lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama
witaj
może masz rację ja w szatni piłkarskiej nigdy nie byłem, ale ogladając mecz też mi się zdarza czasami dosadnie komentować i mówię podaj, podaj, czemu nie strzelałeś itp:-p nie powinien krytykować piłkarzy personalnie ale jako cały zespół ja go rozumiem bo sam też żyje meczem
ogólnie chciałem tylko powiedzieć że dużo osób będzie go bronić, bo psim obowiązkiem piłkarzy co tyle zarabiają jest dobrze grać, a tak słabo jak w tym sezonie dawno nie było, nie wiem ja mam nieodparte wrażenie że im już tak nie zależy, nie widzę tej ikry, waleczności, może ja mam romantyczne podejście ale nie lubię przegrywać i to zawsze amatorsko wywoływało u mnie sportową złość, w meczu z realem nie widziałem szaleńczych ataków po 1-0
ale przede wszystkie winie też zarząd bo jest beznadziejny- ten presezon, ta decyzja z valverde aby pozostało po tamtym sezonie, to wszystko sie teraz odbija
setiena ocenie dopiero po przyszłym sezonie o ile zostanie
0
@Chwytliwy
no to jestem zszokowany, nic głupszego nie dało się chyba wymyśleć, no kur..nie wierze, nawet jako setny pomysł taki absurd nie przyszedłby by mi do głowy, myślałem że tylko my jesteśmy takim głupim krajem
0
@Chwytliwy
jak to z tamtego seoznu? przecież to chore, to juz lepiej aby uznali połowę rogrywek tego bo kazdy grał z każdym, albo w ogóle nikomu nie przyznali tytułu, przecież to absurd, nie wierzę aby Włosi byli aż tak głupi
0
@Janiama
ja się z Tobą tutaj nie zgodzę do końca, częściowo tak, jasne trzeba budować autorytet ale jakbym był piłkarzem na boisku i widział co się dzieje to sam zacząłbym na siebie napierdalać, co ja kur.. robię
nie bądźmy panienkami czasami trzeba popuścić emocje, powyzywać się a potem przybic piatkę i o wszystkim zapomnieć, i z tego co wiem on ich nie wyzywał tylko narzekał na nich, a że grali jak grali to mu się nie dziwię
nie zapomnij że piłkarze są dla kibiców, to dzięki nim mają kasę, sławę, bez nich byliby nikim bo nikt nie płaciłby tyle za sport gdyby nie było kibiców i dochodów z reklam itp. więc jeśli piłkarze nie mają ambicji, albo przynajmniej jej nie pokazują to kibice się od nich odwracają,
to już 3 wyjazd gdzie tworzymy sytuacje ale nie strzelamy bramek, no sorry ale ja tu widzę winę piłkarzy, guardiola już mówił że on tylko odpowiada za doprowadzenie zespołu do 15-20 metra od bramki przeciwnika, dalej to już kwestia piłkarzy bo na to wpływu nie ma
kwestia motoryki w tym sezonie - może jak znów wymyślą sobie objazd po 6 kontynetach:-p to messi powinien im powiedzieć że odchodzi to może by się ogranęli po podobno ten głu.. cymbał w okularach tylko jego się boi
fajnie że wróciłeś:) pozdro
0
@BarcaInfo
ale wydaje mi się że nikt nie chce tu sprzedać messiego, powinniśmy jednak skończyć budować zespół wokół niego i klub amigos
to że brakuje suareza to każdy wie, ja go bardzo lubie:) dlatego cieszy mnie że nawet w LM grał w tym sezonie dobrze- wreszcie:)
wydaje mi się natomiast że jest to moment kiedy trzeba przestać stawiać na kilku piłkarzy z klubu amigos aby byli oni rezerwowymi a nie pierwszym wyborem
2
@ksobi
smutny mamy ten kraj
0
@geass
jedynie dla OC ma to sens, przy AC ważna jest wartość samochodu
0
@Mocher91
no zobaczymy jak zareagują teraz, może ta złość sarabii będzie początkiem czegoś dobrego, jeśli nie trzeba pomału szykować się na zmiany, ja wierzę w umiejętności tych piłkarzy, ale ewidentnie coś tu nie gra- muszą odzyskać mentalność, wolę walki, muszą tworzyć zespół znów
jeśli nie to po tym sezonie przygotowałbym się na zmiany
1
@Geble
ja wiem że sarabia to dla nich no name ale po nim przynajmniej widać że mu zależy, a ciężko to powiedzieć o naszych gwiazdach
mam nadzieję że chociaż też pyskowali i podnieśli głos w tej rozmowie, a nie tylko słuchali biernie to może by ich trochę pobudziło, wyzwoliło złość w nich
0
@patry295
to niech odejdzie za darmo to wtedy dopiero by pokazał jak mu zależy na tym klubie odchodząc za darmo
0
@Mocher91
chyba sporo osób na stronie uważa tak samo, za dużo kasy zarabiają żeby się z nimi cackać, ja nie wyobrażam sobie grać dla mojego ukochanego klubu i nie być na siebie złym po tym co prezentują na boisku
a w ich miejsce młodzi gniewni jak trincao, sancho, werner, ŚO, ŚP
3
jeśli rzeczywiście piłkarzom nie podoba się to że ktoś zwraca im uwagę to sprzedałbym takich delikwentów w oknie letnim, obojętne czy jest to messi, pique czy busi
wkurzać to się mogą zwykli ludzie, a nie ktoś kto zarabia mln EUR miesięcznie
tym piłkarzom brakuje ambicji, kur...dawno już nie widziałem tak bezpłciowych piłkarzy, zachowują się jakby grali dla siebie a nie kibiców,
dawniej tworzyliśmy zespół, był tam duch zwycięstwa ambicja, niepoddawanie się a przypomnę że ten zespół tworzyli też piłkarze tacy jak adriano, maxwell, keita, pinto czyli nie tylko wybitne nazwiska ale było widać taki prawdziwy team spirit
1
@bartoszekkk
to jest ten sam i normalny mechanizm jak w przypadku podatku cukrowego:) więc nie ma się co dziwić
1
@bartoszekkk
to ja może doleje oliwy do ognia bo większość pewnie też nie jest tego świadoma w paliwie też jest naliczany VAT od akcyzy i opłaty paliwowej:)
0
@AmigoBlancos
co nie zmienia faktu ze wystarczy barcelonie wygrana a realowi remis w jakiejś kolejce, szkoda przegranej bo Real był słaby, takich setek jak miał messi i arthur w pierwszej połowie trzeba wykorzystac
0
@Pablopicasso27
grają u siebie i muszą przegrać 2 bramkami aby odpaść, patrząc na formę Realu tak to pewne
0
@deyna2018
Nie sadze
1
@Katalonbar
Różnie może być to niewielka przewaga. Głównie dzieki Rasnov gdzie Japończyków nie bylo
2
@Kompletny
No A ja myślę że nie pobije to ci odpisałem:)
0
@Łuki555
Przecież im nie chodzi o onkologia to pozywka polityczna
0
@Uukasz_93
Ja wiem Luxemburg itp. Wg mnie się kompromitowalo. Zresztą to ciekawy jak całą polska liga:)
1
@Kompletny
Niepobije
0
@Uukasz_93
z tą Legią to bym poczekał bo ostatnio to raczej się kompromitowała w Europie
1
@Bobo25
tu chodzi bardziej o możliwość załatwienia czegoś np. w urzędzie na codzień i wręcz kłody pod nogi aby coś załatwić zamiast zwykłe ludzkie podejście,
brak uśmiechu ludzi na codzień,
reakcje jak ktoś pyta co słychać - mam wrażenie że rozmówcy oczekują często odpowiedzi że jest źle jak mówisz dobrze to jesteś nienormalny:)
itp. itd.
1
czy też uważacie że jesteśmy z zasadniczo narodem narzekającym i zawistnym, wiadomo wpływ ma na to też pogoda bo słońce uwalnia endorfiny ale tak obserwując wydaje mi się że troszkę tak:) dlatego ja życzę przy okazji weekendu wszystkim większej pogody ducha na codzień
0
@kubstero
dzięki:)
0
@tristan87
dzięki, kojarzyłem że dziś losowanie, 12 marca pierwsze mecze to myśle kiedy oni zagraja:)
3
@Gaucho
wg mnie dobra wiadomość:)
0
wie ktoś kiedy rewanż eintarcht-salzburg?
0
@RMS
ale składałeś ty wniosek czy żona? bo to różnica, jak ty pracujesz za granicą i składałeś wniosek to dostałeś odmowę i to normalne
u mnie żona zajmuje się domem (nie pracuje) i to ona pobiera 500+
co prawda ja pracuje w PL, ale z tego co pamiętam we wniosku chyba o to nie pytali, chociaż to byłoby logiczne aby przynajmniej jedną z osób pobierających pracowała w Polsce