2

Komentarz usunięty

1

@FCB24
No ty chyba zartujesz:) jak nie to gratuluję niewiedzy piłkarskiej.
Romero, lisandro Martinez, otamendi, Enzo Fernandez, rodrigo de paul, macallister, Julian alvarez, lisandro Martinez, Messi czy choćby di Maria:)

No rzeczywiście nie ma zawodników z TOP na swoich pozycjach:) do tego 5-7 dobrych piłkarzy nie wymienionych.
Kadrowo na świecie jedynie Francja ma na papierze lepsza kadrę i Portugalia porywnywalna

1

@Rewolucja123
No nie żartuj. Wiekszy potencjal ma Alvarez i ogólnie jest lepszym piłkarzem. Co Wy widzicie w tym Nunezie? Drewniak i tyle.
Zero techniki zero blyskotliwosci

3

@Kidd
może tak ale szczerze takiej osobie życzę jak najgorzej

nie ma dla mnie nic gorszego niż atak/krzywdzenie dzieci

1

@Barca1922
przecież Włosi awansują bezpośrednio na EURO. nie ma co gdybać w ten sposób

4

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999
mimo wszystko w przekroju całego turnieju byli najlepsi:)

dla mnie ważne że nie wygrali Anglicy:)

0

Niemcy z Negelsmanem.
Przeciez kadrowo to wciąż TOP. Brakuje tylko 9 z Top. Może z nowym trenerem beda grozni za rok.

Ter stegen
Tah rudgier hummels gosens
Gundogan Kimmnich
Gnarby Musiała Sane
Flukenberg

A na ławce ciagle mocne nazwiska: goretzka, muller, wirtz, brandt, havertz, sule, henrichs, kehrer

0

@MarioVeB!
Prędzej Francja lub Portugalia.
Obstawiam tez ze Niemcy beda mocni.

0

@Sulimo
Sam wyglądasz tragicznie.
Barella Jorginho Tonali locatelli w pomocy slabo wygląda?

Po euro odeślij bonucci chielinni insigne.
Kontuzje Immobile i Chiesa.
To masz 5 podstawowych zawodników z Euro.
Wroca Immobile i Chiesa, Tonali i Spaletti dłużej popracuje i będzie to inaczej wygladac

0

@FcPortoFan1999
Nie Anglia pozwoliła tylko Wlosi byli najlepsi na tym turnieju:)

1

@MarioVeB!
No nie wezmą zapomnij:)

0

@Kidd
No wg mnie Pedri Gavi i Rodri to pomoc TOP i to bez 2 zdan:)
Atak pp prostu sredni i tyle.
Anglia sklad Oki choc pomoc oprocz Bellingham srednia.
Portugalia jednak zdecydowanie lepszy sklad niz Anglia.
1. Francja
2. Portugalia
3. Anglia

Niemcy jakby mieli lepsza 9 i formę to spokojnie tez mogą być faworytami

0

Oby Wlosi to wygrali:) na razie wyglądają lepiej niż Anglicy:)

1

@Kidd

Uważam podobnie:) tylko tyle że jak w tej Hiszpanii widzę potencjał bo boki obrony i zwłaszcza pomoc jest jednak wreszcie mocna, może nie tak liczna jak kiedyś gdzie było 6-7 pomocników TOP, ale podstawowych 3 teraz to też TOP jest, gorzej z głębią pomocy

dla mnie problemem jest słabszy środek obrony i w ataku brak takich piłkarzy jak kiedyś Villa, Fernardo Torres, Pedro

a Niemcy- tu przede wszystkim brak 9, Holandia - tu bardzo dużo problemów kadrowych

Włosi zgadza się że nie awansowali, w grupie byli z Hiszpanią, tu jeszcze rozumiem 2 miejsce, ale w barażach ze Szwecją pokpili sprawę bo byli mega nieskuteczni

jedynie tyle że postawiłbym
1) Francja
2) Portugalia na równi z Anglią - powiedziałbym że nawet Portugalia kadrę ma lepszą lekko ale wg mnie nie wykorzystuje potencjału

co ciekawe nikt nie wspomniał o Belgii - chyba stracone pokolenie już

0

@FCB24
trener wątpliwy to fakt
obrona całkiem ok, pomoc wreszcie mocna bo Gavi, Rodri, Pedri, Mikel merino
ale Morata na 9 mnie nie przekonuje, skrzydła niezłe ale nie Top

0

@Kidd
Włochy wtedy mimo wszystko mieli fajną kadrę:)
kadrowo ciągle u nich wygląda to nieźle
w pomocy mogą grać Tonali, Barella, Locatelii, Bonaventura czy Verattti i Jorginho
obrona i bramka stabilna

najgorzej z atakiem bo wtedy mieli Insigne, Chiesa i Immobile w gazie

teraz Berardi, Kean, Raspadori - no jednak słabiej to wygląda
Chiesa jeszcze jest ale Immobile przepadł ostatnio

ale trenerem jest Spalletti wiec sądzę że jakoś się zaprezentują

1

EURO 2024 za pasem a kogo na dziś widzicie w roli faworytów

ja chyba Francja, Portugalia, Anglia, Hiszpania?

Niemcy, Włosi, Holendrzy mają swoje problemy (spore braki jak na te reprezentacje na kilku pozycjach)
Belgia - to już nie ta Belgia co jeszcze kilka lat temu
Dania, Chorwacja. Turcja - liczę że mile zaskoczą (kadry jak na siebie mają fajne) i tyle chyba

ogólnie sporo potęg europejskich ma swoje problemy i chyba tylko 3 reprezentacje mają kompletne kadry jak właśnie Francja, Portugalia, Anglia,
Hiszpania mimo wszystko brakuje mi jakości w ataku na 9 i skrzydłach, stąd znak zapytania na końcu przy nich

0

@Ls0811
chyba w 21 na 27 krajów UE jest coś na wzór 500 plus ale tylko u nas budzi to tak wielki sprzeciw, niesamowite jak zawistnym krajem jesteśmy

0

@Sherem
gavi juz wczoraj grał
balde, yamal, raphina, pedri beda dostepni już po przerwie

jedynie na lewy, de jong i kounde jeszcze poczekamy

0

@Barca1922
Nico Williams, Vitor Roque zimą i będzie pięknie:)

oby tylko Cancelo i Felix jakoś latem kupić:)

1

Mikautadze wczoraj zdobył 4 gole w meczu reprezentacji Gruzji, ciekaw jestem czy to u nich jakiś rekord nei jest przypadkiem?

Steijns (trener Ajaxu) jakoś nie widzi go a wydaje się że Gruzin ma potencjał:)

0

@Danny Gaucho
przy Gruzji warto dodać że 4 gole w meczu zdobył Mikautadze piłkarz Ajaxu

1

@JimMorrisonFCB
kenneth Taylor tak jest, choć chyba nie rozwinie się tak jak myślano

ja na ten moment większe nadzieję wiążę z Hato i Vos:)

ale mam nadzieję na zmianę trenera i 2-3 transfery jakie pisałem jak najszybciej

1

@pt9
mercedes i audi podstawowe modele aut już kupisz za 100k PLN z hakiem

to marka jak każda inna tylko trochę droższa niż VW itp.

a tak na prawdę są 3 marki premium na świecie Maybach, Bentley, RR + sportowe Ferrari, Porsche, Lambo

Range Rover jest na pograniczu bo owszem są auto i po 1 mln ale Evoque już spokojnie za całkiem niedużą kasę czyli 200-250 tys. PLN kupisz

0

@Androchem
chyba nie rozumiesz przekazu

ostatnie lata to regularne mistrzostwo Holandii z dużą przewagą, finał LE, półfinał LM, o takiej chwale mówię

bycie regularnie mistrzem kraju i granie co najmniej w 1/8 LM albo nawet i ćwierćfinale

zostaną sprzedani oki, ale będzie kasa i trzeba szukać szybko młodych zdolnych:) albo wprowadzać ze szkółki

obecnie w poczekalni z talentów Hato i Vos

0

@bartekvisca
400 tysięcy wtedy. A w czym problem? Pracuje zarabiam nikomu nie zabrałem kasy. I na razie robie to sam bo zona nie pracuje od 6 lat.
A teraz buduje dom. Podobny pomysl maly kredyt i za 6-7 lat całkowita spłata. Jakbym czekal kolejne tyle lat za gotówkę to i tak by podrożało A i czas by minął.

0

AJAX AMSTERDAM

3 transfery, które wg mnie pociągnęłyby ten zespół do dawnej chwały

1) Arthur Vermeeren
2) Kerem Akturkoglu
3) Wilfired Singo/Joakim Maehle

a przede wszystkim zmiana trenera:)

1

@Ptasior @JimMorrisonFCB
Overmars został zwolniony już 2 lata temu:) już poprzedni sezon był fatalny jak na standardy Ajaxu

w dużym skrócie burdel w strukturach, wybierani słabi trenerzy

obecny Maurice Steijns prowadził wcześniej Sparta Rotterdam, a i tak obecnie nie chcą go zwolnić i czekają na nowego dyrektora sportowego, który uwaga będzie pracował dopiero od marca 2024

a ambicją Steijnsa jest wyprowadzenie Ajaxu z kryzysu aby jakoś to było,
kur.. klub który co roku musi być mistrzem kraju, jak się czyta takie wywiady to nóż sie otwiera w kieszeni

a był przed sezonem do zatrudnienia Peter Bosz - obecny trener PSV - to tak odnośnie kuriozium

nadal trochę talentu w zespole jest

Rulli

Rensch- Hato- Sutalo- Gaston Avila

Taylor- van den boomen
Berghuis - mikautadze - bergwijn
Brobbey

na pewno potencjał jest na walkę o mistrza Holandii

a latem były łączone takie nazwiska jak: Guirassy, emil forsberg

ale wyszło jak wyszło

mogliby się zasinetersować: arthur vermeeren, paintsil, gift orban, akturkoglu, ziyech, skov olsen

arthur vermeeren - wszedłby tu jak w złoto:) potrzebny też PO lepszy, akturkoglu też byłby zbawieniem wg mnie

3 takie transfery, lepszy trener i zespół byłby mistrzem Holandii ponownie:)

1

@damiano996
ze wzoru Hajty wyliczyłeś xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?