kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
dupka wylizana to można grac xdd
1
@shahman wuja umiem jak neymor hahaha
2
@maciar wiesz jak jest haha
rodzice są po to zeby wychowywać
a dziadkowie żeby rozpieszczać ;p
9
@VegetaPolska fenomenem jesteś
Weź zacznij się zajmować sobą jakimiś pasjami przestań szukać atencji i stań się osoba z którą warto w końcu będzie utrzymać kontakt
Przecież to się nie mieści w pale żeby mieć takie problemy mając więcej niż 14 lat
Chyba że na siłę już chcesz poczuć woń muszelki i zobaczyć jak to jest z tymi dziewczynami to weź se jakiś low tier żebyś miał w końcu jakaś szansę podejścia to może się czegoś nauczysz i nie będziesz takich głupot tu pieprzył
Cytując klasyka ,, nie zapominaj o saiyanskiej dumie !!!"
0
Jea w końcu coś dobrego
Ten marquinios specjalny wleciał @Transu96
1
@escarabajo oo mozesz oznaczać
chce być na bieżaco z wynikami GOATA
3
@Gwyn też możesz oznaczyć
Będzie fajny temat do baitowania znajomych haha
0
@zodiak_10 xDD taktyczny
1
@Mario96w zawsze śmieszne xD
0
@BorzyKrzys kogo obchodzi pogoda robisz swoje i tyle ;p
Wiadomo fajnie jak jest względnie ciepło kiedy coś sobie zaplanujesz na powietrzu ale jak masz wyjść to i tak wyjdziesz
1
@gumaz co jest w rodzinie zostaje w rodzinie
przeciez nie wyda ci starego
1
@MesQueUnClub96 jesz mniej albo więcej sie ruszasz nie ma nic pomiędzy
Ściągnij se aplikacje fitatu i zapisuj tam swoje posiłki
Powiedzmy z tydzień i od tego co ci tam wyjdzie ( to ile jesz kalorii w ciągu dnia ) odejmij 200/300 kalorii i działaj
Najlepiej zacząć spokojnie
wrowadz jakieś spacery jako aktywność fizyczna możesz też wysiadać kilka przystanków szybciej z busa częściej chodzić z buta zamiast używać auta
I po prostu działaj
Powodzonka
0
@Albatros my z nim w składzie byśmy mieli jedna lm więcej lekko xd
1
@tomek8756 mocny zawodnik xD
1
@LS taktyczny YouTube
1
Niesamowite Brazylia Urugwaj 40 minuta i żadnej sytuacji bramkowej
1
@Bykunn w punkt hahah
0
@MeAndSwan i co wziąłeś ?
0
Miał być singielek na Hiszpanie a skusiłem sie na Polskę na podbicie xD
130 zł poszło się pieprzyć
Niesamowita jest ta drużyna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Essos nie no rudy lepszy mimo wszystko
3
@MesQueUnClub96 moj ziomek kilka lat temu w sredniej szkole w dzień jakiegos zydowskiego święta powiesił flage izraela na oknie xDD
wywalili go z akademika XD
0
@HighestInTheRoom z tych popularnych to marot robbie shakira jak była młodsza (dalej fajna ale teraz to juz nie to samo ;p ) i megan fox za czasów transformersów haha
no i ta babka co @tomek8756 podesłał wyżej ;D
0
@tomek8756 noo ta jest mega haha
0
@patryk355 komentarz taktyczny
10
@HighestInTheRoom jest zajebiście średnia;d
Ale są gusta i guściki
0
@Gaz taktyczny messi
4
@Kgorecki2500 flop łagodnie mówiąc xd
1
@Kgorecki2500 niby ta ale jak to weryfikować ? Xd
0
Kupował ktoś coś z aplikacji ,,Temu" ? Warto ?