lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rewolucja123
a ty widziałeś to co się wydarzyło? bo chyba nie? z liverpoolem odpadliśmy bo zesraliśmy się w gacie po bramce na 2-0, a chłopcy zaczęli patrzeć w buty zamiast powiedzieć sobie kur.. zapierd..od nowa i tyle, a Pan kucający przyglądał się jedynie boku z miną zbitego psa któremu na dodatek ktoś podciął jaja, taki z niego zajebisty psycholog. popatrz na pana klaskacza, kloppa, guardiole i wielu jeszcze innych ile potrafią wykrzesać z zawodników, ja miałem wrażenie że na boisku widzę dzieciaki a nie mężczyzn prowadzonych przez barana, a alba z takim mentalem nie miał prawa wyjść na drugą połowę, albo ktoś powinien go spoliczkować aby się otrząsnął
serio bronisz jeszcze tego Pana motywatora? serio? można być gorszym ale odpaść wyglądając jak panienka która się wstydzi bo ktoś ją skubnął w pierś i nie wie co z tym zrobić wyglądało bardzo żenująco - śmiem twierdzić najbardziej żenujaco w historii tego klubu
13
@Rewolucja123
jakiego psychologa? tego co pozwolił swoim zawodnikom zesrać sie w gacie? już po liverpoolu nie powinno go tu być
0
@zTx
też mam wrażenie że liverpool jest ciagnięty za uszy:)
0
@Janiama
ansu fati jak najbardziej:) choć ostatnio pod formą, puig na mnie też robił dobre wrażenie- przynajmniej w meczu z granadą, ale pozostali jak wspomniałeś co najwyżej piłkarze średni jakich wielu:)
0
@amanter
nie 14,5 tylko 15,5- wypozyczenie 1 mln eur
0
@LeoMessi1994
dokładnie:) w dzisiejszym futbolu same umiejętności nie wystarczą, trzeba być bardzo dobrze przygotowanym fizycznie, w dotychczasowych meczach seteiena widać było też u piłkarzy że często pudłowali minimalnie z dobrych pozycji - wg mnie to właśnie kwestia miękkości nóg po ciężkich treningach
ja liczę że na najważniejszy moment sezonu świeżość u graczy wróci:)
0
@LeoMessi1994
nie ma się może więc co dziwić że fizycznie nie jesteśmy teraz w najlepszej formie, liczę na to że po ciężkich treningach za 2-3 tygodnie piłkarze odzyskają świerzość w nogach, a wtedy wszystko będzie lepiej wychodzić i piłka szybciej chodzić
poczekajmy z oceną trenera do końca sezonu:)
0
@bleble123
szczerze też uważam że to mega niedoceniony zawodnik, ale rok w rok ocenami i statystykami jest jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie
ter stegen
s.roebrto(semedo)-pique-umititi(lenglet)-alba(firpo)
busi(arthur)-de jong(vidal)
willian(colledo)-messi(puig)-dembele(fati)
grizemann
i tak można byłoby dograć sezon do końca:) wiadomo w przyszłym roku out semedo, rakitic - na pewno wtedy emerson i jakas 9 młoda
0
@Bykunn
dokąłdnie troche sie sypie to city w tym sezonie:)
0
@bartoszekkk
Nie czekać brać go:)
2
@Mesi12
Czyli city:)
0
@hefaj6
Samochód pełnoletni i coś porządnego to wykluczając się slowa:-p
0
@Schoogs
Ciężko nazwać aby ktoś kto jest ambitny nie dążył do najwyższych celów. To nie jest ambicją. Najniższa pensja ale i tak wyższa niż w Portugalii
0
@JohnA
Ja tam nie widziałem ręki. Wg mnie wynik wypaczony
0
@kacpros
Prowadzi real w lidze ale gra słabo i tyle. Taka ilość punktów nie dalaby mu nawet 2 miejsca we Włoszech i chyba Anglii. Także szału nie ma. Nie przegrywa ale ma też dużo remisów
0
@Odesseiron
coca cola:)
0
@Kremisco
pamiętaj że był to mecz o nic dla PSG - mieli już zapewnione pierwsze miejsce w grupie:)
jak na razie Hazard daje mniej zespołowi niż u nas Griezmann:) ale ja kto mówią cudze chwalicie swego nie znacie
0
@Hiacynk
real przede wszystkim teraz punktuje obroną, która jest solidna, atak u nich kuleje, zobaczymy jak sobie poradzą na wiosnę-mecz z nami, ateltico, city i jeszcze kilka ciekawych, na mnie nie robią oni wrażenia i śmiem twierdzić że prowadzą w lidze bo na ten moment my jesteśmy w słabszej formie
1
@JohnA
1 gol albo sędzia zabierze bramkę przeciwnikowi- vide mecz z Sevilla:) - można:)
0
@Luki 10
wyluzuj może kolega wyżej tak uważa i tyle:)
0
@Kuczek
dokładnie szkoda go, bo wybrał obecnie klub mało perspektywiczny, ale jego życie
0
@Chwytliwy
tak to spytaj się kibica kogkolwiek kto pamięta zdobydwcę pucharu ligi angielskiej np. 3 sezony temu- to zwykły puchar myski miki gdzie zespoły wystawiają rezerwy
jeśli cię uraża słowo przeciętny - napiszę inaczej - średni zespół-i nie ma w tym żadnego kłamstwa bo to taki zespół który w lidze raz na jakiś czas zajmie miejsce w TOP4, raz zagra w LM, kolejne sezon albo 2 już nie i tak w koło Macieja - bez perspektyw na poważny sukces:)
Fergusona już nie ma to fakt- a wraz z jego odejściem MU spadło z zespołu regularnie walczącego o mistrzostwo i LM do zespołu cieszącego się z miejsca w TOP4:-p i z udziału w LM
taki to spadek ambicji nastąpił po Fergusonie:)
śmieszny jesteś koleś pisząc o argumentach a nie podając żadnego konkretnego potwierdzającego że MU wybija się ponad przeciętność:) w w LM to i Dianamo Zagrzeb czy BATE potrafi uczestniczyć:)
bez odbioru
0
@Chwytliwy
koleś pierdzielisz głupoty aż ciężko słuchać
jakie poważne trofeum- puchar ligi angielskiej jest poważnym trofeum? serio? dyskredytujesz sie takimi wpisami
po fergusonie wygrali jedynie 1x LE i jeden puchar Anglii - czyli rzeczywiście bardzo ambitnie:)
serio to są tak ambitne cele jak na zespół pokroju MU Fergusona- śmiech na sali
"walczą o udział w Lidze Mistrzów" - nawet nie skomentuje tego bo brzmi to aż śmiesznie jak na dawny United:) walczy to się o trofea a nie udział w jakiś rozgrywkach, tych odróżniasz kluby wielkie od przeciętnych
ja tam nie widzę wielkiej różnicy mędzy arsenalem a United- arsenal chyba nwet zdobył w tym czasie więcej trofeów w Anglii- 3x puchar anglii po erze fergusona:) i był też w fianale LE
powiem więcej robili ostatnio nawet ciekasze trasnfery do klubu-aubmeyang, pepe, lacazette, ale ich problem że zapomnieli o obronie
także tak MU obecnie jest zespołem przeciętnym i nie zmienią tego twoje słowa o jakieś ambicji- o ich ambicji słyszę od dobrych kilku lat i nic w tej kwestii się nie zmienia co roku to samo:)
mam nadzięję że nie uronisz łzy dziś po meczu z CITY:)
1
@Commando
problem jest że jest ich mało- warzyw, owoców - więc to nie wina 500+
0
@Chwytliwy
żeby nie było jako piłkarz na pewno nie pomyślałbym o przenosinach do MU w tym momencie, jakbym był B.Fernandes już w anglii wolałbym wybrać się do Liverpoolu, chelsea, city, tottenhamu, a spoza anglii do bayernu, bvb, juve, inter, atletico, barcelona, real, sevilla, psg - czyli klubów z najwyższej półki aby wykonać duży skok do przodu a takto przechodzi z klubu o nic nie walczącego do klubu o nic niewalczącego tyle że w lepszej lidze:-p
0
@Chwytliwy
haha śmieszny jesteś koleś posiadasz argumenty? jakie bo ty tak mówisz?
puchar ligi angielskiej- wielkei trofeum zespołów rezerwowych:)
także tak w Anglii w tym czasie wygrali jeden poważny puchar:) żeby ci to uzmysłowić - 1:)
tak jest to bardzo przeciętny klub
martial ,wan bisak- weź mnie nie rozśmieszaj - to są te nazwiska które mają mnie powalić:)? obi nawet nie są w TOP20 na swoich pozycjach:)
a oglądałeś te mecze w LM wtedy- ledwo wyśzli z grupy- mając więcej farta niż umiejętności - vide mecz z Juve w grupie i pote mmecze z frajerskim PSG, ale ćwierć finał już ich boleśnie zweryfikował ich poziom, zresztą jak tamten sezon ligowy i kolejny sezon w lidze:)
bardzo ambitny klub- słyszę to od lat:) jak był mourinho to jeszcze im jakoś wyciągnął tą LE i puchar anglii, ale to tyle co potrafili zdobyć od czasów Fergusona- jeśli jest to więc ambicja na mairę tego klubu to pogratulować:) dla mnie to żenada i ciągła stagnacja - w dziadostwie i przeciętności
i prawda jest taka że oni chyab przez kilka najbliższych lat się jeszcze będą urządzać w tej czarnej dziurze:) zresztą jak arsenal który poziomem dużo od nich nie odbiega:) milan to koeljny upadła potęga
we wszystkich widzę podobną analogię kupowanie szrotu bez efektów i wyraźnej wizji zespołu, ja tam nadzieji ni wiedze w tych klubach na powrót do dawnej świtności w ciagu najbliższych 5 lat
ale skoro dla ciebie kadra z martialem, bisakmie, jakimś jamessami i podobnymi wynalazkami jest oki to żyj dalej w tym matrixie:)
0
@Chwytliwy
rzeczywiście bardzo ambitny projekt:) nie wiem czy ze śmiechu nie pęknąć:) kiedy była ta liga europy? ile lat temu? byli w LM i co z tego?
mieli dokładnie jedn puchar Anglii:) rzeczywiście parę:)
no wymieniaj dalej tych przeciętnych piłkarzy- oprócz de gea, maguire, pogba nie ma tam nikogo wartego uwagi a i tak żadnego z wymienionych opórcz pogda i de gea nie widziałbym w największych klubach świata
a kadre za przeproszeniem to już ma lepszą od nich BVB:)
a w samej Anglii lepsze kadry ma Liverpool, city, chelsea, tottenham, a podobny poziom m arsenal i nie wiele gorszy jeszcze z 2-3 kluby
także ty skończ pierdzielić głupoty bo koleś rozmienia karierę na drobne idąc do przeciętnego obecnei klubu:)
0
@Chwytliwy
nie zajebiście być w TOP4:) na prawdę specjalny tytuł za to jest vice-vice-vice mistrz:)
jeden z największych? chyba żyjesz przeszłością, historyczny tak, ale z wielkością nie ma obecnie to nic wspólnego, to ten sam poziom upadłego kolosa co Milan, czyli obecnie marność a nie poziom, a w LM chyba tylko po to by dostać wpierdziel
skoro uważasz że mój tekst jest nie przemyślany to odpowiedz mi dlaczego kluby grają w różnych rozgrywkach- nie po to aby grać ale dla tytułów, a śmiem twierdzić że w MU przez najbliższe 5 lat conajmniej nie ma szans na żaden tytuł
tak więc tak dla mnie to rozmieniani kariery na drobne
0
@Chwytliwy
jakim aspiracjami klub?:) chyba żeby być na 4 miejscu w lidze:) to są aspiracje nie rozmieszaj mnie, idać tam koleś rozmieni swoją karierę na drobne, no ale cóż jak się nie ma ambicji to United dobre:)
4
@ksobi
dokładnie - mistrz świata, filar Atletico co ciągnął ten zespół do sukcesów jest średniakiem- polewka:) ogólnie zawodnik który w rankingach na piłakrza roku ostatnio zawsze był gdzieś w TOP 10-15 jest średniakiem:)
haha