0

@mekston zabrakło bramki
Wtedy by mi zapewnili pieniądze xd

2

@bartas97 dyszka minimum
Niech ugraja więcej ;p

0

@JarekS taktyczny

0

@PatrykBarca ciekawe ile by mial teraz
pewnie ponad 30

0

@AFA90 no i klasa haha

0

@Worny niech nam żyje uj wie ile ;D

1

@insp1re no i poteżny martinez

5

Cancelo to nasz najlepszy skrzydłowy od czasów Neymara xDD

0

Warto odpalić sobie girone ?

1

@Joe_Barbaro Arsenal Girona Milan Lipsk
Ostatnie 2 obojętnie

0

@Rewolucja123 dzień świra wydanie barcelońskie
W punkt

0

@Firestone Alves chyba w każdej możliwej umiejętności piłkarskiej jest od niego lepszy xD ( no może te podania/wrzutki dla Arnolda) a poza tym to nie ma co porównywać xD

1

@HighestInTheRoom jeszcze gdyby te tyłki byly serio dobre a tu większość roboty robią leginsy xD
Naciągną se je mocniej tak że muszelka im się z przodu odciskuje i cieszą się że tyłek kształtny XDD

0

@Rl9k1nG zależy
Jeśli chodzi o oglądanie to tak
A jeśli chodzi o uprawianie samemu to mam o wiele więcej chęci niż wcześniej

0

@Tomala15 od Neymara ? xD

1

@cris27 jedyne co ta druzyna ma do zaoferowania to lewy ( oczywiście oargument tylko i wyłącznie dla polaka)
no i mozee to że gra duzo dzieciaków xd

2

@lucas/catalan te zubrówy top haha

0

@Bobo25 Brazylia bez Neymara to takie flety że szkoda gadać xDD

1

@Mixtape niedługo wejdziesz na drugi etap wtajemniczenia wiec tego nie zmarnuj
pojawi sie motywacja zeby coś zmienic
wykorzystaj to jak chcesz
to taka darmowa przedtreningowka
nie zmarnuj tego czasu

2

@Hosh w dyskusjach zasada jest prosta
zawsze ma racje ten który wiecej wyciska
dlatego kobiety nigdy nie mają racji

1

@IronSanHybrid efektowne haha

0

@Danny Gaucho w sumie w duecie moze by mogli nieźle chodzić ;p

2

@LS moze i jest święty ale tez i najlepszy

0

@Emhyr meczy to patrzenie na niego xdd

1

@LM10GOAT jak grałeś dalej to najprawdopodobniej skonczy sie na skręceniu 1 lub drugiego stopnia
na wszelki leć na jakies RTG

0

Mi w 23 się fajnie grało ;D

0

@pt9 poczekam na wypowiedź eksperta @Transu96

0

@Barca-Messi10 wiesz po fakcie to cię już w sumie średnio obchodzi czy miała faceta czy nie xd
Szczególnie jeśli to byl szybki strzał

3

@WiernyKatalonii ogolnie pamietaj roznica pomiedzy suplementem a lekiem jest drastyczna
w leku sklad jest w 100 % jasny są o wiele wieksze restrykcje odnosnie tego.
dalej jesli robisz sobie badania to pamietaj ze w nich zawsze chodzi o srednia w populacji o gościa ktory ma przecietna aktywnosc fizyczną jest przecietnego wzrostu przecietnej wagi - ilosci wszystkiego zawsze powinno sie dobierac indywidualnie
nie jestes statystyką tylko indywidualnością
suplementacja witamina D nawet w lato nie zrobi ci krzywdy lecz w zime powinieneś brać jej więcej a ilośc jaka jest ci potrzebna to już totalnie indywidualna sprawa
niestety ale samemu na sobie musisz sprawdzic
zacznij od wybranej przez siebie dawki takiej która uważasz za słuszna bierz 2 tygodnie i zobacz efekty ( np zrob po tym czasie znowu badania ) choc wystarczy samemu stwierdzic czy cos sie zmieniło
jak nic sie nie dzieje to zwiększ
inni cie mogą co najwyzej naprowadzic ale i tak wszystko zawsze trzeba sprawdzic samemu na sobie .


1

@Jarema2000 taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?