lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise
zgadzam się w 100% to nie moment na afery, a cadena SER w żadnym razie nie myśli o dobru klubu, powinni to zrobić po sezonie zaraz
0
@odo997
nie będę już
z poziomem rynsztoku nie rozmawiam
0
@NeroTFP
masakra do czego zmierza ten świat
0
@odo997
valladolid, sociedad, rayo, atletico, sevilla,levante (puchar), real (puchar), tottenham + kilka na prawdę dobrych celta, espanyol -czyli 8 do 10 meczów na pół sezonu:)
a to pierwsze lepsze mecze gdzie miał gole, asysty co nie znaczy ze w innych grał słabo, czy nie strzelał w nich bramek
z matematyka jednak u Ciebie słabo - 6 meczy:-p policz jeszcze raz
nie wiem czy starszy, z tonu wypowiedzi i braku argumentacji wynika ze jesteś dzieckiem, jeśli nie wiekowo to pewnie mentalnie
ja uciekam bo nic konstruktywnego od Ciebie nie usłyszę i szkoda mojego czasu
bez odbioru
0
@odo997
który piłkarz ratuje dupę zespołowi we wszystkich meczach? sezon 2018/2019 - jesień, to był piłkarz kluczowy, dużo punktów zdobył dla zespołu, jedna z najwyższych ocen na whoscored, wciąż dzieciaku nie masz żadnych kontrargumentów - żegam:)
0
@odo997
ja go nie wielbię, szkoda kontuzji, ale nie kłamę jak ty i nie zaprzeczam rzeczywistości
ja ci podaje fakty a ty dalej swoje - sociedad, valladolid, rayo, atletico - +7 pkt. dzieki jego golom w tych meczach:) także tak był decydujacy w tym okresie, w pucharach nie wspomnę o meczach - sevilla, levante, real, tottenham
jak nie masz żadnych argumentów, jak twój ostatni wpis- daruj sobie proszę pisanie
0
@DaPi
liga angielska w tym sezonie jest słaba, ale zobaczycie to w LM:)
0
@odo997
sezon 2018/2019 - 8 goli 5 asyst w samej lidze:) 3 x zawodnik meczu wg whoscored, do tego 3gole i 1 asysta w LM, jak na pół szonu to dobre staty dla skrzydłowego, a mecze pierwsze z brzegu - z sevilla o superpuchar, z sociedad, z valadolid, rayo vallecano - we wszystkich tych meczach zagwarantował nam 3 punkty (łącznie w tych meczach uratował nam 6 pkt) badz zwycięstwo, levante-puchar hiszpanii, z atletico w lidze u nich, z realem w pucharze, i mas dobrych meczów - celta, espanyol, tottenham, psv
także jak masz pierdzielić takie głupoty to może przemyśl 2 razy zanim coś napiszesz, bo jak nie nazywasz piłkarza który seryjnie ratował nam tyłek w zeszłym sezonie kluczowym - to chyba dla ciebie nikt nie jest kluczowy
żegnam bo nie rozmawiam z kimś bez argumentów
0
@Gargamel01
Jak widać można. Zresztą pół sezonu tamtego miał bardzo dobre więc 2,5 roku A nie 3
0
@odo997
Serio 2 mecze? Weź się nie ośmiesza popatrz sezon temu ile razy ratował nam skórę. 2 mecze:-p dobre tego jeszcze nie grali:) zdejmij klapki
2
Oj słaby tekst. Jak grał był decydujący. Ma pecha i tyle. Jak można napisać o kimś kto nie gra że nietrafione transfer. Pechowy tak ale nietrafione?
Oby Dembele nie miał już kontuzji i zgasil autora tekstu.
0
@neymarjr_143
Zobacz ile on skoczył w pierwszej serii, 12,5 metra dalej niż lider. Parodia konkurs już drugi raz w tym sezonie ryouyu przekrecony
0
@ShinobiQWE
Szkoda ryoyu
0
@Jarema1987
Mam tak samo:) świetny rocznik:)
0
@xofcbxo
Ale co ty się ich czepiasz. Chcą zobaczyć to sobie zobaczą. Czy od razy ktoś powiedział że muszą się do tego organizować czy co? Wg mnie to bardziej przesmiewcze bo jakby chcieli to włączyli by film z ich udziałem w necie. A Tak to tylko sobie piszą. A co tym złego jak sobie zerknę od czasu do czasu. Bo wszystkie kobiety i żony są takie wspaniałe dla mężczyzn/ partnerów że im się nawet nie chce popatrzeć na inna ładna kobiete:-p
1
@mekston
no tak ale z levante to był bardziej mecz na 8:2 niż 2:1 - może akurat w tym meczu przyjdzie nasza lepsza skuteczność, bo tego brakuje:)
0
@fracek13
zobaczymy na mina i todibo-potrafiliśmy zarobić
ja mam nadzieję że chłopak dostanie szansę aby się pokazać
1
@Suzu
moze na przekór wreszcie będzie nasza pewna wygrana 2/3-0:)
1
@Kengo
brawo, szczerze przydałby się teraz przy tych kontuzjach
1
@DonAndresFCB
ja wiem to kwestia gustu
0
@beznicku1000
wg mnie nie mało 13-14 meczów to oki, oczywiście jesli by zmienszyli liczbe meczów ligowych np. z 38 do 34 jak w bundeslidze to oki:)
a MŚ i ME- daj spokój nie idzie to w dobrym kierunku, ME 16 zespołów- to były najlepsze turnieje ever, bez słaych zespołów,bez chorych zasad
0
@beznicku1000
piłkarz ze mnie dobry, ale nigdy nie myślałem o tym żeby nim zostać, wybrałem naukę:) to chyba inne mecze oglądałeś bo tam była różnica klas- proponuje obejrzeć powtórki tych meczów, i przypomnieć sobie choćby ile słupków miał Ajax w tym dwumeczu:)
0
@beznicku1000
spoko, tylko ja oglądałem te mecze i tam legii tyle brakowało do Ajaxu co mi do bycia piłkarzem, przecież Ajax gdyby byli skuteczni mogli ten dwumecz wygrać 4/5-0, to co dolberg psuł wtedy to do dziś się zastanawiam jak mógł tak pudłować
wynik tego nie mówi ale to była różnica klas
0
@beznicku1000
a w mojej wersji nie mógłby sie czuć naprawdę najlepszy:-p oj koleś odleciałeś, piłkarze są coraz bardziej zajechani a ty chcesz aby byli jeszcze bardziej zajechani- brawo:)
0
@beznicku1000
kto mógłby ograć? chyba nie masz na myśli jakiegoś klubu z ekstraklasy:-p
obawiam się że przy takim dwumeczu skończyłoby się dla każdego klubu z ekstraklapy na dużym minusie, a najlepsze zespoły pewnie by przegrały w dwumeczu różnicą 4-6 bramek
0
@beznicku1000
ale jak w grupie grałyby 2 zespoły ze sobą to też o awansie do półfinały decydowałby ich bezpośredni pojedynek, poza tym w takim wariancie mas max 14 meczów, ty mówisz o 6+6+4+1=17 meczach, jest różnica w natłoku meczów? wg mnie jest, a być 1 w 4 osobowej ciężkiej grupie to też coś:)
a turniej final four w jednym mieście to coś fajnego:) w piłce ręcznej świetnie się to przyjęło
0
@beznicku1000
czemu niesprawiedliwe:)? nie rozumiem wtedy w drugiej fazie grupowej byłaby walka na noże między mocnymi zespołami i dużo emocji, wątpie że przy tak wyrówanych grupach ktos zapewnił by sobie pierwsze miejsce po 4 czy 5 kolejkach
0
@beznicku1000
byłoby zacnie i wg mnie mega ciekawie:)
i załóżmy że z drugiej fazy grupowej do półfinałów wychodzą tylko zwycięzcy grup:)
a półfinały to final four w jednym mieście:)
obecnie mamy max 13 meczów w LM
po zmianie byłoby max. - 14 meczów
ale jak szedłeś po parach to w 2 grupie powinno być BVB a w 3 grupie atletico:)
0
@Wojtas1080pl
E1
0
@pawelfcb2010
czyli on słabo skacze na małych obiektach? no to ciekawa decyzja zobaczymy
w ogóle ten sezon PŚ jest ciekawy- tylu zawodników wygrało jakie szawody
choc wg mnei liczy sie tylko 4 w walc o PŚ -kraft,geiger,kubacki, kobayashi