lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB!
patrząc na wczorajsze kwalifikacje raczej by nie wygrał ani kolejnych zawodów ani całego turnieju, ale o tym sie już nie przekonamy
0
@NeroTFP
dla Kamila duże szczęście bo sądzę ze jakby zawody się odbyły to by nie wygrał
0
@Barca1992
na tej stronie masz trochę inne dane
https://www.worldometers.info/coronavirus/
sądze ze na statsytyki nie ma co patrzec dokąłdnei tylko podawać zaokrąglenia, bo jest to zmienne co minuty
1
@Barca1992
za jakiej strony to patrzysz?
0
@Uukasz_93
to równie dobrze można kupować broń bo patrząc jak się to szybko rozprzestrzenia za chwilę nie będzie policji, wojska itp a na ulicach zapanuje anarchia
i wtedy nie będzie kogoś obchodziło skąd coś masz tylko cię napadną aby ci zabrać
nie napędzajmy sami sobie takiego chaosu bo takie wpisy tylko to potęgują
5
@BarcaInfo
jeden z bardziej przecenionych obrońców
1
@Wichurek
+ Atletico strzeliło 2 kolejne gole:) to pewnie przez pogodę:) albo układ gwiazd:)
jak w ogóle mozna grać taki futbol jak Ateltico:-p
0
@kamilo0066
a liverpool istniał? gra 1000 wrzutek i chaosu
gdyby nie błąd obrońcy atletico z nieupilnowaniem wijnalduma to dogrywki by nawet nie było bo chaos nie robił wrażenia na atletico
ale gdybać to sobie można, z tego co wiem za Atletico nikt bramek nie strzelał, to pomyśl jak słaby był liverpool skoro to "nieistenijace" ateltico wg ciebei strzeliło im 3 bramki:)
0
@NaFazieHitman
a liverpool jak strzelil pierwsza bramkę? po błędzie obrońcy który nie upilnował wijnalduma, do tego momentu gra chaosu i wrzutek nie robiłą na atletico wrażenia
piłka to gra błędów
nikt za atletico bramek nie strzelał, tylko oni sami
wiec liverpool nie odpadł przez bramkarza tylko ponieważ był słabszy
koniec kropka
0
@NaFazieHitman
ta bo bramkarz strzeał gole za atletico to ciekawe?
ja widziałem ze bramki strzeał morata i lorente a nie adrian
ale może ja i wszytskie dane statystyczne są w błędzie:-p
1
@Veb1233
bo to Anglicy, buce, debile, obraziłbyś ich ligę sierpa i młota to by cię zlinczowali bo jak możesz się nie ekscytować meczem Norwich- West Ham itp.:-p
jak bardzo przereklamowana jest to liga pokazuje to kolejny sezon, gdzie zeszły był wyjątkiem od regularnych eurowpierd....
jedynie pepe i city tam szanuję za normalne zdrowe podejście
1
@ElPonczato
to pamiętam:) zastawiałem sie nad szybkim odpadnięciem 2 finalistów ale jednak były już takie przypadki:)
0
@Ghotti
spoko:) ja CK (Kielce):)
Pozdro
0
@Ghotti
dokładnie kto co lubi:) ale pomyśl jakie to śmieszne czasy że o takich rzeczach się myśli jak mycie klamek i kierownicy:-p
daleki jestem od paranoi i śmieszy mnie ta cała nagonka ale sam poza tym co dotychczas robiłem, zwracam uwagę na różne kwestie i klamki otwieram też chusteczką pomimo tego że sprawdzaja nam temperatury przy wejsciu do biurowca:)
0
@Ghotti
ja własnie też kupuje dla rodziny:) bagażnik octavia ma ogromny:)
to też pomyśl wtedy o tym choć pewnie do tego czasu się uspokoi
ja na jazdy planuje pójść w kwietniu/maju i też mam nadzieje nie iść z płynem do salonu:-p
0
@Bykunn
ja to wiem że nie bedzie z terminem:) ale mam czas do jesieni:) wiec raczej zdąza
1
@macio_944
o ile się często z Tobą nie zgadzam to w 100% podpisuje się pod tym co napisałeś
byłem kiedyś na ich stronie i większej pychy nie widziałem nigdy, jednostkowo może się to zdarzyć ale żeby 70-80% wpisów takich było?
piłkarze livepooolu tez nie lepsi ostatnio - vide wypowiedzi po pierwszym meczu z atletico, a ten arnold wczoraj tez było widać że przegrywać nie umie
0
@Kuczek
też sie zastanawiam kiedy będzie na netflixie
0
@pawelfcb2010
czyli jednak były takie przypadki, a już myślałem ze to historyczny wyczyn:)
w ogóle ta LM jest mega fajna - mogą być po 2 kluby z Niemiec, Hiszpanii, włoch i po jednym z anglii i francji
+ romantyczne historie Lipsk i Atalanty:)
0
@Ghotti
octavię IV a ty?
0
@sendesara
ja nie pisałem że zwyciestwo liverpoolu to anomialia, tylko ogólnie taki sezon anglików, barcelona jednak wtedy co chiwle była w 1/2 LM albo późnei jw fianłach LM, a z anglików kto ostatno oprócz Liverpool coś znaczył
poza tym to był taki przygryz do anglików których uważam za strasznych debili i bufonów
0
@Fake69
akurat City lubie:) a 3 z 4 jak odpadna w 1/8 to też świetny wynik:)
0
@KamQiX
doszło do tego że zamiast się cieszyć muszę podjąć środki bezpieczeństwa, i tak dzisiaj sobie uświadomiłem że na bank nikt tego w salonie nie robi
samochód przyjdzie pewnie w lipcu (ba na razie czekają na demówki) bo tak mówili mi w salonie, więc może do tego czasu trochę się to uspokoi:)
ale popatrz jaka pierdoła ale jednak będę musiał tak zrobić, bo nie wiem czy ktoś nie kichnie sobie w ręce i nie dotknie później klamki albo kierownicy:-p
0
jak tu żyć jak panika wokół:) jak zamówić samochód:)
dziś tak sobie pomyślałem że chyba na jazdę próbną trzeba przyjść z własnym środkiem dezynfekcyjnym, aby wytrzeć klamkę i kierownicę, no bo ja nie wiem czy oni to wycierają a przed tobą na pewno ktoś sprawdzał auto:) chyba że w tej panice będę pierwszy na jazdę próbną:)
a jak już przyjdzie mi auto to też kurde powycieram wszystko w środku płynem dezynfekcyjnym - no bo jednak ktoś z ciężarówki musi go sprowadzić na parking, posprawdzać itp. oby do tego czasu tak jak w chinach się to ograniczyło:)
że człowiek takich czasów dożył że musi op takich pierdołach myśleć
5
no i super, Anglicy znów wyjaśnieni, jeszcze tylko Chelsea do kompletu:)
a dla liverpoolu cytat: "pycha kroczy przed upadkiem"
widać że zeszłoroczny wyczyn ligi sierpa i młota to anomalia
swoją drogą kiedy ostatnio 2 finaliści odpadli już w 1/8 w następnym roku, czy to historyczny wyczyn?:)
2
@niepoprawniepoprawny
"pycha kroczy tuż przed upadkiem"
football is not coming home:)
0
@sonek
a co ma robić zamknac sie w piwnicy?
1
@Trojanek23
a liverpool to nie syf, ich pyacha i wypowiedzi po pierwszym meczu z atletico chociazby
wczoraj po takim arnlodzie tez było widać że przegrywać nie umieją
dla mnie idealnie rozwiazanie samozwańczej najlepszej ligi swiata- jeszcze teraz tylko chelsea do kompletu a w LE united i wolverhampton
1
@masakrator05
niby tak ale nie mogą zamknąć nagle sklepów, szpitali, policji itp., mi pracy też nie zamykają, choć mam szczęście ze sam mam gabinet:)
to nie koniec świata, nie dajcie się zwariować
0
@Zieliniak
nie zgadzam się, statystyki i wszyscy uczeni mówią to samo
śmiertelność jest niska i to są dane statystyczne z którymi ciężko dyskutować
są one zdecydowanie wyższe dla osób 70+ i to też jest fakt
w tamtym roku na grypę na świecie umarło 2 mln ludzi i to też fakt