kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato skrzydłowy
Wrzucasz kogokolwiek i karzesz mu coś działać
Może podejmować największe ryzyko i nie jest za to jakoś mocno pociągany do odpowiedzialności
W końcu jego zadaniem jest przełamać szyki rywala
A najtrudniejsza to defensywny pomocnik
1
@Rust_Cohle wie jak przekupic syna xDD
1
@Smixu ale bayern będzie golony ;p
1
@Eto'o9 R10 araujo ma często kontuzje
a ten ndicka jest mlodym całkiem sprawdzonym stoperem z potencjałem
jak cos nie wypali bo bedzie sie skarżył na malo minut to zawsze mozna na nim całkiem nieźle zarobic
jak dla mnie transfer bez wad ;D
3
@Emhyr cos jak araujo
tylko troche lepiej z piłka przy nodze
0
@tristan87 nie sadziłem ze kiedykolwiek obrona bedzie nasza najmocniejsza formacja xD
1
spektakularnie to on gasi ;p
0
@ZwyklyKibicBarcy04 lepszy od niego jest jego partner
Christensen jest totalnym chadem
Nie sądziłem że będzie tak potężny
6
@michal26 jest w tym jakaś racja
Tylko no jakby nie patrzeć że te wszystkie dobra płacimy z własnej kieszeni roznego rodzaju podatkami ubezpieczeniami itd
Więc wydaje mi się że przynajmniej jeśli o to chodzi nie jesteśmy nic winni państwu
10
@Krzysztof1987 kapitan musi zostać
1
@Lionel_Messi10 no co ty stary
Kvara oshimen Messi
Ale by to chodziło :oo
1
@doc nie wierzę w jakieś mls czy inne Argentyny
Gość dalej jest topem
Zostanie na pewno w Europie
0
ładnie gra w piłke ten villareal
przyjemny meczyk ;D
0
@Hubsao w sumie ciezko powiedzieć
ogolnie też nw sam jakbym zareagował gdyby juz do czegos takiego doszło
moze jednak bym zosał i bronil
ciezko sie postawic w sytuacji w której sie jeszcze nie było
a najbardziej logiczny dla mnie w tym momencie jest wyjazd
2
@Hubsao obroną rodziny będzie wlasnie wjazd z takiego miejsca
i nie zostawianie ich na pastwe losu kiedy pojdzie sie walczyć xd
1
@Rust_Cohle przydałoby sie zacząc juz wychowywać młodego bo niedługo bedzie za poźno
0
@tristan87 richarlison dosanie ze względu na to ,zę srzelil na MS
21
@Hubsao jesli to jest definicja honoru to zdecydowanie wole być takim gościem bez honoru xd
0
@barcelonaLM pewnie ktoś wyzywal bundeslige xd
0
@capoN komenttarz taktyczny
0
@Criss18Barca ogolnie my w sport jesteśmy dobrzy
no oczywiście poza piłka
to wina tych skorumpowanych dziadow które dosiadły sie do koryta i przekazują władze swoim psiapsiom i rodzince ...
szkoda gadac xdd
1
@Comentateiro egzaminy to są teraz
no i są giga ciezaryyy xDD
1
@Rust_Cohle dzieki za wsparcie
0
@Rust_Cohle kreatywnie,na pewno bym sie wyróżniał ;p
to masz jakas stronke ?
0
jakie znacie stronki z darmowym generowaniem cv ?
1
@mekston całe życie w błędzie xDD
0
@tomek8756 tez były otwarte ale jestem dobrej myśli ;D
1
@Pawel13sz no to konkretnie to jakieś 3+ czyli więcej niż wystarczająco
1
@Kgorecki2500 ja też jutro o 9
Patologia ogólna czy jakoś tak przedmiot się nazywa
Ogólnie były z niego tylko wykłady i zaliczenie miało być zdalne ale babka zmieniła zdanie tydzień przed sesją i jest w kontakcie xDD
3
@MesQueUnClub96 z jednej strony spoko bo byłyby większe emocje podczas oglądania a z drugiej madryciak
cięzko powiedzieć ...