1

@kosmos91
na dodatek dla atheltic to nie była groźna sytuacja tylko wrzutka zwykła, ale zakończyła się niestety słabo

2

Panowie ale Seteien ma absolutną rację- są braki widać kondycyjne u zawodników, ale wczorajszy mecz spokojnie mogliśmy wygrać 0-2/3 i nikt nie miał by pretensji, Athletico grając u siebie nie stworzyło sobie ani jednej setki w całym meczu, my natomiast griezmann, messi + karny na de jong-u i po strzale fatiego w pierwszej połowie obrońca athletic wybił piłkę z bramki

zresztą sędziowanie we wczorajszym meczu słabe, nie dziwie się ze niektórym naszym puszczały nerwy, nas mogli kopać przepychać i sędzia często to puszczał, jak my mieliśmy delikatny kontakt to od razu gwizdany faul, zresztą karny na de jong - oczywisty jak nic

0

@johny11
Lepszy w czym, wygrali bo walczyli i mieli farta, ale bilbao zagrali zenujaco

3

Fatalny dziś sędzia. Teraz był karny dla nas

0

@Mazi
Czemu się zawiódł bagaznik?:)
Ja mam żądaną obecnie i mogę tam zmieścić praktycznie wszystko więc zadowolony jestem:)

0

@Pavu
No widzisz to super:) no ja też pewnie kilka salonów odwiedzę:)

0

@Mazi
a to widzisz to nawet nie wiedziałem że będzie nowy:)
hyundaie są po prostu wg mnie ładne:), a KIA stylistycznie też do końca mi osobiście nie pasuje, ale to kwestia właśnie że każdy ma inny gust do innych pewnie trafia taki design

u mnie wymóg to duży bagażnik więc jak SUV to już musiałby być te jakieś największe

dlatego profilowo najbardziej pasuje sedan albo kombi

zpodro

0

@Mazi
o hyundaiu pomyślę, w wyprzedażach w dobrych cenach jest nawet Tuscon a on ma już wystarczający bagażnik, KIA- ta marka mnie nie przekonuje, no po prostu jakoś nie, dlatego odrzuciłem ją i wszystkie Francuzy
patrzyłem teraz ceed- już za 75-87 tys. pln sie kupie teraz

a czym ty jeździsz - w sensie co wtedy kupiłeś? i czy polecasz?

na razie pod względem wyglądu i tego co potrzebuje są 3 auta, focus kombi, octavia liftback, corolla kombi

na razie czekam kiedy żona będzie chciała się wybrać na jazdy próbne (auto głównie dla niej i dzieci- miasto, większe zakupy, wyjazdy na wieś), ja chciałem teraz ale jej się nie chce, znając życie pójdziemy w lato i albo uda nam sie dobry upust dostać albo poczekam aż do grudnia do wyprzedaży roczników- z kobietami to tak jest czasami, znając życie to mówiła najpierw aby kupić kombi albo sedan a w ostatniej chwili coś innego się spodoba:-p


0

@SergioTomas
jeśli byłby rzeczywiście taki konflikt, podkreślam jeśli
to ja jestem po stronie Ter Stegena, piłkarze są od grania dla klubu za co biorą ogromną kasę, a nie zaspokajani ich potrzeb prywatnych

muszą zrozumieć że grają dla kibiców, bez nich nie mieliby tyle kasy (czyt. biedniejszy klub, mniej kasy itp.)

4

@MatiFCB2000
no rzeczywiście słabo to wygląda, wiadomo video można manipulować ale aż tak? w każdym wypadku co by Messi nie zrobił nie ma piłkarzy większych niż klub jeśli mu się coś nie podoba, to ja bym mu podziękował, albo zespół trzyma się razem albo nie

choć osobiście ja bym jeszcze nie dramatyzował zobaczymy co będzie dalej

1

@NeroTFP
No nóż... się w kieszeni otwiera czytając takie rzeczy, ludzie są często gorsi niż zwierzęta, takich ludzi powinni unicestwiać bo nic dobrego z nich nie będzie

1

@ViscaBarca123
miło słyszeć:) szkoda że go nie ma już teraz, w obliczy kontuzji by się przydał już nawet teraz

0

@ViscaBarca123
spoko dzięki? pytanie która inwestycja wyjdzie lepiej? trincao ma większy czy mniejszy potencjał wg ciebie?

1

ten kulesewski jaka pozycja? dobry jest?

0

@ViscaBarca123
cieszy że w zestawieniu 2 naszych piłkarzy - jeden od lipca:)

0

@FC1899Barca
w tym ataku to bym nie porównywał bo mają 25 meczów, więc teoretycznie spokojnie mogą spaść pod koniec top10

0

@maroon
ja mam inaczej, po pierwsze lubię mieć rzeczy nowe, i nie jest to dla mnie jakis wydatek aż tak duży aby sobie nie sprawić przyjemności jednak poczucia nowości samochody, nowe technologie itp., wygoda jazdy, komfort
poza tym nie chcę co pewien czas mieć problemów z autem, a jak piszesz z używanymi zdarzają sie koszty

po drugie nie znam się na autach i nie chce mi sie wymieniać samochodu co 2-3 lata, poprzedni mam z 2012 też z salonu i jestem bardzo zadowolony i pewnie z 3-4 lata jeszcze pojeżdżę nim

mi się ta octavia podoba, ale jak nie skorygują znacząco ceny to pewni zainteresuje sie focusem kombi bo też mi się podoba

mi się wydaje ze dziadki jeżdżą raczej małymi autami typu- fiesta, punto, corsa, clio, bo wg mnie im nie potrzebne są większe auta dlatego rzadziej widzę dziadków w sedanach, jeśli już tak to bogatsze dziadki i jakieś nowe SUVy

tak jak piszesz ma to sens- tylko ja po pierwsze boję się używanych aut, a po drugie jednak wole nowe
pozdro

0

@maroon
wyobraź sobie że też mam opór przed wydawaniem kasy na samochody:) dlatego chce jak najtaniej, ale też mieć nowy i pewność na kilka lat
ja tam dzieciom mieszkań nie będę kupował - dam i im kasę na działkę a resztę muszą sobie same zarobić, aby nauczyły się szanować pieniądz i nauczyły się zaradności życiowej, jakbym widział że będą miały problemy dopiero wtedy pomożemy coś kupić aby wnuki miały wygodę) i zostawić domek letniskowy
a nieruchomości już 3 mam także nie wydaje w pierwszej kolejności na samochody

a dla mnie ma ekonomiczny sens kupno nowego auta, bo mam spokój na kilka lat, nie zastanawiam się ile ma faktycznie przebiegu, gdzie był bity itp

ludzie nie kupują używanych samochodów bo tak wolą (za wyjątkiem jakiś kultowych modeli - saaby, mustangi itp. itd. ) tylko dlatego że jest to drogie

0

@Avada Kedavra
aha, to tego nie wiedziałem, wydawało mi się że tu jest tak jak w oknie, w sumie po to są też te klauzule aby zawodnik czuł się wolny i nie był niewlonikiem, a dla klubu powinnna być to odpowiednia rekompensata za starte

no cóż pożyjemy zobaczymy co nasze orły wymyślą

0

@Avada Kedavra
dzięki, tylko pytanie jaka ona rzeczywiście jest, ja słyszałem o 10, a te Angel ma chyba wiekszą

ja wiem tylko nawet jak by to było 25, a my tyle rzucimy na stół i zawodnik się zgodzi to szejk nie ma nic do gadania tutaj:) a zmiennik jest nam potrzebny na już

1

wiecie o co chodzi z tym co wisi na Tiki Taka, że trasnfer Stuaniego jest skompilowany bo Girona jest powiązana z City?
ja nie kumam, bo chyba mamy z nimi dobre relacje a po drugie jak ma wpisaną klauzle (chyba 10 mln EUR) to za bardzo klub (Girona) nie ma nic do gadania?
ktoś może wie coś więcej na ten temat?

w obecnej sytuacji on by sie przydał

0

@maroon
widzę kolega lubi się podśmiewać, ale zakładam że jesteś małolatem co kupuje stare BMW, audi lub inne gruchoty co nie Niemiec chciał oddać na złom, wydoroślejesz założysz rodzinę i jak może będzie cię stać to zobaczysz co jest najważniejsze dla rodziny

1

@RR
to prawda, ale jak ktoś zamierza mieć auto 8-10 lat to nie robi żadnej różnicy:) mnie męczą zakupy dlatego jak kupuje to na dłuższy okres

0

@Pavu
Czytałem ale to podobno naprawili już. Mój znajomy ma i poleca. Zresztą u mnie flota to fordy i nie narzekają A ja chyba większy rabat przez firmę sobie załatwię:) scala też ładny samo chód tylko ja będę potrzebował większego. Ale wyglądało mi się podoba. Zresztą ja jestem przyzwyczajony do długich aut. Żonie zaproponowałem np. Focusa hatchback bo też fajny ale powiedziała że za mały bagaznik. Zobaczę chyba jeszcze corolle kombi. Niby nowa ale cena jak superb z 2019 roku. Wg mnie przesadzili z cena, w grodzie mondeo z 2019 jednak droższe niż focus 2020.
Zresztą w Czechach już obniżyli cenę bo obserwowałem u nich najpierw ceny:)
A Octavię chcalem- chce bo mi się też podoba- jeśli zejdą z cena racjonalnie to pewnie kupie

0

@robsesh
Chciałem w lato bo będzie mi potrzebne od października, ale pewnie od listopada już będą wyprzedaze:) w lato też bywają przeceny

0

@Pavu
Nowa octavia IV. Zapisałem się do ich newslettera. Wysłał i mi cennik A później napisali smsa że mają super inwidualna ofertę dla mnie:)
To się zgodziłem i rozmawialiśmy. Z cennika wyszło mi 104 z lekkim hakiem. Powiedzieli że mogą obniżyć do 101. Na razie podziękowalem:) widząc super (2019) skonfigurowanego też za 101.
Poczekam do lata albo wybiorę Focusa kombi. Oba samochody mi się podobają. Są duże dosyć A to dla mnie wazne- wózki itp.
Dla mnie to też śmieszne że taki rabat. Liczyłem że do 94-96 zejdą. Demona zresztą i tak dopiero w marcu będzie ale podejście świetne.

0

@JimMorrisonFCB
Śmieszy mnie tylko sam fakt obniżki:) cena wyszła jak u superb wyprzedazoweo który skonfigurowalem do 101. A tu tyle po obniżce. Silniki i wyposażenie to samo. A w fordzie już niedawno gadałem to na wstępie bo 8 %:)

0

@JimMorrisonFCB
Przeczekam ich:) samochód chce kupić latem. Bo żona i tak teraz nie chce jazd próbnych bo zimno. A to ma być dla niej głównie.
A jak latem nie dadzą nic fajniejszego to bliżej przyjrzeć się focusowi kombi. Wyprzedazowe najwyższe wersje są i tak w lepszych cenach:) zresztą zobaczę też w innych salonach u mnie krótką piłka:)

0

@JimMorrisonFCB
Ale w Czechach samochody są drozsze:) początkowo była tam po ca. 107 tyś PLN teraz po ca. 101 tyś. PLN, poprzednia była za blisko superba:) też zakładam że zmienia cenę, ale jako początkowy klient poczulbym na fajna promocję A nie ca. 3% że 104 na 101

1

@nwchades
Tylko wziąłeś bochenek chleba 4,2 A to że ktoś po tyle kupuje nie znaczy że tyle wszyscy płacą, po 2 brutto netto ma znaczenie do wyliczen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?