kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kluivert_P piękna sprawa ;D
0
@Emhyr hazard to nie tylko przyjemność ale i obowiązek
0
@MarioVeB! Piękna sprawa
0
@Danny Gaucho uu ten ten boniface nie dość że bramkostrzelny to jeszcze kiwnąć potrafi
Ciekawe kto go wezmie
0
@Essos taktyczny film
0
@TR3YWAY zdarzało sie
tylko w sumie ja sobie nic z tego nie robiłem i dalej działałem swoje haha
ale ogolnie rodzice tez wychodzili z załozenia ze jak mnie policja nie przyprowadzi do domu to nic sie takiego nie dzieje
mialem bardzo duzy luz własciwie to roiłem co chciałem w opozycji do tego stali troche dziadkowie ale i tak wychodziło na moje ;p
0
@daniel32778 a myślisz ze kto dał taka malinke mbappe?
pan piłkarz dembele ;p
0
@Pawlak1992 ocenie tych ktorych widziałem ( z reszta to nie podlega dyskusji zeaktualny sport jest na wyzszym poziomie niz 50 lat temu wiec taki pele czy inne dziadki nawet nie powinny byc brane pod uwage )
-wlochy buffon
-francja henry ( ale mbappe naluzie go przebije o ile nie przebił )
-anglia scholes/lampard ( niedlugo pewnie kane )
hiszpania xavi/iniesta
niemcy toni/neuer
argentyna messi
brazylia neymar
portugalia ronaldo
i tu sie nie zapowiada zeby ktos ich niedługo pobił xd
2
ogladał ktos z was attack on titan ?
jak wrażenia po finałowym odcinku ?
0
@Bilon87 i włąsnie dlatego z szatni nic nie powinno wyciekac xdd
milion teorii spiskowych jest pozniej
4
@dorkizos de Jong przez większość pobytu tutaj się kopał po czole
2
@xVENUMx jutro se może strzelę do rakowa i Legii
Pójdzie się do ziomka obejrzeć haha
0
@Emhyr nie no jesli od takiego drobiazgu miałby kontuzje
to powinni wywalic trenerów przygotowania motorycznego na zbity pysk
1
@sonek żadna. ( tak mam giga kaca xD )
14
@Messibestplayerintheworld nie ustawiał bym ich
Każdy to totalny szef
Kto nie zagra to i tak będzie jakość
0
@LukaszFan może kontrowersyjnie ale dla mnie po suarezie i lewym jest najlepszy
0
@VegetaPolska mam nadzieję że nie pijesz do lustra xd
Baw się ;D
0
@icon3520 komentarz taktyczny
1
@DonCarletto czyli jakąś konkurencja jest
Ciekawe kto zgarnie puchar ;D
1
@Kgorecki2500 fake
To ragnar zdobył anglie
0
@Rewolucja123 trener pawel pozycja obowiązkowa
najwieksze chłopy najlepsze bity ;p
0
@Cotutajsiedzieje brak słow po prostu
ciesze sie ze moge zyc w jego czasach
0
@Rewolucja123 szef
Szacun za forme
1
@zeko0 z tym nie widać to bym nie przesadzał xD
Jest mnóstwo artykułów o tym jak bardzo city brakuje rudego
Gość jest najlepszym pomocnikiem od kilku lat każdemu by go brakowało xd
1
@mekston w punkt xD
0
@draxidox hahahahahah
chciałbym oglądać to na żywo xDD
1
@4drian0 ale za to jaki piękny haha
1
@daniel32778 ponoc ogolnie go zrehabilitowali
wiadomo sportowcem juz nie jest ale jakos se zyje
0
@Stinger_ niby ta ale z drugiej strony legia wydaje sie miec największy potencjal zeby cos zdziałać w europejskich w nastepnych sezonach
a jak sie nie załapią to znowu bedziemy meczyć nasze wzroki beznadziejna kopanina xd
mam nadzieje ze beda mieli miejsce gwarantujące puchary
0
@Odcinkowy tylko że tu zmiany trochę zawiodły ;/
Portugalczyków trzeba było zostawić
Dawali radę ;//