe że jeśli chodzi o grę na najwyższym poziomie to mogą miec porównywalne liczby spotkań minut itd

0

@KrychaFCB XDD no i gicio

0

@ProMILs xDDD
W punkt

1

@FCB24 wszyscy poza Interem nie powinni być problemem

1

@FcPortoFan1999 jeszcze jakich ma zawodników Guardiola a jakich xavi
#xavimasterclass

2

@Pawel13sz niby ta
Ale z tym Messim i suarezem to nawet Mietek wychodzący prosto z zabki by ugrał aktualna ligę hiszpańska xdd

1

@sevs zbijał cenę żeby Bayern miał łatwiej
Cwaniak ;p

1

Fajnie gra ta Girona
Będzie trzeba sobie ich częściej odpalać ;D

0

@Odcinkowy taktyczny hahaha

1

@SteuerFreiMoney w sumie lekka aktywnosc fizyczna poprawia działanie ukladu immunologicznego wiec moze w takim początkowym stadium ... albo w takcie np dzieki mozliwosci zniszczenia wiekszej ilości komorek rakowych
na glupote też da rade bo jak trenujesz to masz mniej czasu i siły na głupoty xD
( jakby co to beka bo jeszcze ktos uwierzy ;D)

0

@AllBundy nie ma

0

@MarcelNJ11 ruskacz model ukraiński xD

0

@LS staary nawet na silce potrafia to mieć xDD
albo leginsy modelujące dupe XDD
wiec co dopiero na normalnych wyjsciach

0

@Herato to teraz się szykuje pewnie seria męczy bez straty punktów xd

0

@Czajka90 powinien mu przypieprzyc
W pale się nie mieści żeby takie decyzje podejmować xdd

1

@HighestInTheRoom będzie top 4 ?

1

@AFA90 dobrze jest
kupon siedzi
teraz juz niech se strzelaja ;p

2

@Luciano99 ciężki temat z nią xD

1

@LaLigaPD ciekawe gdzie pójdzie

0

@Bartas7VeB taktyczny kupon

11

@mekston i my najlepsi z barazy ;D
same koty xDD

0

@tbas aa dobra xD
Myślałem że tobie coś jest hahah

0

@tbas jeszcze nie ale studiuje
wal

0

@ranger3120 szatan to wymyślił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?