lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB
Przecież to dziś rano już miało byc:) A wieczorem orędzie Prezydenta
1
@messiandiniesta
Fundusz inwestycyjny, na luzie, nawet zrobiliśmy na giełdzie dużo, ale najważniejsze by wszystko wróciło do normy, a ty?
0
@S___s
No to rzeczywiście nie ciężko u was byłoby o zarazenie
3
Piszcie co chcecie dla mnie najlepsza bramka to ta ronaldinho przeciwko milanowi z sezonu 2004/2005
1
@NaFazieHitman
3 dni? Co ty za głupoty czytasz.
Szkoda z Tobą pisać bo widzę przyglup niesamowity jesteś. Bez odbioru
0
@NaFazieHitman
To ciekawe ty masz informację bo ja wszędzie dziś słyszałem że jest to dosyć ciężko wirus i łatwo opada
0
@Barca_Big_Moment
Jeśli zamiast latauro miałby przyjść neymar + transfery Werner i thiago to to Oki. Tylko co z dembele?
0
Home office do odwołania. Nie pójdę oglądać wózków, fotelików samochodowych i na jazdy próbne do salonu.
Na sofascore sledzę ligę rosyjską zamiast wyników w TOP5:)
Oby jak najszybciej wróciło wszystko do normalnosci i żebyśmy to pokonali:)
3
@krissu8
Ja mam. Nie masz się czego bac:) mi mówili że sportów mogę mieć słabszą wydajność A biegam, gram w piłkę, siłka- nie widzę zmian:)
0
@MesQueUnClub_87
spoko zaprzeczaj dalej sobie, raz mówisz że utrzymuje sie kilka dni na przedmiotach a później że małe prawdopodobieństwo że na półce w twoim sklepie sie to trzyma - kurde zaorałeś się sam gratuluje
słowo klucz- na tyle mało przypadków, ale odkrytych, a to różnica
bez odbioru
0
@MesQueUnClub_87
i tu masz błąd logiczny (nie przejmuj się nie każdy jest bystry) - sam twierdzisz ze łatwo otrzymują się na przedmiotach, a przy dzisiejszej globalizacji i łatwości przemieszczania się na 100% ktoś zakazony dotykał tego co własnie jesz albo trzymasz w lodówce
to że w twoim mieście oficjalnie nic nie wykryto nie znaczy że tego nie ma:-p nie wszystkim obywatelom zrobili testy:) wiec tego nie wiesz czy nie ma:)
wg mnie aż tak łatwo się to nie utrzymuje na przedmiotach jak mówisz, inaczej kazdy byłby już zarażony nawet o tym nie wiedząc
0
@MesQueUnClub_87
i sam sobie zaprzeczasz - jeśli by to długo utrzymywało się na przedmiotach to znaczy ze wszyscy jesteśmy zarażeni
chyba że od kilku miesięcy nie robisz zakupów, nie wychodzisz z domu, nie dotykałeś niczego
to że płaci ktoś karta nie ma znaczenia, skoro jak mówisz na przedmiotach sie to utrzymuje długo, no chyba że twierdzisz ze nikt przed tobą nie dotykał herbaty, mleka, konserwy, ryzu, papier toaletowego itp.
bez odbioru
0
@MesQueUnClub_87
to albo umrą z głodu albo sami wyjdą i się zarażą koronawirusem
ludzie nie róbmy paranoi
można zakupy zostawić pod drzwiami, kontaktować się telefonicznie- przyszedłem zostawiłem, koniec kropka
na przedmiotach chyba az tak długo to nie przetrwa, a jeśli przetrwa to znaczy ze cały swiat jest już zarażony - pieniadze, zakupy - chyba ze zrobiłeś zakupy pół roku temu przed tym dziadostwem:-p itp. tylko niektórzy przechodzą to bez objawów
0
@Bykunn
poza tym jakbyś miał jakąkolwiek wiedzę medyczną to byś wiedział że zatokami też zarażasz:) ale widzę się wymądrzasz a gówn.. wiesz, wystarczy że zaczniesz kaszleć jak ci zacznie spływać po gardle z zatok, ale skoro mam sam pokój i unikam ludzi to lekarz mówi że spokojnie mogę chodzić bo prawdopodobieństwo zarażenia kogoś wtedy jest bliskie 0
ale Ty lepiej wiesz:-p żenada
0
@Bykunn
brawo ignorancie, ty lepiej wiesz niż ja jaki mam katar jak często kicham i co robię
szkoda klawiatury na ciebie, wiesz co wolę posłuchać swojego lekarza niż Ciebie bo z całym szacunkiem ma on większa wiedzę medyczną niż Ty
pisze Ci że jakbym był na prawdę poważnie chory że zagrażam innym i mogę ich zarażać to bym nie chodził do pracy, ale Ty jak typowy Polak wolisz się wpierda.. w czyjeś życie bo lepiej wiesz od lekarzy
paranoja
myślisz że jakbym co 2 tygodnie chodził na L4 bo mam katarek to ktoś by mnie przyjął do pracy?
0
@Bykunn
stary kicham na klamki? serio? większych głupot nie słyszałem, ale ty mnie lepiej znasz niż ja sam bo śledzisz mnie kamera jak kicham na klamkę itp:_p
a ja mam bardzo dobrego lekarza i wiem że jak na nikogo nie kaszle ani nie kicham to nie zarażam tych osób, a średnio w sezonie jesienno- zimowym co 2-3 tydzień mam lekki katar (zatoki), nie żadne grypy itp. tylko zatoki to spoko jak będziesz za mnie wykonywał pracę i płacił mi ta kase która stracę mogę nie chodzić do pracy
rozumiem inne stany jakbym miał grupe, gorączkę, straszny uciążliwy kaszel i ogólnie nia miał sił pracować to co innego
ale lepiej wpierd.. się butami do kogoś bo ty lepiej wiesz:-p co za ludzie
0
@ksobi
lekarze najwidoczniej
1
@Bykunn
Dopóki na nikogo nie kichasz to nie zarazasz, każdy lekarz ci to powie, ja kilkanascie razy w roku mam katar nic strasznego i chodzę normalnie do pracy, bo jakbym chciał nie chodzić to co 2 tygodnie średnio na tydzień by mnie nie było, a często mam bo dziecko z przedszkola przynosi.
I jaki w tym sens powiedz mi? Gabinet mam sam, nikogo nie zarazem?
I jeszcze tracilbym na chorobowym kilka tysięcy bo to tylko 80%.
Gdzie sens i logika nie chodzić do pracy?
1
@ksobi
Właśnie nie:) to jest najlepsze. A Polsce lek nazywa się archein czy jakoś tak i jest na malaria pierwotnie
0
@SuperPatsonFCB
To co mają ludzie nie pracować?
2
Ludzie to jednak idioci. Czytam że Chińczycy leczą korona wirusa chlorochiną a potem ludzie na Węgrzech rzucili się na lek, w Polsce podobno też.
A najśmieszniejsze w tym wszystkim że jedni piszą że podpowiedział Chińczykom to Francuz, inni że piszą że Belg.
Co za różnica:-p w dobie internetu można jak widać pisać wszystko.
Jeśli to prawda to niezłe pojeby, po co to kupować? Żeby zabrakło dla tych co faktycznie będą chorować i przebywać w szpitalu. Niezłe jaja się czyta o tym wszystkim.
Po prostu dzicz niesamowita.
0
@puyol_presidend5
spoko bo w ogóle nie wiem co to jest dlatego pytam:)? to co oni mogą normalnie pracować i dostawać kasę jeszcze za bycie w obronie terytorialnej?
0
@puyol_presidend5
A ci to za kasa? Jakaś wielka? Nie orientuje się w ogóle, jakieś szczegoly
0
@bixmix
To co mam nie iść do pracy? Dla Ciebie jestem ignorantem bo wychodzę z domu i chodzę do pracy? Wg?
0
@pawelfcb2010
i tu jesteś w błędzie logicznym
w konkursie możesz być za zwycięzca np. 4 pkt oddając 2 skoki, w kwalifikacjach możesz być za zwycięzca np. 13 pkt oddajac 1 skok - tak jak w przypadku Stocha
popełniłeś błąd logiczny ale się nie przejmuj, to się zdarza:)
a teorie o oszczędzaniu możesz sobie schować do kieszeni gdzie jej miejsce:)
0
@pawelfcb2010
2x więcej punktów do raw air? co ty gadasz?
każdy skok konkursowy i kwalifikacyjny liczony jest tak samo nie ma żadnego przelicznika:)
wg mnie patrząc na formę nie było szans na zwycięstwo stocha w trondheim, gdyż zwyczajnie widać było że opada z sił i są lepsi na tej skoczni
a oszczędzanie możesz sobie schowac:)
0
@pawelfcb2010
kwalifikacje to akurat cześć konkursu raw air:)
więc co specjalnie słabo skakał aby nie wygrać raw air?
tu się twoja teoria wali jak domek z zapałek:)
3
@Piotr89Sand
przestań pierdoli,,, jak poplątany
schowaj się do swojej nory i najlepiej nie wychodź
0
@NeroTFP
jaka sinusidealna? o czym ty mówisz?
eisenbicjhler 2,1,5
lindivik 8,6,3
ryoyu - 7,2,1
stoch- 13,8,10
no rzeczywiście Japończyk pierwszy dobry skok w trondheim:-p nie pogrążaj się, tu mnie rozbawiłeś:)
gdzie tu widzisz szanse na zwyciestwo stocha w trondheim?
a czy inni z tego zestawienia nie potrafią latac? jak choćby ryoyu?:)
rok temu w vikersund był 1,3,2 więc chyba dobrze lata mu się na tej skoczni:)
gdybać możemy ale prawda jest taka że powinien sie cieszyc kamil z tegp bo różnie mogłoby być, a ja śmiem twierdzić że gdyby konkurs dokonczono to by nie wygrał
0
@NeroTFP
ale trondheim to zupełnie inna skocznia, a tam ani w treningach ani w kwalifikacjach nie był w ścisłej czołówce
najważniejsze kwalifikacje był ca. 13 pkt za zwycięzca - a kwalifikacje ważne bo liczy się do turnieju raw air
ja uważam że nie wygrałby, a wygrałby albo ryoyu albo einsebichler albo lindivk bo w trondheim skakali najrówniej, a skocznia skoczni nie równa
dlatego wg mnie masz kompletnie nietrafione wnioski
zresztą o czym my mówimy w żadnym skoku w trodheim nie był w czołówce a ty wyskakujesz że wygrałby bo skakał dobrze na innych skoczniach?
kurde? co ma piernik do wiatraka?
a przypominam że kwalifikacje były ważne wiec jakieś odzwierciedlenie konkursu to jest:)