lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hiacynk
Podbijam zagadkę pierwszy zwycięzca Pucharu Króla? I co to był za zespół specyficzny:)?
0
@Bagsik88
nie kumam wyzywanie mnie bezpodstawnie od kłamców sprawia ci przyjemność czy co?
brniesz ciągle sam nie wiem w co i w sumie nie chce wiedzieć
0
@BarcaInfo
DOMOWE I WYJAZDOWE BARDZO FAJNE:)
0
@Bagsik88
WTF? sam sobie pisz.
żegnam
1
@Bagsik88
oj ktoś tu nie potrafi zachować się po męsku. radzę albo okulistę albo psychologa
w ofercie Vectra - nie ma pakietów Polsat Sport Premium - bo vectra nie dogadała się z Polsatem w tej kwestii
żegnam kłamco
0
@Bagsik88
a po miałbym pisać do Vectry, przecież to wiadome że LM jest tylko w Polsatach Sport Premium
mi nie brak argumentów i to nie ja zakłamuję rzeczywistość z LM - weź chodź raz bądź mężczyzną w życiu i przyznaj że popełniłeś gafę, ale widzę nawet tego nie potrafisz zrobić
0
@Kengo
zastanawiające jest to że ajax oddał tylko 2 strzały w tym meczu przy ich stylu gry
0
@Bagsik88
sprawdzałeś program:)? podesłałem ci program. jak mi nie wierzysz to spytaj się na la rambli czy na polsat sport jest LM:) na tym zwykłym nie premium.
dobra nieważne jesteś idiotą i tyle. Czytać nie umiesz, przyznać się do błędu też nie, a więc honoru też nie masz.
ja lece. żeganm
0
@HansLanda
jak zwykle smieszkowe odpowiedzi:) ja wyczytałem że między 5:30-6:00 rano:)
4
nie pozostaje nic innego jak życzyć mu powodzenia:)
swoją tak wychwalany tu ten haag wczoraj z ajaxem nie istnieli, ledwie 2 strzały w meczu, z czego chyba pierwszy po 70 min.?
jednak to getafe nie takie słabe jak się wydawało, tym bardziej cieszy nasze zwycięstwo z nimi, i ilość sytuacji przez nas stworzona
3
@martee
zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni jak strzeli gola realowi:)
1
@Bagsik88
masz program Polsat sport na wtorek:
https://www.telemagazyn.pl/polsat_sport/?dzien=2020-02-18#program
i na środę:
https://www.telemagazyn.pl/polsat_sport/?dzien=2020-02-19#program
i co widzisz LM:)? masakra z wami
to był mój ostatnim wpis do ciebie bo szkoda mi czasu na ciebie
jakbyś miał resztki honoru napisałbyś sorki źle cie zrozumiałem czy coś i tyle
żegnam
0
@Bagsik88
na polsat sport liga mistrzów? na zwykłym polsacie sport?
weź się już dalej nie pogrążaj, LM jest tylko na polsat sport premium
a LM masz napisane w opisie (do jesieni 2018r), słaby z Ciebie manipulator, bo w minutę można cię sprawdzić ale brnij w to dalej, kur.. skad takich ludzi biorą, nie ma racji, wszedł już w gów..i do tego próbuje się w nim dalej paplać i urządzać aby niby wyszło na nim
żegnam bo masz poziom żenujący wręcz
0
@Bagsik88
Polsat sport.
A czy rozmawiamy o Polsacie sport czy Polsacie sport premium gdzie jest LM. Z kablowej tylko UPC ma w ofercie Polsatu sport Premium. Jak się więc nie znasz to zamilcz proszę A nie poprawiaj ludzi cały czas i wyzywać ludzi od kłamców.
Ale najlepiej bystrzacho zarzucać coś ludziom. Żegnam bo prezentujesz żenujące poziom.
0
@SelloutCrowd
Chyba napisałem Ci że widziałem tam kabanosy przesadnie drogie. Wg mnie dnia to ogólnie drogi sklep bo żeruje na tym że jest długo otwarty.
Ale nie będę pisał dłużej z kimś co mnie dla zasady obraża.
Zegnam
0
@Odcinkowy
Postów tego który cię uczyl:) bo dużo nie nauczył A pewnie się staral
0
@SelloutCrowd
No grubo co miesiąc ceny produktów po 13-17% to co masło za 5 miesięcy po 10 pln:)? Nieźle fantazje. Choć rzeczywiście widziałem w zabce chyba kabanosy po 8 czy 9 pln co w innych sklepach było po 6 czy 7. Dlatego raczej w zabce się nie kupuje bo wg mnie są drogie. Ja rzadko korzystam- jedynie jak czegoś zapomniałem. Bo nie znoszę przeplacania.
0
@Odcinkowy
No i wróciło czepianie się wymyślonych kompleksów. Wiesz co nie poszły już nigdy do siebie bo się nie dogadamy.
Napisalem ci bo podobno inflacja zjada ci wakacje. Ty tez piszesz uszczypilowsci do mnie. Skonczmy na tym. Szkoda czasu. Ja nie będę cię doksztalcac. Żegnam.
0
@FC1899Barca
Bez xavi i Iniesta? Koleś się nie zna:)
0
@Odcinkowy
A czy ostatnio masło podrozalo? Bo ja od co najmniej roku widzę tą samą cenę 5,49.
Wiedzę mam większą niż ty nieuku:) nawet nie wiedziałeś co to inflacja A chcesz się wymadrzac:) brawo to jak kolega z Polsatem sport premium co próbował mi wmówić klamstwo. No idź zbieraj na wakacje.
0
@Odcinkowy
Nie to taka osoba co łapie wszystko jak pelikan i jak ktoś pisze mu że 4% to 30% to uznaje to za prawdę i guru:)
0
@Bagsik88
Wysłałeś mi link do 76 kanałów gdzie nie ma Polsat sport premium:) no brawo kto więc kłamie? Bez odbioru
0
@Odcinkowy
Mało kumaci:) czyli tacy jak ty
0
@Bagsik88
Wg mnie nie ma. Chyba że się coś zmieniło i są Polsatu sport Premium. Patrzyłem też przed chwilą i nie widziałem.
0
@Bagsik88
Zarzucasz mi kłamstwo to udowodnij w którym momencie. Widzę nie masz argumentów to najłatwiej pisac- kłamiesz, nie znasz się.
Ja to rozumiem często jak ktoś nie ma argumentów że mną to odwołuje się do takich tekstów:) ale cóż to pokazuje twoja slabosc
0
@Odcinkowy
Widzę nowy avatar ci pasuje.
Mało kulach ludzie mnie atakuje. Nie dziwię się pewnie ich wkurzam:) ale nie mój problem
0
@klemens100
Ja zacząłem prywatnie wypady? Nie więc moze nie dolewaj oliwy do ognia
0
@Bagsik88
Ja ci podałem 2 nieruchomości w tym samym mieście. Kielce. Czego chcesz więcej? Bo nie kumam:)rozmowa trochę jak że sciana albo krzeslem. Chociaż krzesło ma więcej rozumu niż ty bo prędzej by skumalo że to wszystko zależy od kilku rzeczy- standard, lokalizacja i wiek nieruchomości. Spoko bez odbioru bo nic nie wnoszą twoje wywodu. Bez urazy nie ten poziom prezentujesz by mnie uczyć wycen:)
1
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88
Poza tym nie wiem czemu uważasz że ktoś miałby mnie wysmiac- bo inaczej uważam o sytuacji Polaków? Ja tam nie mam problemów aby przez inflację nie jechać na wakacje:) ani tym podobne więc co najwyżej ja się mogę z politowaniem posmiac z niektórych tu. A tym bardziej gdy obwinia się rząd o własny los i wszelkie zło.