3

@Kluivert_P piękna sprawa ;D

0

@Emhyr hazard to nie tylko przyjemność ale i obowiązek

0

@MarioVeB! Piękna sprawa

0

@Danny Gaucho uu ten ten boniface nie dość że bramkostrzelny to jeszcze kiwnąć potrafi
Ciekawe kto go wezmie

0

@Essos taktyczny film

0

@TR3YWAY zdarzało sie
tylko w sumie ja sobie nic z tego nie robiłem i dalej działałem swoje haha
ale ogolnie rodzice tez wychodzili z załozenia ze jak mnie policja nie przyprowadzi do domu to nic sie takiego nie dzieje
mialem bardzo duzy luz własciwie to roiłem co chciałem w opozycji do tego stali troche dziadkowie ale i tak wychodziło na moje ;p

0

@daniel32778 a myślisz ze kto dał taka malinke mbappe?
pan piłkarz dembele ;p

0

@Pawlak1992 ocenie tych ktorych widziałem ( z reszta to nie podlega dyskusji zeaktualny sport jest na wyzszym poziomie niz 50 lat temu wiec taki pele czy inne dziadki nawet nie powinny byc brane pod uwage )
-wlochy buffon
-francja henry ( ale mbappe naluzie go przebije o ile nie przebił )
-anglia scholes/lampard ( niedlugo pewnie kane )
hiszpania xavi/iniesta
niemcy toni/neuer

argentyna messi
brazylia neymar
portugalia ronaldo
i tu sie nie zapowiada zeby ktos ich niedługo pobił xd

2

ogladał ktos z was attack on titan ?
jak wrażenia po finałowym odcinku ?

0

@Bilon87 i włąsnie dlatego z szatni nic nie powinno wyciekac xdd
milion teorii spiskowych jest pozniej

4

@dorkizos de Jong przez większość pobytu tutaj się kopał po czole

2

@xVENUMx jutro se może strzelę do rakowa i Legii
Pójdzie się do ziomka obejrzeć haha

0

@Emhyr nie no jesli od takiego drobiazgu miałby kontuzje
to powinni wywalic trenerów przygotowania motorycznego na zbity pysk

1

@sonek żadna. ( tak mam giga kaca xD )

14

@Messibestplayerintheworld nie ustawiał bym ich
Każdy to totalny szef
Kto nie zagra to i tak będzie jakość

0

@LukaszFan może kontrowersyjnie ale dla mnie po suarezie i lewym jest najlepszy

0

@VegetaPolska mam nadzieję że nie pijesz do lustra xd
Baw się ;D

0

@icon3520 komentarz taktyczny

1

@DonCarletto czyli jakąś konkurencja jest
Ciekawe kto zgarnie puchar ;D

1

@Kgorecki2500 fake
To ragnar zdobył anglie

0

@Rewolucja123 trener pawel pozycja obowiązkowa
najwieksze chłopy najlepsze bity ;p

0

@Cotutajsiedzieje brak słow po prostu
ciesze sie ze moge zyc w jego czasach

0

@Rewolucja123 szef
Szacun za forme

1

@zeko0 z tym nie widać to bym nie przesadzał xD
Jest mnóstwo artykułów o tym jak bardzo city brakuje rudego
Gość jest najlepszym pomocnikiem od kilku lat każdemu by go brakowało xd

1

@mekston w punkt xD

0

@draxidox hahahahahah
chciałbym oglądać to na żywo xDD

1

@4drian0 ale za to jaki piękny haha

1

@daniel32778 ponoc ogolnie go zrehabilitowali
wiadomo sportowcem juz nie jest ale jakos se zyje

0

@Stinger_ niby ta ale z drugiej strony legia wydaje sie miec największy potencjal zeby cos zdziałać w europejskich w nastepnych sezonach
a jak sie nie załapią to znowu bedziemy meczyć nasze wzroki beznadziejna kopanina xd
mam nadzieje ze beda mieli miejsce gwarantujące puchary

0

@Odcinkowy tylko że tu zmiany trochę zawiodły ;/
Portugalczyków trzeba było zostawić
Dawali radę ;//

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?