lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Statistics
koleś piszesz o trzonie w pomocy i dajesz tam rakiticia- 1) piłkarza który jest na wylocie 2) bardziej pasuje to once da gala vidal 3) więcej minut od niego gra arthur- panei statystyku:)
i podajesz w pomocy s.roberto któy moze grał 1-2 mecze u nas na tej pozycji,
brak de jonga który gra od deski do deski- manipulajca jak ch..
arthur 836 minut w lidze, rakitic-792
kur.. co ty bierzesz, albo pisz fakt albo nie pisz w ogóle
czy to że jest kontuzjowany to znaczy na wylocie?-niezła logika, kto go kupi po kontuzji?-nikt, dlatego mogę się z tobą założyć o co chcesz ze będzie w Barcelonie grał następny sezon
0
@kamilo0066
zapoznałem się:) zwycięstwo krafta w tym konkursie to czysty wałek, noty za lot zawyżone, a przelicznik za wiatr - tego się nie sprawdzi, ale fakt jest taki że lądował dużo bliżej niż miał skoczyć aby objąć prowadzenie- tak z 7 metrów, czyli ca. z 8,4 pkt:) rozumiem że tyle dodali mu za wiatr aby wygrał:)
a odwołanie 2 serii 3 skoczków do końca to też niezły cyrk jakiego nie widziałem jeszcze, wszystko aby wygrał kraft i taka prawda - żenujący konkurs, także tak uważam że ktoś kto skacze 12 metrów bliżej i wygrywa majac niewspółmierne punkty do stylu to jest to przekręt
0
@Statistics
koleś sam sobie zaprzeczas, mamipulacja do potęgi, słaby z ciebei statystyk
a rakiticia opo tym seoznie już u nas nie bedzie-wiec mozesz sobie opierać trzon na nim:)
0
@Statistics
ale rakiticia też już praktycznie nie ma w tym klubie
a dembele jest i pewnie jeszcze sporo będzie- o co mogę się z Tobą założyć:)
także nie przebarwiaj danych bo nie jest tak źle- sezon w sezon jest zespoł odmładzany
ja ci pokazę inaczje dane z obecnej kadry tylko jak to moze wyglądać za 3-4 lata
ter stegen
semedo(emerson)-umititit(araujo)-lenglet-firpo(miranda)
arthur
de jong-puig
fati-griezmann-dembele
i co wyglada już tak źle? + wiadomo że co sezon 2-3 dojdzie młodych zawodników, nie bede wymieniał jakich bo to tylko spekulacje
1
@Triv44
ammann, cecon, janda, bulau, kuttel- przynajmniej tych znam ja:)
1
@deyna2018
a mnie śmieszą wypowiedzi że na pewno liverpool pprzejdzie-troche pokory bo liverpool i jego kibice nei mają go za grosz
0
@Hushovt
nie tylko noty:) ostatnio skoczył o 12 metrów bliżej niż japończyk a i tak z nim wygrał:) co śmieszne dobre kilka metrów niż zielona linia wyznaczona wtedy do objęcia prowadzenia
no cóż oszustwo w biały dzień
0
@Statistics
jaki trzon? w srodku de jong i arthur a nie roberto i rakitic-:) co ty bredzisz, w obwodzie masz fati, umititi, araujo, dembele-czyli już sporo skład się odmłodzi:)
2
oki
tylko atlanta valencia równie dobrze mogło być 3-3
0
@ksobi
Na tle naszych orłów już tak:-p
0
@Piotr89Sand
w oby wypadkach jest obleśne, chodziło mi tylko że szczególnie żałośnie wygląda to wypadku grubych facetów, którzy abstrahując od wszystkich związków nie mieliby szans raczej u kobiety na którą obczajają:-p
0
@skakun95
ale Atletico z juve się nie bało, było po prostu gorsze a CR miał swój dzień i tyle:) to że przegrali wtedy nie znaczy że się bali, może być różnie wiec nei ma co wyrokować w obie strony
aczkolwiek wynik cieszy:)
0
@DonAndrzejos
tak ale to 1:0 to może lepszy wynik niż wyższy, bo atletico nie może tylko bronic się w rewanżu, ale też jakieś kontry musza wyprowadzić:) zobaczymy. mimo wszystko cieszy taki wynik:)
0
@Sysia11
a ja wolę Atletico niż pychę:)
0
@AmigoBlancos
ja tam raz byłem - szczerze poziom rynsztoku, nie warto się tam zapuszczać
0
@Zip
oj bolą ich dupy i dobrze:)
0
@Tomek54321
ja mam kablówkę i nastawiona głównie na dzieci i żonę:) plus szybki internet:) nawet nie kojarzę żeby mieli polsaty sport premium
0
@Tomek54321
wiesz co płącę już 100 PLN za tv z netem i mam netflixa, a kupować polsat shit tylko dla tego jest dla mnie bez sensu, już wolę dać kilka złotych raz na jakiś czas i obejrzeć jeden mecz, a ipla nie działa, zresztą kolega wyżej mnie poratował
1
@Wejson
dzięki wielkie:) wreszcie ktoś normalny:) jakbym cię znał to już postawiłbym ci piwo
0
@kodi77
spoko:) ale pytam serio
0
gdzie oglądacie mecz? ipla nie działa? poda ktoś link?
0
wreszcie dodany konfigurator i mogłem skonfigurować auto:) teraz tylko umówić się na jazdę próbną wiosną i zakupić:) ekscytacja coraz większa:)
0
@lioney10
ja już bardziej widze jak atletico straci 2 gole
0
@mcsarna
ale chyba ze swojej strony wszystko wyjaśnił, twierdził że nie zlecał nikomu obrażanie nikogo czy dyskredytowanie w mediach społecznościowych, czy mówił prawdę nie wiem
faktem jest jedynie to że się odniósł do sytuacji i tyle, a kto ma rację pewnie rozstrzygnie sąd i tyle
też go nie lubię ale na razie mamy słowo przeciwko słowo, bez jakiś twardych dowodów
0
@messi564
większość tych z 2021 - już jest bliżej emerytury więc nie ma się co spinać
a z 2022 prawdopodobnie wszyscy przedłuża kontrakty
0
@barteq
po pierwsze na razie to jeszcze nic nie udowodnili
po drugie - nie wiesz tego kiedy to odkryli, bo niby skąd? mogli to odkryć dużo wcześniej a podać właśnie teraz do publicznej wiadomości
po trzecie - to że szukali czegoś w naszym klubie to chyba też o czymś świadczy
ja tam uważam że jest to głównie gra pod pogorszenie sytuacji u nas w momencie kiedy po latach real ma wreszcie szansę na mistrza a ty uważaj jak chcesz, bo z tego co na razie wiadomo to żadnych konkretnych dowodów nie mają
1
@Rewolucja123
a czemu nie, grubi ludzie w 90% sami są sobie wini
też nie lubię takich rzeczy - to obleśne, szczególnie jak robią to takie typki
0
@barteq
jak nie mają zadania sprzyjania komukolwiek?
w jakim świecie ty żyjesz? czy AS, Marca itp są obiektywne, no raczej nie ja często czytam przegląd prasy i widzę tam propagandę promadrycką, to samo tyczy się dzienników katalońskich żeby nie było
z innymi mediami jest podobnie, więc uważam że jest to celowa zagrywka, poza tym o jakim kontrakcie ty mówisz?
a po drugie wiesz że nie mają takiego kontraktu, pracujesz tam czy co, skąd ta pewność?
do wczoraj nasz klub też nie miał z nikim kontraktu na kształtowanie opinie w social media, o ile to prawda
ja tylko mówię jak to wygląda
0
@barteq
tak tego bym chciał, nie mówię o nieujawnianiu szamba, ale opóźnieniu wypuszczenia tych informacji, bo to w danym momencie nie sprzyja nikomu oprócz Madrytowi
nie mówię o głupich plotkach i co wypuszczają, tylko że jest to im teraz na rękę wypuszczenie takiej informacji, akurat po zbliżeniu się do pozycji lidera i przed meczami LM, dla mnie ma znaczenie siedziba, bo już nie raz udowodniono że media z Madrytu potrafią namieszać w celu pogorszenia nastrojów w Barcelonie
0
@barteq
ale tych wyborów nie będzie w środku sezonu, tylko po, więc albo powinni czeakć do końca sezonu albo do przegrania wszystkiego w tym sezonie
zresztą myślałem że to katalońskie radio - wtedy wg mnie powinni myśleć o dobru klubu
a właśnie wygoolglowałem- że siedzibę mają w Madrycie? czy to prawda? jeśli tak to się już nie dziwię że ogłosili to teraz, Madryt zgubił punkty, i walka o mistrza może być ciężka dla nich, a że ostatnio zdobywali to trofeum rzadko to próbują wszystkich metod
jeśli tak to tym bardziej gardzę tym radiem i sądzę że nie dążyli do prawdy tylko wywołują gówno burzę wokół wroga