lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rayan_7
samsung zdecydowanie
0
@RMS
wydaje mi się że jak ktoś jest w Polsce i nie pracuje to też mu przysługuje 500+, chyba że się myle
0
@maroon
nie do końca ja mówię o sobie konkretnie, łatwo biorą podatki ode mnie, ale w drugą stronę już to tak nie działa i wprowadzają ograniczenia
już sama definicja i progi podatkowe z natury są w Polsce niesprawiedliwe bo jedni płacą 17% a inni 32%, więc wprowadzanie dodatkowych ograniczeń na ulgi na dzieci jest słabe
0
@RMS
przy 500+ nie ma limitu zarobków
0
@Gaucho
oki, właśnie sie zastanwiałem:) no cóż taki kraj:) ulgi na dziecko też są limitowane, powyżej 1 dziecka już nie ale jak jest jedno dziecko to ulga podatkowa na dziecko też jest limitowana:)
a w drugą stronę to łatwo sięgają po nasze pieniądze:-p
0
@Gaucho
nawet nie wiedziałem że takie coś jest:) 1922 netto na członka rodziny czy brutto? ogólnie to powinno być dla każdego po prostu bez progów jak np. na Słowacji
0
@Geble
Koleś śmiertelność koronawurusa to 3% skąd ty wziąłeś te 8:) to co 3 miliony u nas się zaraz i tym:)? Paranoja
3
@Geble jakie 200 tyś. Co ty pierdol...
2
@ksobi
chyba głupia logika tłumu za darmo to biorę ile wlezie:) zobacz ile zaoszczędziłem:) ty Janusz ale po co ci te wiadra - na coś się przydadzą:)
1
@ksobi
nie potrafię sobie wyobrazić po co im tyle wiaderek:-p jakaś masakra z nimi
0
@ksobi
WTF? zresztą po dużej części społeczeństwa można sie tego spodziewać
0
@krzysiek-fcb-17
może nie muzyka ale też najlepszy filmik i przemowy motywacyjne jakie słyszałem, my kiedyś pomógł ten film:
0
@ForcaMilosz
niby tak ale jednak tak po prostu patrząc czysto rozumem nie formalnościami Fati jest piłkarzem pierwszego zespołu:)
oby alba i s.roberto szybko wrócili:)
tyle osób narzekało na Suarez a ile on znaczy widać teraz:)
0
@mcsarna
oki:) choć wg mnie BVB też awansuje i Atletico kosztem Liverpoolu:) oby
19
@eydem
idziesz na studia informatyczne i nie wiesz jakiego laptopa kupić?
0
@ForcaMilosz
chodziło mi o absurd całej sytuacji
Fati gra tylko wyłącznie w Barcelonie, w Barca B nie rozegrał żadnego meczu, więc pomijanie go w tych grafikach to jednak lekka manipulacja:)
można się umówić że go nie ma ale jednak jest w zespole:)
0
@amanter
zobaczymy
0
@ForcaMilosz
ich chyba nie zagrał nawet jednego meczu:) równie dobrze można się oszukiwać że np. perez jest ciągle u nas bo jest na wypożyczeniu
troszkę przekoloryzowana sytuacja na grafikach
0
@Bykunn
pierwsza seria spotkań 4-1-3 dla gospodarzy gdzie były to zespoły dolosowane z drugich miejsc a wiec teoretycznie słabsze, gdyby było łatwo byłoby coś w granicach 2-0-6 czy 1-2-5 itp. itd.
4
@mcsarna
nieźle wyjdzie BVB i PSG?oba zespoły? w jakiej ty rzeczywistości żyjesz a nie wyjdzie nikt z pary lipsk-tottenham:)
LOL
0
@Pilka_jest_okragla
a gdzie Fati na obydwóch grafikach?:)
0
@AmigoBlancos
ja wiem czy granie do 70 min. z City? od początku meczu lepsze okazje miało City i to była kwestia czasu jak strzelą bramkę, potem kolejną, a przez własną głupotę popsuli sobie mecz błędem walkera
1
@kerouac
tylko ta setka mahreza była jeszcze przed bramką realu o ile dobrze pamiętam, po bramce real miał swoje 10 minut a później do gry znów wróciło city
ogólnie zasłużoen zwycięstwo city a mogło być wyższe spopkojnie bo okazji nie brakowało tak 1-3, to co w City martwi to nonszalancja w niektórych podanaich co prowadzi do groźnych strat i częste odcięcia prądu
o co chodziło walker'owi przy golu realu, miał piłkę czemu tego nie wybił podał do bramkarza, cokolwiek? zastanawiałem się czy to jakiś sabotaż nie jest?:) wyglądało to żałośnie
1
@konajoncek
zgadza się mamy braki, zauważ jednak że wczoraj obie ekipy chciały grać mecz, było sporo więcej miejsca, w naszym meczu napoli starało się zabijać piłkę, w rewanżu będzie zdecydowanie lepiej:)
1
czyżby to nie był już rok ligi angielskiej:) po pierwszej fazie wygląda to obiecująco:)
chelsea i tottenham już prawie za burtą
jak ateltico utrzyma formę to liverpool też:)
zostanie tylko city:) oby:) i możliwe że aż 3 ekipy z Niemiec w 1/4 LM
na dziś obstawiam awans: Bayern, Lipsk, BVB, Barcelona, Atletico, Atalanta, Juventus, City
0
@Chwytliwy
i oby tak zostało i tylko City awansowało z Premiership do 1/4 LM
1
@kerouac
nie przesadzajmy wcześniej też city miało groźniejsze akcje - jak choćby setka mahreza, real do momentu gola takich okazji w drugiej połowie nie miał, ale strzelił gola tylko dzięki odcięciu prądu walkera
oglądając mecz zastawiałem się tylko kiedy city strzeli gola,real miał tylko 10 zdecydowanie swoich po strzeleniu bramki, wcześniej i potem rządzili piłkarze city
2
@Messibestplayerintheworld
bzdury, milan podupadł bo nie miał kasy i nie odmładzał skałdu
my mamy- ter stegen, semedo, umititi, lenglet, araujo, firpo, arthur, de jong, fati, puig, griezmann, dembele oraz dojdzie latem trincao
jak dojdzie latem kolejnych 2-3 młodych to bezie bardzo dobrze:)
0
@kosmos91
no chyba jednak masz słabe pojęcie o piłce, akurat na LM Napoli jest zmotywowane, to raz
jak historia ma znaczeni? co ty pierd... gra się tu i teraz a nie formą sprzed kilku miesięcy
kto był bliżej wygranej wczoraj, bo ja widziałem napoli broniące się a nas atakujących i szanujących piłkę, u siebie stworzyli tylko jedna okazję to na co oni liczyli? że u nas wygrają?
w tym sezonie żaden wynik na camp nou nie daje awansu Napoli do kolejnej rundy:)
dobre losowanie? zespół który ogrywa u siebie w osatnim czasie Juve, Inter, Lazio? serio, u siebie jestem przekonany że spokojnie awansujemy schowaj więc może swoje mądrości do kieszeni
a czy wygramy LM zobaczymy, na razie jeden zespół wybija się ponad resztę i jest to Bayern, ale zobaczymy za miesiąc jak będą 1/4 LM kto wtedy będzie w jakiej formie
a co do formy- zobacz jak dużo osób narzekało na nasz mecz z Getafe, a ile strzało oddał tam tam bardzo ofensywny Ajax? do 70 min. żadnego strzału, także nawte tak ofensywnym zespołom przy dobrej obronie gra się ciężko
żegnam malkontencie
0
@kosmos91
ale co ty w ogóle piszesz, masz pojęcie o piłce nożnej, co to ma za znaczenie jak grali poprzednio? ostatnio są w dobrej formie o czym świadczą wygrane odpowiednio z Juventusem, Interem, Lazio w ciągu ostatnich 2-4 tygodni
chyba jak z kimś grasz liczy się jego obecna forma, a nie historia? co to ma znaczenie jak grali 2 czy 3 miesiące temu? żadne
a w ostatnich meczach pokonując te zespoły potwierdzają tylko swoją wysoką formę
skończ wiec pierd.. bez sensu obywatelu