kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Medium ta
A co na to paluch ?
0
Ale szef nie mam pytań :o
0
@Rysiu tylko że jeszcze dochodzi wiele różnych aspektów
Zwykle praca znajomi jakas siłownia sport jakiś
Trzeba znaleźć umiejętny balans żeby nie zwariować
Poza tym pewnie sami chodziliscie na studia
Dobrze wiecie że zdarza się mieć kilka zaliczeń jednego dnia i wtedy trzeba sobie wszystko podzielić w zależności od priorytetów
Plus zawsze pozostaje wykładowca który jak będzie chciał to i tak znajdzie jakaś furtkę i cię upieprzy
0
@dniel akurat sam mam anatomię także wiem o co chodzi xDD
Ale no nie da się nie chodzi o konkretny przedmiot tylko ogół
Są rzeczy ważne mniej ważne są przedmioty ważne i ważniejsze i w każdym przedmiocie są gówno informacje i te ważne
Na przykład w anatomii nigdy nie rozumiałem czemu odejmują tyle punktów za jakieś literówki z łaciny xd
5
@dniel to studia
nie da sie być w 100 procentach na wszystko przygotowanym xd
0
@GdefnyMU z tego co mowił marciniak mbappe jest totalnym gitem
2
zaczalem ogladac BCS no i na razie zajebiste ;D
ponoc z sezonu na sezon lepsze takze nahajpowalem sie ;p
0
@GeraltzKatalonii ney znowu sie połamał ?
2
@Kuba_1 przciez ma racje
pieprzenie o braku motywacji jest bez sensu
0
@Encore ale ich zniszczył xDD
3
@Bagsik88 taktyczny komentarz
1
@tbas nic takie narzekanie dla narzekania xD
Mam tak gigantycznego kaca także nie oczekuj jakieś merytoryki xDD
0
@NeKenI fajny cykl możesz oznaczać ;D
0
@tbas pewnie jeszcze pierwszy by wyjechał z kraju jakby coś się stało
Gardzę takimi ...
4
@Luciano99 komentarz taktyczny
Zachlewam w tym tygodniu alee trzeba być w temacie
2
@Luciano99 piekna sprawa
pozdrawiam z rodzinkom
4
@P33ck worldwide xDD
2
ładna liczba ;)
0
@pyra92 w rewanzu to dembele zrobi z ich obrony wiatrak ;p
0
@LukaszFan raczej nie
2
@TheNekro94 Bayern jest tak samo rzadki
Jak tak patrzę na te wszystkie drużyny to liczę że Napoli weźmie te ligę mistrzów Xd
3
Mogli by zacząć coś grać xD
0
@wawrzyn1 brzmi bardzo logicznie ;D
0
Co dzisiaj obstawiacie
Jakieś pomysły ?
0
@WiernyKibic2012 kto nie ma ten nie ma
jutro ostatnie zaliczenie
jak zdam to zrobie sobie ,,walentynki " do konca tygodnia ;p
dzisiaj trzeba to przeboleć chociaż wyjazd do paryża na meczyk nie jest zla opcją ;D
8
teraz druzyna ;D
0
@BorzyKrzys wiele tego teraz jest
mozę czuje sie pozytywka albo jakimś zwierzakiem
0
@tomek8756 dziwne, ze tutaj jeszcze nie znaleźli sie jacyś obrońcy tego goscia dla których jest bohaterem xdd
1
@Deviler oby oby ;)
1
@MadafakinGuy przynajmniej pewniak xDD