lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tyle się mówi o koronwirusie to i ja umieszczę filmik z wypowiedziami profesora
skoro lubicie tak panikować to posłuchajcie może ludzi mądrzejszych w tych kwestiach niż większość forumowiczów - proponuje obejrzeć filmik pod artykułem
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/zamieszanie-w-swietokrzyskim-centrum-pediatrii-w-szpitalu-wojewodzkim-w-kielcach-chlopiec-z-podejrzeniem-koronawirusa/ar/c14-14846752?utm_source=facebook&utm_medium=echoswi&utm_campaign=koronawirus
0
@TheNekro94
bo go nie mają:)
0
@NaFazieHitman
idioci to ci którzy panikują i idą owczym pędem za tłumem do sklepów itp.
0
@Janiama
włosi są sami sobie winni, chiny zrobił to samo i już u nich z dnia na dzień coraz mniej nowych osób zarażonych jest, takie zamkniecie jest skuteczne bo 2-3 tygodnie i powinno to wycichać
nie sadzę ze to apokalipsa- po pierwsze kto ma kasę zarabia na spadkach na giełdach, a imprezy sportowe do końca roku wrócą do normy i będę odbywać sie z udziałem kibiców
i nie sądzę bo że to apokalipsa bo śmiertelność tego to 3,4%, a rzeczywista przewidywana na mniejsza skalę, już ktoś wrzucał tu info o ostaniach zarazach i do takiej np. świńskiej grypy gdzie to było blisko 50% to nawet nie dociera, a któraś z tych pandemii zaraziła bodajże 5,5 mln ludzi
więc tak jeśli śmiertelność byłaby 25-50% i zasięg na 5,5 mln ludzi to nazwał bym to apokalipsą
czy wiesz ze na grypę umiera co roku blisko 2 mln ludzi na świecie? taka ciekawostka
0
@Janiama
Oby:) jak tak będzie masz Alko tylko powiedz co lubisz
1
@Janiama
ja wiem czy fajnie, jak dla mnie to kolejny histeryk, jak poczytasz kolejne jego wpisy to zobaczysz obraz apokalipsy:) jak dla mnie kolejny tutaj nie dodam nic aby nie dostać bana
0
@kempnou
co wy się tak wszyscy pieklicie zabije was ten koronawirus czy co? nie rozumiem?
boicie sie jakbyście conajmniej mieli na to wpływ
widzę ideologia głupiego tłumu się szerzy
4
@Mihcim
kultury? jej brakiem to chyba zachował się koleś z kiepem w ręce
2
@Binio77
bo ludzie byli jeszcze większymi debilami wtedy niż są teraz, jak ktoś chce sobie niszczyć zdrowie jego wola, ale narażać biernie innych to buractwo i prostactwo
0
@PawkoFCB
a tobie współczuję paranoi, ostrożność tak ale nie paranoia
nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
3
@Piotr89Sand
a ty idź kopać schron pancerny aby się ukryć przed wirusem
1
@Piotr89Sand
odezwał się największy krzykacz o koronawirusie tej strony
koleś ale wszystkie organizacje w tym WHO tak liczą i to nawet w czasie trwania epidemii, są to tylko dane statystyczne i WHO podaje ze śmiertelność to 3,4%
to co chcesz dyskutować też z WHO i ich pouczać?:)
jedynie słuszną uwagę co masz że wiele osób przechodzi chorobę bez objawów i się nie zgłosili stąd śmiertelność szacuje sie na niższą 1-2%
2
@KamQiX
statystycznie tak właśnie to liczą zgony/zarażonych i jest to wielkość szacunkowa
0
@KamQiX
będzie, ale tak jest to liczone, zakłada się że większość leczonych wyjdzie z tego pozytywnie co jest też prawdą:)
0
@KamQiX
źle to liczysz, liczy się do ogólnej liczby zachorowań na dany moment, jaki ma sens liczenie do zakończonych przypadków? ta statystyka sie bedzie zmieniała ale liczy sie do ogólnej liczby zachorowań
3
@Geble
ale czego się czepiasz, może przesadził z tym 99,98% bo to bardziej 98-97% ale ma rację, tu nie chodzi o to czym możesz się zarazić, ale fakt jest też taki że raka może mieć każdy z nas tutaj 160 tys. Polaków co roku choruj to dosyć dużo, a wpływ na zachorowanie ma wszystko, geny, chemia w jedzeniu, zanieczyszczone powietrze itp. itd.
jeśli nie jesteś wiec starszą osobą to nie musisz się przesadnie bać, na co i tak ewentualnie możesz nie mieć wpływu
2
widze znowu beznadziejne oceny redakcji.
Messi 7? za co? za sknocenie 2 setek od busiegi i griezmanna, plus knocenei dobrej pilki od de jonga?
busi tylko 5? przy bardzo dobrym meczu? który to już raz tworzy on wspaniałą setkę komuś z pola? miałem do niego dużo pretensji ale ostatnie mecze ma bardzo dobre bo do destrukcji dołożył też kreacje - co najmniej 6/albo nawet 7
griezmann tylko 3? WTF?
może popatrzcie na oceny z whoscored chociaż i pouczcie się trochę od nich
https://www.whoscored.com/Matches/1394378/Live/Spain-LaLiga-2019-2020-Barcelona-Real-Sociedad
0
@Kredon
Inteligentna osoba się do myśli, głupia doczepi
0
Kadra na sezon 2020/21
Może rozpocznie gorąca dyskusję ale jak widzicie kadrę na następny sezon? Wg mnie aż tak dużo zmieniać nie trzeba i się nie da od razu wszystko zmienić. Ja proponuję 4 piłkarzy nowych plus jeden awans. Czyli trincao, latauro, telles, thiago + awans araujo.
Kadra
Ter stegen/pena/neto
Semedo/s.robrrto, piwue/araujo, lenglet/umititi, alba/Teller
Busi/arthur de jong/thiagi
Griezmann/trincao Messi dembele/fati
Suarez/latauro
Ustawienie 4-2-3-1
Jeśli nie będzie pecha z mega długimi kontuzjami to kadra super:) resztę bym pozegnal:)
A wy jak to widzicie?:)
2
generalnie to chyba powinno się ustawiac ustawienie pod posiadanych pilkarzy a nei na odwrót, dlaczego własnie nie gramy 4-2-3-1 albo nawet 4-3-3 gdzie byloby 2 pomocników bardziej defensywnych z tyłu
przy 4-2-3-1 na ten moment mogloby to wygladac
ter stegen
s.robert-umititi(lenglet)-pique-alba
busi (vidal)-de jong( arthur)
braithwait(semedo)- messi -fati (j.firpo)
griezmann
a jakby wrócił suarez za chwilę to już zdecydowanie ciekawiej by to wyglądało:)
+ posiadamy jeszcze dembele na nastepny sezon, przychodzi trincao
ustawienie w którym nie musimy kupować pół zespołu aby jakoś funkcjonować
a granie 4-4-2 czy 4-3-3 gdzie nie mamy ofensywnego pomocnika jak kiedyś iniesta wg mnie nie ma większego sensu
1
@kerouac
już ktoś dziś to wrzucał a po komentarzach niektórym z La Rambli to nie przeszkadzało, także jak widzisz sporo jest osób bez logiki u nas w kraju nie tylko sędziowie
0
@mindbender84
wreszcie ktoś mądrze gada
0
@yzyr
spoko jak dla ciebie nie ma nic złego w tym słowie to powodzenia i tak nie zrozumiesz
patrząc po twojemu Pani za obrazę dostała tyle samo co osoba co ją obrażała - gratulacje, nie dziwię się że w tym kraju dziej się źle
4
@yzyr
spoko to rozumiem że w tym wyroku widzisz sprawiedliwość? faszysta został równo ukarany z osobą która go przyłapała na tym
gratuluje postrzegania rzeczywistości, może powinienem do ciebie zawołać heil
4
@feiticeira
żenada i dlatego jestem za wywaleniem niektórych/większości sędziów dopóki takie wyroki będą nie będzie poczucia sprawiedliwości w tym kraju
0
@MichalZZZ
po prostu pójdź ale wg mnie do zwykłego lekarza a nie do szpiatal zakaźnego, katar chyba nie jest obajwem koronawirusa a 2 dzieci podobno łagodniej zdecydowanie go przechodza
0
Komentarz usunięty
0
@Janiama
I tak i nie. Za velverde zespół psychicznie się załamywal i uważam że to jego winna. A mecz z Atletico to kwisetencja Barcelony velverde. Mi brzydko oglądanie naszego klubu za niego. Bo po 1-0 cofalismy sie i bronili żałośnie czy to był real czy za przeproszeniem eibar. Nie taki futbol w wykonaniu Barcelony pokochalem. Saturn też na razie dipy nie urywa. Momentami gra jest dużo lepsza, ale widać że czegoś brakuje. Takiej chemii i fizycznosci w zespole. Może rzeczywiście za dużo z 11 piłkarzy 30+ - alba, pique, busi, Messi, suarez.
W obce to powinno jednak być 2-3. No zobaczymy. Ja marzę o sancho i pomocnik ofensywny srodkowym
0
@Janiama
Maciej wszystko Oki ale my w tych meczach tworzymy mnóstwo setek jak na siebie ostatnio dużo, ale nic nie wykorzystujemy, to nie jest wina trenera, popatrz że w każdym z tych meczów mieliśmy więcej setek niż przeciwnik, piłkarze przede wszystkim spierdz...równo, jeśli polowe by wykorzystali dziś mielibyśmy inny nastrój i inna rozmowe
0
@Piotr89Sand
koleś grypa żołądkowa zaraża ja jeszcze nie ma objawów, czytaj nie wiesz że ją masz
radzę się dokształcić zanim skomentujesz następnym razem
śmiertelność korony ca. 1% - rzeczywiście straszne, przy czym SARS to było chyba 15-20%, wtedy też mieszkałeś w ziemiance, to rozumiem nie chodzisz do pracy:p czy szkoły czy co ty tam robisz:-p