lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomason
Tuson wyglądowo wg mnie:) co do jakości ciężko stwierdzić, ale oba chyba jakościowo sąbardzo podobne
zresztą jak kupisz w mairę nowy samochód to wszystko powinno być z nim ok:)
nie lepiej jednak kupić już całkiem nowy z wyprzedaży np. roczników?
aż tak dużo nie musiałbyś dołożyć pewnie
5
@Katalonbar
Real jest bardzo blisko niepowąchania właśnie
0
@Tomason
który rok? wg mnie fajniejszy Tuscon:)
0
@damian777
przede wszystkim zagrał na dużo wygodniejszej dla siebei pozcyji a to już duży plus:) jeśli będzie takie ustawienie mozemy dużo zyskać na jego grze
tak wypracował jeszcze setkę vidalowi wiec tak wg mnie zagrał bardzo dobry mecz
3
@Kamiloza91
bo jest tak źle jak niektórzy to malują
mamy jednak zdolną młodzież- fati, puig, lenglet, de jong, araujo, trincao, dembele - oni już cześciowo powinni stanowić o sile zespołu i chyba pomału tak się dziej - na pewno ta pierwsza 4, nie muszą być koniecznie zawsze once da gala- zreszta to zalezy od przeciwnika:)
pytanie czy to ustawienie 4-3-1-2 to nienajlepsze rozwiązanie na obecna kadrę w 4 pomocników zawsze może być też puig, albo dembele, fati jeśli przeciwnik grałby mega defensywnie aby skruszyc mury
nie wiem jak wam ale ustawienei messi a przed nim griezmann-suarez wygladało ostatnio bardzo fajnie:)
1
@Transu96
PYTANIE CZY MY LEPIEJ NIE BEDZIEMY WYGLADAC W 4-3-1-2- tak jak w wczoraj
gdzie ewentualnie w 3 pomocników jakby nie szło mógłby grać jakiś szybki skrzydłowy aby rozruszac- fati, dembele
w pomocy tez oczywiscie miejsce dla de jonga, pijanic
0
@Veb1233
no tak ale graja u siebie z Realem:)
1
@Kurkmen
ter stegen
semedo-lenglet-pique-alba
rakitic-busi-de jong
messi
suarez-griezmann
na ten moment chyba 4-3-1-2 po posiadanych piłkarzy pasuje najbardziej
oczywiście pierwsi do wejscia s.roberto, fati, puig, dembele
2
@DanielOOL
Dlatego w LM został 1 angielski klub:)
1
@Pustelnik
Złota piłka jest za rok A nie sezon piłkarski. A w tym roku już Ronaldo ma więcej bramek A jeszcze 8 meczów do rozegrania- nie mówiąc o astystach. Duże znaczenie będzie miała LM.
2
@Bykunn
No bo generalnie problemu nie ma chyba że sami to szukamy na siłę.
I właśnie o to chodzi że płacę się różnią bo każdy coś innego umie. Jest inaczej cenny dla przedsiębiorcy. Tak ciężko to zrozumieć?:)
2
@Bykunn
Koleś tylko o czym ty piszesz? Jaka luka płaci za? Może kobiety zarabiają mniej ogólnie bo mniej umieją. Po prostu- mówię tu ogólnie nie szczegółowo. W IT, bankowości, finansach itp. Będzie zawsze luka ale nie że względu na płeć ale umiejętności. Jak kolega ode mnie jest słabszy to jasne że chce zarabiać więcej. I podkreślam kolega A nie koleżanka. Taka równość jest możliwa jedynie w prostych pracach jak McDonalda, taśma produkcyjną itp
0
@Jaca27
Gornik:)?
1
@LioMessi10
Kolega wyżej nie do końca ci dobrze odpowiedział.
Przy hipotezach masz ubezpieczenie murów - czyli np. Jakby było trzęsienie ziemi i rozwalił ci dom, mieszkanie to do kwoty tego ubezpieczenia/wartości kredytu najpierw bank dostaje kasę. Takie ubezpieczenie nie dotyczy zalan mieszkania, chyba że spowodowało uszkodzenie murow/ konstrukcji ale sam możesz niezależnie ubezpieczyć mieszkanie od zalania itp.
0
Porozmawiajmy o transferach:)
Jakiś piłkarzy eidzielibyscie gdybyście mogli wzmocnić po jednej formacji w w FC Barcelonie
Obrona: Taglafico
Pomoc: donny van den beek
Atak: Victor Osimhen.
Zresztą Co sądzicie o Victor Osimhen? Nadal by się na napastnika u nas?
0
@Katalonbar
Może pora na transfer do Barcelony:)?
0
@barcelonaLM
Na historii pandemii sprzed 100 lat:) nie no spoko:) świetny pomysl:-p
Teraz coś nowego w Chinach znaleźli od świń cos- to co mamy się już bać znów? Przecież o to chodzi wszystkim abyś się bal
0
Czas chyba postawić na nowego trenera i nowego prezesa:)
A przede wszystkim podziękować kilku świętym krową.
W pierwszej kolejności chyba już czas na pique i albe- choć jego ciężko będzie sprzedać. Suarez następny sezon będzie chyba jego ostatnim. Świetny piłkarz i oby wygrał z nami jeszcze LM ale to może będzie jeszcze tylko sezon.
Ogólnie zastanawiałem się jakie ustawienie ale żeby nie zmieniać i żeby puig miał pierwszy skład zostałby przy 4-3-3.
Koniec kariery: Pique
Sprzedaz: vidal, rakitic, alba, coutinho, umititi, neto
Przychodza: trincao, pijanic, van den beek i jakiś młody środkowy obronca
Ten stegen
Semedo-araujo-lenglet-taglafico
De jong-pijanic/den beek-puig
Messi-griezmann-dembele/fati
Pozycje lamane- ciężko stwierdzić kto once da gala
Rezerwa: pena, s.roberto, ŚO?, Busi, Pedri, collado, trincao i suarez.
Czas wreszcie postawić w obce na mlodych- tym którym się chce biegać.
Nie wiem czy taki skład by dużo zwojowal, ale na pewno by walczył A za 3,4 lata jakby się zagrali A młodzi nabrali doświadczenia i byli w świetnym wieku dla piłkarza jestem pewien że znów bylibyśmy postrachem w Europie:)
0
@escarabajo
Wg mnie był. Mimo słabszej postury z 3,4 razy wygrał spokojnie w tym meczu pojedynek z parteyem.
0
@tomono
I takie wypowiedzi szanuje. Widać że znasz się na temacie A nie jaknkoledzy wyżej rzucasz gownobu...
Pozdro
0
@Kapitan hawk
Ja tam wolę wspierać czeska gospodarke:)
0
@Junngeas
Koleś ale co ty gadasz? Neymar tam.mial szansę na gola i wszystko działo się szybko. Co miał zrobić przeskoczyć nad rywalem i stracić piłkę? Nie kumam takich komentarzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87
Strata kasy
0
@Kimirionum
Liczyć nie umiesz?
Od 12 do 17 na plus
0
@AdrianMadrid92
Kupił lepszego piłkarza A sprzedał gorszego co 90 minut nie potrafi wytrzymać. Co w tym dziwnego
0
@Qaz123
Jak coś to plus 12 i ewentualnie +5 czyli łącznie plus 17
1
@Enerio
Z drugiej strony pokaz te Steven, samego, araujo, lenglet, firpo, de jong, puig, Pedro, trincao, griezmann, dembele, fati:)
1
Można narzekać ale Pijanic to lepszy piłkarz niż Arthur.
Pomóc de jong- pijanic- puig wygląda dobrze, do tego Busi w obwodzie i oby za vidala ktoś mlody-ndombele albo van den beek- jeśli Holender to nawet on w podstawie za puig.
No cóż czekam tylko na lepszego trenera i właśnie jeszcze jakiś transfer mlodziaka do pomocy:)
Vamos:)
0
@FC1899Barca
Idź może na stronę Bayernu kibicowac