0

@IronSanHybrid
a jaki wpływ na społeczeństwo miałoby głosowanie przez internet? na przedsiębiorców? oprócz tego, że w przeciwnym wypadku spotykają się w jednym miejscu i grozi to duża ilością zakażeń wśród posłów

daj spokój bo już widziałem kilka twoich postów i każdy jest równie żałosny

0

@IronSanHybrid
a co ma prawo do zdrowego rozsądku? lepiej pozarażać wszystkich?
masakra z niektórymi, jak ameby umysłowe

1

@IronSanHybrid
tylko to jest totalna głupota PO i Lewicy
Powinno się minimalizować ryzyko, ale debile są mądrzejsi

pajace i tyle

0

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB!
Mylisz się bo część pracodawców jak to nazywasz to tej idioci.. także stary skończ te tekst z wywyzszaniem pracodawców bo jest to śmieszne. Cześć ludzi lubi robić na swoim, a część pracować na etat. I po jednej i drugiej stronie są mądrzy i głupi. I po jednej i drugiej stroniecsa bogaci i biedni bo często na etacie można więcej zarobić niż na działalności. A gospodarka się rozwija dzięki pracy ludzi i dzięki kapitalowi.
Bez pracy ludzi nic by nie było. Bez odbioru bo widzę mało wiesz o ekonomii.

0

@TheNekro94
nie myle, a czym takim jest czynsz? może się nie znam ale w nowych mieszkaniach jest np. oplata wspólnotowa czy czynsz jak kto woli - zwiera właśnie wodę, ogrzewanie, winda, kamery, sprzatanie itp. - także jest czesc za zuzycie dane osoby jak i czesc za wspolne dobro- porzadek, ochroniarz, i jakas droba opata za zrządzanie - dosłownie drobna w calosci

bezczynszowe to mozesz miec dom, ale tam sam sobie ogarniasz te opaty i sam sprztasz

0

@TheNekro94
Wydaje mi się że nie ma czegoś takiego jak mieszkanie bezczynszowe- zawsze masz wspólnotę gdzie co prawda nie nazywa się to czynsze ale opłata zawiera wodę, ogrzewanie, sprzątanie, windy, często kamery, ochroniarza
Nie kumam więc jak wyobrażasz sobie mieszkanie bez opłat?

1

@MarioVeB!
A co pracodawcy to też nie gamonie? Kwestia tego że ktoś miał kapitał aby zainwestować, czasami nawet nie swój

1

@tobiasson92
No i za to mają więcej kasy niż ich pracownicy. A i tak często ich wykorzystują. Bez przesady. Większość to hieny

0

@Pewex
Im mniej mieszkań tym raczej drożej A nie taniej

0

@Fartlow
Dzienne wzrosty są coraz mniejsze

0

@LuisSalvano
Serio?:) nie wierzę że ktoś może mieć taki pomysł?

0

@barcelonaLM
Nie swojej sam odd3ch zarazonego cię nie zarazić, jakoś polityce przebywali z ministrem Wosiem i się nie zarazili

1

@Kajtek77
Daj spokój to jakiś małoletni nie zbyt mądry chlopak

1

@Fartlow
w epicentrum od 2 dni nie było przypadku i o tym mówią, a w chinach spada liczba nowych przypadków

2

@kubafcb102
To ja miałem jeszcze lepiej:) rzecz kolekcjonerska ale wyceniana na ca. 2000 PLN A ktoś mi pisze że za 100 wezmie:) to za 100 zaproponowałem zdjęcie tej rzeczy:)

0

@lukaszbarca15
Szkoda mi ich ale każdy jest kowalem własnego losu. A im więcej zarabiasz tym więcej wydajesz.
Zresztą wydatek na rodzinę na życie 6-7 tyś. PLN nie jest niczym szczególnym. I nie mówię tu o dużych rodzinach ale 2+1 lub 2+2 - kredyt, jedzenie, prywatne przedszkole, paliwo, ubrania.
Pozdro

1

@sergio5 A to mega bogactwo? Czy co bo nie rozumiem. Nie dziwota że w Polsce mamy taki niski próg podatkowy jak dla Polaków 6 tyś. To bogactwo

1

@Elosek
jeśli przeżyje to prokurator i zakaz wykonywania zawodu do końca życia + odszkodowania dla każdej pacjentki przyjętej - może wtedy takich debili coś by to nauczyło

4

@Piotr89Sand
wszędzie tak mówią ale ty znawco wesz lepiej, weź może idź na inne fora siać defetyzm

0

@MarioVeB!
daj spokój on ma problem ze sobą

0

@Janiama
może masz rację:) mi po 30 też widzę zmienił się metabolizm, teraz zazwyczaj ważę 74-76 przy 181 cm, ale jako perfekcjonista nie uważam się za mega szczupłego:-p

0

@puyol_presidend5
Raczej nie dostajesz nowego mieszkania. Kto niby miałby ci dac nowe mieszkanie za stare?

0

@Janiama
chodziło mi o wagę:) pisałeś 3 kg mniej ja napisałem że leniej chyba ok. 13 przy 184 cm wzrostu:) ale mój błąd bo nie wziąłem cytatu stąd niezrozumienie

2

@Janiama
Tak apropo może po tym czym wirusów larambla się zorganizuje i zagra się jakiś meczyk?:) ja nie mogę jak ja dawno nie grałem w pilke

0

@arasz1819
On powinien chyba przejść kwarantanne na glupote

0

@Janiama
albo z 13:)

0

@Fabik87
zastanawiam się ska wziął się tu firminho? nie kojarzę aby byl jakimś mega dryblerem

1

@Kamil92
to go zgłoś, ja bym tak zrobił

3

@Iberatista
Dokładnie taktyka 1000 i jednej wrzutki:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?