0

@Herato skrzydłowy
Wrzucasz kogokolwiek i karzesz mu coś działać
Może podejmować największe ryzyko i nie jest za to jakoś mocno pociągany do odpowiedzialności
W końcu jego zadaniem jest przełamać szyki rywala
A najtrudniejsza to defensywny pomocnik

1

@Rust_Cohle wie jak przekupic syna xDD

1

@Smixu ale bayern będzie golony ;p

1

@Eto'o9 R10 araujo ma często kontuzje
a ten ndicka jest mlodym całkiem sprawdzonym stoperem z potencjałem
jak cos nie wypali bo bedzie sie skarżył na malo minut to zawsze mozna na nim całkiem nieźle zarobic
jak dla mnie transfer bez wad ;D

3

@Emhyr cos jak araujo
tylko troche lepiej z piłka przy nodze

0

@tristan87 nie sadziłem ze kiedykolwiek obrona bedzie nasza najmocniejsza formacja xD

1

spektakularnie to on gasi ;p

0

@ZwyklyKibicBarcy04 lepszy od niego jest jego partner
Christensen jest totalnym chadem
Nie sądziłem że będzie tak potężny

6

@michal26 jest w tym jakaś racja
Tylko no jakby nie patrzeć że te wszystkie dobra płacimy z własnej kieszeni roznego rodzaju podatkami ubezpieczeniami itd
Więc wydaje mi się że przynajmniej jeśli o to chodzi nie jesteśmy nic winni państwu

10

@Krzysztof1987 kapitan musi zostać

1

@Lionel_Messi10 no co ty stary
Kvara oshimen Messi
Ale by to chodziło :oo

1

@doc nie wierzę w jakieś mls czy inne Argentyny
Gość dalej jest topem
Zostanie na pewno w Europie

0

ładnie gra w piłke ten villareal
przyjemny meczyk ;D

0

@Hubsao w sumie ciezko powiedzieć
ogolnie też nw sam jakbym zareagował gdyby juz do czegos takiego doszło
moze jednak bym zosał i bronil
ciezko sie postawic w sytuacji w której sie jeszcze nie było
a najbardziej logiczny dla mnie w tym momencie jest wyjazd

2

@Hubsao obroną rodziny będzie wlasnie wjazd z takiego miejsca
i nie zostawianie ich na pastwe losu kiedy pojdzie sie walczyć xd

1

@Rust_Cohle przydałoby sie zacząc juz wychowywać młodego bo niedługo bedzie za poźno

0

@tristan87 richarlison dosanie ze względu na to ,zę srzelil na MS

21

@Hubsao jesli to jest definicja honoru to zdecydowanie wole być takim gościem bez honoru xd

0

@barcelonaLM pewnie ktoś wyzywal bundeslige xd

0

@capoN komenttarz taktyczny

0

@Criss18Barca ogolnie my w sport jesteśmy dobrzy
no oczywiście poza piłka
to wina tych skorumpowanych dziadow które dosiadły sie do koryta i przekazują władze swoim psiapsiom i rodzince ...
szkoda gadac xdd

1

@Comentateiro egzaminy to są teraz
no i są giga ciezaryyy xDD

1

@Rust_Cohle dzieki za wsparcie

0

@Rust_Cohle kreatywnie,na pewno bym sie wyróżniał ;p
to masz jakas stronke ?

0

jakie znacie stronki z darmowym generowaniem cv ?

1

@mekston całe życie w błędzie xDD

0

@tomek8756 tez były otwarte ale jestem dobrej myśli ;D

1

@Pawel13sz no to konkretnie to jakieś 3+ czyli więcej niż wystarczająco

1

@Kgorecki2500 ja też jutro o 9
Patologia ogólna czy jakoś tak przedmiot się nazywa
Ogólnie były z niego tylko wykłady i zaliczenie miało być zdalne ale babka zmieniła zdanie tydzień przed sesją i jest w kontakcie xDD

3

@MesQueUnClub96 z jednej strony spoko bo byłyby większe emocje podczas oglądania a z drugiej madryciak
cięzko powiedzieć ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?