kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston zabrakło bramki
Wtedy by mi zapewnili pieniądze xd
2
@bartas97 dyszka minimum
Niech ugraja więcej ;p
0
@JarekS taktyczny
0
@PatrykBarca ciekawe ile by mial teraz
pewnie ponad 30
0
@AFA90 no i klasa haha
0
@Worny niech nam żyje uj wie ile ;D
1
@insp1re no i poteżny martinez
5
Cancelo to nasz najlepszy skrzydłowy od czasów Neymara xDD
0
Warto odpalić sobie girone ?
1
@Joe_Barbaro Arsenal Girona Milan Lipsk
Ostatnie 2 obojętnie
0
@Rewolucja123 dzień świra wydanie barcelońskie
W punkt
0
@Firestone Alves chyba w każdej możliwej umiejętności piłkarskiej jest od niego lepszy xD ( no może te podania/wrzutki dla Arnolda) a poza tym to nie ma co porównywać xD
1
@HighestInTheRoom jeszcze gdyby te tyłki byly serio dobre a tu większość roboty robią leginsy xD
Naciągną se je mocniej tak że muszelka im się z przodu odciskuje i cieszą się że tyłek kształtny XDD
0
@Rl9k1nG zależy
Jeśli chodzi o oglądanie to tak
A jeśli chodzi o uprawianie samemu to mam o wiele więcej chęci niż wcześniej
0
@Tomala15 od Neymara ? xD
1
@cris27 jedyne co ta druzyna ma do zaoferowania to lewy ( oczywiście oargument tylko i wyłącznie dla polaka)
no i mozee to że gra duzo dzieciaków xd
2
@lucas/catalan te zubrówy top haha
0
@Bobo25 Brazylia bez Neymara to takie flety że szkoda gadać xDD
1
@Mixtape niedługo wejdziesz na drugi etap wtajemniczenia wiec tego nie zmarnuj
pojawi sie motywacja zeby coś zmienic
wykorzystaj to jak chcesz
to taka darmowa przedtreningowka
nie zmarnuj tego czasu
2
@Hosh w dyskusjach zasada jest prosta
zawsze ma racje ten który wiecej wyciska
dlatego kobiety nigdy nie mają racji
1
@IronSanHybrid efektowne haha
0
@Danny Gaucho w sumie w duecie moze by mogli nieźle chodzić ;p
2
@LS moze i jest święty ale tez i najlepszy
0
@Emhyr meczy to patrzenie na niego xdd
1
@LM10GOAT jak grałeś dalej to najprawdopodobniej skonczy sie na skręceniu 1 lub drugiego stopnia
na wszelki leć na jakies RTG
0
Mi w 23 się fajnie grało ;D
0
@pt9 poczekam na wypowiedź eksperta @Transu96
0
@Barca-Messi10 wiesz po fakcie to cię już w sumie średnio obchodzi czy miała faceta czy nie xd
Szczególnie jeśli to byl szybki strzał
3
@WiernyKatalonii ogolnie pamietaj roznica pomiedzy suplementem a lekiem jest drastyczna
w leku sklad jest w 100 % jasny są o wiele wieksze restrykcje odnosnie tego.
dalej jesli robisz sobie badania to pamietaj ze w nich zawsze chodzi o srednia w populacji o gościa ktory ma przecietna aktywnosc fizyczną jest przecietnego wzrostu przecietnej wagi - ilosci wszystkiego zawsze powinno sie dobierac indywidualnie
nie jestes statystyką tylko indywidualnością
suplementacja witamina D nawet w lato nie zrobi ci krzywdy lecz w zime powinieneś brać jej więcej a ilośc jaka jest ci potrzebna to już totalnie indywidualna sprawa
niestety ale samemu na sobie musisz sprawdzic
zacznij od wybranej przez siebie dawki takiej która uważasz za słuszna bierz 2 tygodnie i zobacz efekty ( np zrob po tym czasie znowu badania ) choc wystarczy samemu stwierdzic czy cos sie zmieniło
jak nic sie nie dzieje to zwiększ
inni cie mogą co najwyzej naprowadzic ale i tak wszystko zawsze trzeba sprawdzic samemu na sobie .
1
@Jarema2000 taktyczny