0

@HansLanda
Dokładnie ale większość i tak będzie płakać o 500 plus polewka:-p

0

@JimMorrisonFCB
Ja wiem to i zdaje sobie sprawę. Ale aby Samochód tej samej marki z wyższej klasy był tańszy niż z niższej z 2020. To wg mnie już nielogiczne. Bo co to za różnica czy 2019 czy 2020? Żadna ten nowi i tamten nowy. A nawet wolałbym kupić wyszła klasę samochodu jeśli oba modele mi się podobają. Dlatego mnie to dziwi. Jakoś patrzyłem w fordzie i focus 2020 jest tańszy niż wyprzedazowe mondeo z 2019. To samo analogicznie toyota.
Zresztą octavia w Czechach też po jakiś 3 tygodnie temu zmniejszyła cenę nowej octavii bo chyba początkowo się przeliczyła:) taka ciekawostka bo obserwowałem wcześniej ten samo chód w Czechach.
Pozdro

0

@JimMorrisonFCB
No wg mnie dziwne. Popatrz na inne marki. Np. Ford, toyota, mazda. Tak takie rzeczy się nie zdarzają. Po to jest właśnie różnicowanie na klasy.
Pozdro

0

@Dari0G
Ale co mi mądrego napisał?
Że samochód z salonu jest zepsuty, ma opony i akumulator zniszczony i że nawet nie wiem co z nim robią?
No sorry przecież to brzmi jak bełkot paranoika.
Sorki ale tak robię podsmiewujki
Bo niedługo zaczniemy się zastanawiać co robią z pomidorem zanim to kupimy.
Po czym zaczyna temat i milczy.
Cytując klasyka za kulisami salonu.
Nie dziwię się czasami Janiamie że się z wami kłóci bo widzę kółko wzajemnej adoracji.
Także spoko dziękuję za mądre rady- słyszałem że.
Jak to mówią psy szczekają A karawana jedzie dalej:)

0

Komentarz usunięty

0

@Odesseiron
Buractwo to z was wychodzi. Ja piszę normalna uwagę o cenach A ktoś mi wyjeżdża że samochody z salonu na stanie to wybrakowane są.
No tak bo przychodzi odsseiron do salonu i dają mu auto za darmo.

Koleś nie interesuje mnie skąd kupujesz samochody. Bo napisać sobie to i ja mogę wszystko.

0

@IronSanHybrid
Spoko brak wiedzy:) haha nieźle taka polityka skoda strzela sobie tylko w stopy bez odbioru

Nie ty twierdzisz że samochody z salonu a nie na zamowienie są zepsute i wybrakowane:-p

0

@Odesseiron
No jak widać ty piszesz dla samego pisania. Wiesz ja twierdzę że nowy samochód to nowy samochód. A iron wyżej pisał że kupując nowy samochód ma się wydatki.
Odwieźć mnie bo może nie wiem i lepiej kupić używane coś gdzie nie ma się pewności przebiegu czy samochód był buty i jak używany
Jeśli twierdzisz że Samo chód z salony sprzedażowy to mniejsza pewność to gratuluje

0

@_catalan
tak zrobię:)

0

@Odesseiron
co żę samochody z salony są zepsute? te co stoją? albo o czymś nie wiem albo niezły ferment siejesz

0

@IronSanHybrid
nie chcesz to nie pisz, śmieszą mnie tylko takie teksty nie wiesz co jest za kuluarami salonów
równie dobrze w fabryce też mogą się dziać dziwne rzeczy o których nie wiesz

a nowe auto z przebiegiem 0 km raczej nie może być popsute przez stanie 2-4 miesiące w salonie, ale lepiej siać ferment

a co polityki to już ci mówiłem mnie to śmieszy, rozumiem że jest hype na nowy model, ale wyceniajnie na wiecej niż model wyżej w gamie to mimo wsystko żart

0

@IronSanHybrid
geniuszu dostałem upust 3 koła na nowy ale jak patrze na cene i superba to uważam że cena ta jest śmieszna

skoro jesteś taki doświadczony i masz wiedzę za kulis to może podziel się co trzeba zrobić aby większy rabat dostać

ja pierwsze auto kupowałem z zamówienia i miałem zdecydowanie większy rabat niż te 3-4%

no rzeczywiście stojące auto przez kilka miesięcy w salonie jest niszczone, myszy kable podcinają, sprzedawcy walą w nie łopatami

no rzeczywiście napisz coś konkretnego co może się zepsuć w takich autach oprócz dyrdymałów o aku czy oponach albo skącz pierd. ferment

0

@IronSanHybrid
no rzeczywiście wymiana akumulatora czy opon to straszny wydatek:-p

a ja bym kupił, żaden problem normalne auto, wolałbym kupić takie auto niż jakieś używane

0

@IronSanHybrid
auto ze stocku z 2019? serio wymiana akumulatora czy komplet opon:)

nie żartuj to są normalne auta bo patrzyłem większość z połowy 2019 roku więc o jakiej wymianie akumulatora my mówimy

ja rozumiem że chcą się ich pozbyć - wg mnie wtedy podają ich bardziej realną wartość nie zawyżoną

mimo wszystko w tej chwili jestem skłonny kupić bardziej tego superba z produkcji 2019 niż octavię 2020 po wyższej cenie:-p

0

@IronSanHybrid
ja rozumiem że nowość i hype na model, ale żeby mieć w ofercie taniej modele z klasy wyższej, mimo że wyprzedaż 2019 to trochę żart:) pewnie do nich nie wrócę, chyba że jak już będzie auto w sprzedaży będą rozsądniejsi z ceną

11

też macie wrażenie że niektóre salony to szukają frajerów?

pytałem o cenę nowej octavii w salonie Bednarek
(Łódź)
wg cennika wyszło mi 104 750 PLN



zgadnijcie do ilu obniżyli?:)
do 101 tys. PLN:-p niezły żart

za 100 tys. PLN mam superba w takim samym standardzie
w wyprzedaży 2019
a Focusa kombii od 82-95 tys. PLN - widzę modele od ręki na stronach dilerów



nawet znalazłem na stronie Bednarka passata za 97 tys. PLN w wyprzedaży 2019:)


także niezłe jaja płacić więcej za octavię niż za samochody z tego samego koncernu (passat, superb) w wyższej klasie:-p



0

@FC1899Barca
pytałem o cene nowej octavii w salonie Bednarek
wg cennika wyszło mi 104 750 PLN

zgadnij do ilu obniżyli?:) do 101 tys. PLN:-p niezły żart, za 100 tys. PLN mam superba w takim samym standardzie a Focusa kombii od 80-95 tys. PLN

nawet znalałzem u nich passata za 97 tys. PLN:) także ja dopóki nie zejda na ziemię z cenami chyba bardziej jestem skłonny ku Focusowi kombii:)

bo płacić 100 tys. PLN za samochód - jak w tej samej klasie mam passata w wyprzedaży rocznika czy superba to żart

0

@Resoviak123
jedynie stuani z tej grupy

0

@Colon
no trochę tak jest, ale z drugiej strony nie oszukujmy się jak kogoś stać to nie jeździ pandą czy nawet saabem tylko czymś innym:)

ważne aby kierować się swoją wygodą ceny/jakość:)
mi tam nie przeszkadzają ubrania z różnych miejsc - chociaż sam w lidlu nie kupuje ubrań:-p
natomiast bawią mnie niektórzy ludzie co kupują stare samochody byle było AUDI, BMW, Mercedes i myślą że nikt się nie kapnie że to stary szmelc:-p albo w podróbkach znanych marek, gdzie jak ktoś się zna z metra widać podróbkę:-p

0

@Chwytliwy
w dodatku dali za niego 31 mln EUR ale przychodzi dopiero latem? gdzie mamy 3 zawdoników w ataku + czekaliśmy na dembele?
dla mnie porażka zarządu

0

@FC1899Barca
ja muszę dokupić drugie auto:) ale tym razem benzyniak, pytanie jest na jakie upusty będzie można liczyć, mi z konfiguracji wyszło 103-104 k a fajnie byłoby zjeść poniżej 100k, IV generacja droższa od 3 generacji ale z drugiej strony mimo wszystko między III a IV jest skok jakościowy i to zauważalny i wyglądowy wg mnie, w III te lampy z przodu mi sie nie podobały a tu:)

ja będe ogladał jeszcze focusa kombi i corolle kombi, ale bardziej podoba mi sie wersja liftback octavii:)

0

@FC1899Barca
ja właśnie taką kupuje jak będzie w salonie, ale tak jak pisze w artykule na razie ceny od 94 750 PLN za 150 km, z paroma dodatkami wychodzi mi ca. 103 tys. PLN, ciekawe do ilu mogą obniżyć i czy do 98-99 się zejdzie:)

0

@Avada Kedavra
raczej Polaka, bo Stoch traci chyba już z 500 pkt, nie ma się co oszukiwać że on się nie będzie liczył w walce o podium, które rozegra między sobą wspomniana 4 skoczków raczej

3

@BigShaq
to koleś chyba z ASa. nie warto czytać oni chcą tylko zamieszania u nas jak po raz pierwszy o 3 lat real jest w walce o mistrza w lutym jeszcze:-p

1

@Cochise
też uważam że trenera pownniśmy ocenicdopiero na koniec sezonu, widać dużą poprawę w grze, mam nadzieje że z czasem będzie lepsza skuteczność bo wczoraj spokojnie mogliśmy tak jak kike pisał wygrać 8/9:2

mankament na ten moment- gra obronna, ale ona zawodziła już za valverde, mam nadzieję że z czasem będzie to wyglądać lepiej, szczególnie widać że dosyć nasza obrona się gubi jak skrzydłowy/ obrońca rywali pociągnie do linni końcowej i wycofa piłkę na 10-15 metr- prawie zawsze ta piłką dochodzi do celu- o co tu chodzi, czy nasi nie pilnują piłkarzy wbiegających z drugiej linii - to zdecydowanie do poprawy bo widzę to któryś mecz z rzędu

ale będzie dobrze:) vamos:)

0

@Cochise
nie oglądałem meczu ale czy rzeczywiście aż tak często było to widać?

1

@IronSanHybrid
daj spokój niektórzy na olx to oszołomy, ja kiedyś sprzedałem coś wartego 1 500 PLN a ktoś mi piszę że daje 200 PLN i takich głupich przykładów pod każdą aukcją było pełno

0

@tadzik447
Ja tam mam inne preferencje. I wydaje mi się że walka rozegra się między jest A ryoyu:) Kubacki wg mnie będzie 3

0

@Jarema2000
Wydaje mi się że drużynowy zdobył tylko inwidualny nie

0

@Jacob94
Wg mnie tzw. Kariera i rodzina wcale nie muszą się wykluczać. Jak kto się mądry to może dobrze zarobić niekoniecznie pracując po 10-12 h dziennie.
Nie zgadzam się. Lepiej kogoś zmusić do pracy w niedzielę by 40 mln Polaków było zadowolone. Jak pisałem jak ktoś jest ogarnięty ma 6 dni w tygodniu na zakupy. Może ja nawet zamówić do domu dowóz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?