7

dupka wylizana to można grac xdd

1

@shahman wuja umiem jak neymor hahaha

2

@maciar wiesz jak jest haha
rodzice są po to zeby wychowywać
a dziadkowie żeby rozpieszczać ;p

9

@VegetaPolska fenomenem jesteś
Weź zacznij się zajmować sobą jakimiś pasjami przestań szukać atencji i stań się osoba z którą warto w końcu będzie utrzymać kontakt
Przecież to się nie mieści w pale żeby mieć takie problemy mając więcej niż 14 lat
Chyba że na siłę już chcesz poczuć woń muszelki i zobaczyć jak to jest z tymi dziewczynami to weź se jakiś low tier żebyś miał w końcu jakaś szansę podejścia to może się czegoś nauczysz i nie będziesz takich głupot tu pieprzył
Cytując klasyka ,, nie zapominaj o saiyanskiej dumie !!!"

0

Jea w końcu coś dobrego
Ten marquinios specjalny wleciał @Transu96

1

@escarabajo oo mozesz oznaczać
chce być na bieżaco z wynikami GOATA

3

@Gwyn też możesz oznaczyć
Będzie fajny temat do baitowania znajomych haha

0

@zodiak_10 xDD taktyczny

1

@Mario96w zawsze śmieszne xD

0

@BorzyKrzys kogo obchodzi pogoda robisz swoje i tyle ;p
Wiadomo fajnie jak jest względnie ciepło kiedy coś sobie zaplanujesz na powietrzu ale jak masz wyjść to i tak wyjdziesz

1

@gumaz co jest w rodzinie zostaje w rodzinie
przeciez nie wyda ci starego

1

@MesQueUnClub96 jesz mniej albo więcej sie ruszasz nie ma nic pomiędzy
Ściągnij se aplikacje fitatu i zapisuj tam swoje posiłki
Powiedzmy z tydzień i od tego co ci tam wyjdzie ( to ile jesz kalorii w ciągu dnia ) odejmij 200/300 kalorii i działaj
Najlepiej zacząć spokojnie
wrowadz jakieś spacery jako aktywność fizyczna możesz też wysiadać kilka przystanków szybciej z busa częściej chodzić z buta zamiast używać auta
I po prostu działaj
Powodzonka

0

@Albatros my z nim w składzie byśmy mieli jedna lm więcej lekko xd

1

@tomek8756 mocny zawodnik xD

1

@LS taktyczny YouTube

1

Niesamowite Brazylia Urugwaj 40 minuta i żadnej sytuacji bramkowej

1

@Bykunn w punkt hahah

0

@MeAndSwan i co wziąłeś ?

0

Miał być singielek na Hiszpanie a skusiłem sie na Polskę na podbicie xD
130 zł poszło się pieprzyć
Niesamowita jest ta drużyna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Essos nie no rudy lepszy mimo wszystko

3

@MesQueUnClub96 moj ziomek kilka lat temu w sredniej szkole w dzień jakiegos zydowskiego święta powiesił flage izraela na oknie xDD
wywalili go z akademika XD

0

@HighestInTheRoom z tych popularnych to marot robbie shakira jak była młodsza (dalej fajna ale teraz to juz nie to samo ;p ) i megan fox za czasów transformersów haha
no i ta babka co @tomek8756 podesłał wyżej ;D

0

@tomek8756 noo ta jest mega haha

0

@patryk355 komentarz taktyczny

10

@HighestInTheRoom jest zajebiście średnia;d
Ale są gusta i guściki

0

@Gaz taktyczny messi

4

@Kgorecki2500 flop łagodnie mówiąc xd

1

@Kgorecki2500 niby ta ale jak to weryfikować ? Xd

0

Kupował ktoś coś z aplikacji ,,Temu" ? Warto ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?