lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid
a jaki wpływ na społeczeństwo miałoby głosowanie przez internet? na przedsiębiorców? oprócz tego, że w przeciwnym wypadku spotykają się w jednym miejscu i grozi to duża ilością zakażeń wśród posłów
daj spokój bo już widziałem kilka twoich postów i każdy jest równie żałosny
0
@IronSanHybrid
a co ma prawo do zdrowego rozsądku? lepiej pozarażać wszystkich?
masakra z niektórymi, jak ameby umysłowe
1
@IronSanHybrid
tylko to jest totalna głupota PO i Lewicy
Powinno się minimalizować ryzyko, ale debile są mądrzejsi
pajace i tyle
0
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB!
Mylisz się bo część pracodawców jak to nazywasz to tej idioci.. także stary skończ te tekst z wywyzszaniem pracodawców bo jest to śmieszne. Cześć ludzi lubi robić na swoim, a część pracować na etat. I po jednej i drugiej stronie są mądrzy i głupi. I po jednej i drugiej stroniecsa bogaci i biedni bo często na etacie można więcej zarobić niż na działalności. A gospodarka się rozwija dzięki pracy ludzi i dzięki kapitalowi.
Bez pracy ludzi nic by nie było. Bez odbioru bo widzę mało wiesz o ekonomii.
0
@TheNekro94
nie myle, a czym takim jest czynsz? może się nie znam ale w nowych mieszkaniach jest np. oplata wspólnotowa czy czynsz jak kto woli - zwiera właśnie wodę, ogrzewanie, winda, kamery, sprzatanie itp. - także jest czesc za zuzycie dane osoby jak i czesc za wspolne dobro- porzadek, ochroniarz, i jakas droba opata za zrządzanie - dosłownie drobna w calosci
bezczynszowe to mozesz miec dom, ale tam sam sobie ogarniasz te opaty i sam sprztasz
0
@TheNekro94
Wydaje mi się że nie ma czegoś takiego jak mieszkanie bezczynszowe- zawsze masz wspólnotę gdzie co prawda nie nazywa się to czynsze ale opłata zawiera wodę, ogrzewanie, sprzątanie, windy, często kamery, ochroniarza
Nie kumam więc jak wyobrażasz sobie mieszkanie bez opłat?
1
@MarioVeB!
A co pracodawcy to też nie gamonie? Kwestia tego że ktoś miał kapitał aby zainwestować, czasami nawet nie swój
1
@tobiasson92
No i za to mają więcej kasy niż ich pracownicy. A i tak często ich wykorzystują. Bez przesady. Większość to hieny
0
@Pewex
Im mniej mieszkań tym raczej drożej A nie taniej
0
@Fartlow
Dzienne wzrosty są coraz mniejsze
0
@LuisSalvano
Serio?:) nie wierzę że ktoś może mieć taki pomysł?
0
@barcelonaLM
Nie swojej sam odd3ch zarazonego cię nie zarazić, jakoś polityce przebywali z ministrem Wosiem i się nie zarazili
1
@Kajtek77
Daj spokój to jakiś małoletni nie zbyt mądry chlopak
1
@Fartlow
w epicentrum od 2 dni nie było przypadku i o tym mówią, a w chinach spada liczba nowych przypadków
2
@kubafcb102
To ja miałem jeszcze lepiej:) rzecz kolekcjonerska ale wyceniana na ca. 2000 PLN A ktoś mi pisze że za 100 wezmie:) to za 100 zaproponowałem zdjęcie tej rzeczy:)
0
@lukaszbarca15
Szkoda mi ich ale każdy jest kowalem własnego losu. A im więcej zarabiasz tym więcej wydajesz.
Zresztą wydatek na rodzinę na życie 6-7 tyś. PLN nie jest niczym szczególnym. I nie mówię tu o dużych rodzinach ale 2+1 lub 2+2 - kredyt, jedzenie, prywatne przedszkole, paliwo, ubrania.
Pozdro
1
@sergio5 A to mega bogactwo? Czy co bo nie rozumiem. Nie dziwota że w Polsce mamy taki niski próg podatkowy jak dla Polaków 6 tyś. To bogactwo
1
@Elosek
jeśli przeżyje to prokurator i zakaz wykonywania zawodu do końca życia + odszkodowania dla każdej pacjentki przyjętej - może wtedy takich debili coś by to nauczyło
4
@Piotr89Sand
wszędzie tak mówią ale ty znawco wesz lepiej, weź może idź na inne fora siać defetyzm
0
@MarioVeB!
daj spokój on ma problem ze sobą
0
@Janiama
może masz rację:) mi po 30 też widzę zmienił się metabolizm, teraz zazwyczaj ważę 74-76 przy 181 cm, ale jako perfekcjonista nie uważam się za mega szczupłego:-p
0
@puyol_presidend5
Raczej nie dostajesz nowego mieszkania. Kto niby miałby ci dac nowe mieszkanie za stare?
0
@Janiama
chodziło mi o wagę:) pisałeś 3 kg mniej ja napisałem że leniej chyba ok. 13 przy 184 cm wzrostu:) ale mój błąd bo nie wziąłem cytatu stąd niezrozumienie
2
@Janiama
Tak apropo może po tym czym wirusów larambla się zorganizuje i zagra się jakiś meczyk?:) ja nie mogę jak ja dawno nie grałem w pilke
0
@arasz1819
On powinien chyba przejść kwarantanne na glupote
0
@Janiama
albo z 13:)
0
@Fabik87
zastanawiam się ska wziął się tu firminho? nie kojarzę aby byl jakimś mega dryblerem
1
@Kamil92
to go zgłoś, ja bym tak zrobił
3
@Iberatista
Dokładnie taktyka 1000 i jednej wrzutki:)