lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kosmos91
w jakim głębokim kryzysie? wygrywając ostatnio z Juve 2:1 czy Interem 1:0, czy lazio też 1:0?
serio chcesz mi wmówić że to słaby zespół, weź się trochę dowiedz a nie pierd...obywatelu bez sensu
0
@kosmos91
a ile tych sytuacji stworzyło Napoli? też jedną, zagrali bardzo defensywnie i nie dało się dużo zrobić, przyjechaliśmy po dobry wynik i wywieźliśmy dobry wynik, w całym meczu oba zespoły oddały chyba po 8 czy 7 strzałów jakoś tak
0
@Bobo25
bo piszesz o najlepsych a najlepsi wcale nie zagrali lepiej, cięzko sięgra przeciwko autobusom,
w kadże brakuje na skrzydłowych i to jest problem- jest na ten moment tylko fati, za rok będzie też demebele, to troche za mało, trzeba kogoś ogarnąć w lato
ale nie wyglada to tak źle, brakuje zrozumienia ale mamy przynajmniej piłkę, kilka razy brakowało tylko ostatniego podania, za valverde oddalibyśmy pilke napoli i się obsrali w gacie
ja widze mimo problemów kadrowych duży postęp
3
wielu tutaj płacze po wczorajszym meczu, chicałbym zwrócić tylko uwagę na kilka faktów:
1) w Napoli w tym sezonie przegrali już Juve i Liverpool, czyli chyba nie słąbeusze wg większości użytkowników tutaj
2) Napoli zagrało strasznie tchórzliwie i uważam że 1-1 to zasłużony i dobry wynik, ocena Barcelony 4/6 w skali szkolnej, na pewno musimy popracować jeszcze nad komunikacją, bo kilka szans na kontrę zostało zaprzepaszczonych, jak choćby de jonga - gdzie pomysł miał fajny ale griezmann stał za daleko a on za lekko podał
3) pierwszy mecz na wyjeździe przegrał tak wielbiony tutaj Liverpool, a jakoś dalej myślą o awansie
Podsumowując nie jest tak źle jak niektórzy to malują, ja widziałem gorsze mecze wyjazdowe w tym sezonie za valverde- jak choćby z BVB i kilka innych ze sałbymi drużynami
wg mnie jest lepiej niż było, ale teraz kolejny test zespołu setiena:) szkoda że nie objął zespołu latem, wtedy łatwiej byłoby o jego ocenę, ale poczekajmy do końca sezonu
2
@Bobo25
a aspirujacy liverpool leiej zagrał w madrycie z Atletico? Napoli postawił mur, w tym sezonie przegrali tam Juve i Liverpool
dla mnie było to na 4 w sakli szkolnej, szkoda kilku kontr i głupich podań bo można było kilka razy stworzyć większe zagrożenie
0
@darek60
o czym ma człowiek decydować o swojej płci? no sorry jak się ma nierówno pod sufitem to może tak
1
@ShinobiQWE
nie przesadzaj napoli zagrało autobusem, nie chcieli stracić bramki, a przegrał tu ostatnio liverpool i juventus, także trochę optymizmu
a chelsea w tym sezonie gra w kratkę, i do tego jak nie oni bardziej ofensywnie sta taki wynik, a bayern rzeczywiście jest mocny to to wykorzystał
0
@pietras1984
W czym było lepsze? Jakie okazje stworzyło? Człowieku czy ty znasz się na piłce? Grali u siebie A się bronili. Mecz na remis. Ale rewanż gramy u siebie więc już odpadli
1
no i brawo:) tchórzliwe napoli nie ma czego szukać w rewanżu, prowadziliśmy grę na ich stadionie:) jeszcze nie ma szału ale jest dużo lepiej:)
0
@Uukasz_93
Zobaczymy dalej. Rakitic już nie powinno u nas być bo jest żałośnie slaby
0
@Janiama
Ale na miłość bosko nie z rakiriciem w składzie. Arthur, collado ktokolwiek, tylko nie ten paralityk
2
Ja pierd..czy to pogrzalo z tym rakiriciem. Co my mecz podajemy przed rozpoczeciem
0
@Bobo25
wg mnie powinni się przebadać po powrocie- to pierwsza rzecz,
czasami pracuje tylko jeden rodzic a drugi zajmuje się domem
ja też mam wrażenie że wiele osób jest nieodpowiedzialnych stąd się to tak rozprzestrzenia szybko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hiacynk
ja trzymam kciuki za Bayern:) piękna byłaby historia 1/4 LM bez żadnego klubu z ligi sierpa i młota:) no może City tylko jako rodzynek:)
4
@ProMILs
nie ma to jak ciągnąć oceny jakiegoś piłkarza za uszy:) o zmarnowanej setce po podaniu griezmanna ani widu ani słychu, a arthur z bramką ocenę niżej. WFT?
2
@Janiama
to co w tym roku finał LM dla Barcelony:)
0
@Hiacynk
można?, można:)
3
@bixmix
brawo west ham:) większość ich chyba nie lubi za głupich kibiców, w tym ja:)
2
@fanRealuAlespoko
Bez przesady:) A kto jest w formie w tym sezonie? Liverpool co może odpaść, PSG co też przegrali. Wszystko się może zdarzyć:) ja marzę aby 1/4 LM była bez angielskich klubów:)
11
@BarcaInfo
takiego prawego obrońcy nam brakuje i to zdecydowanie widać
0
@Kidd
spoko:) pozdrawiam
3
@Kidd
a gdzie ty widzisz prześmiewczy komentarz u mnie?
ja uważam że takie osoby które się tego dopuściły powinny być surowo ukarane, nie tylko zakazy itp. ale przede wszystkim więzienie i ciężka praca na rzecz poszkodowanej aby odszkodowanie wypłacić nastolatce
0
@cat_r37
liczysz mu asystę z pucharu króla?:)
oki:)
ale kłamczuszku patrzac na to w tę stronę arthur ma mniej minut rozegranych:) a tyle samo asyst + 4 gole:) vidal ma 6 bramek ma jedną asystę mniej ale aż 6 bramek:)
a de jong też ma 4 asysty:)
czyli podsumowując rakitić pod tym względem nie jest nawet 3 w zespole samodzielnie tylko egzekwo z innymi pilkarzami, którzy wkład w zespół mająznacznie większy:)
0
@cat_r37
jak tyle samo?
rakitic ma 3 asysty, griezmann 4 asysty:)
athur ma 3 asysty w la lidze, + 1 w LM:)
czyli obydwaj mają więcej asyst, miejsce rakiticia jest poza klubem
1
@Kidd
takie bydło powinni zamknąć i niech zapierd... w obozach pracy na odszkodowanie dla nastolatki
1
@Encore
to musimy zagrać bardzo dobry mecz, jeśli będzie mecz na 1 bramkę przewagi bardzo łatwo będzie mu zepsuć widowisko i wpłynąć na wynik jedną błędną decyzją
0
@cat_r37
oj chyba się trochę pomyliłeś bo i griezmann ma więcej asyst niż rakitić, arthur ma tyle samo:) a patrząc na wszystkie rozgrywki to arthur ma więcej asyst i goli:) a vidal ma tyle samo asyst ale o ile więcej bramek od rakiticia:)
0
@Hiacynk
To było połączone bilbao fc i athletic club. Później powstał z tego athletic bilbao
0
@Avada Kedavra hiacynk
Brawo. Protoplasta athletic bilbao