lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy
żeby nie było jako piłkarz na pewno nie pomyślałbym o przenosinach do MU w tym momencie, jakbym był B.Fernandes już w anglii wolałbym wybrać się do Liverpoolu, chelsea, city, tottenhamu, a spoza anglii do bayernu, bvb, juve, inter, atletico, barcelona, real, sevilla, psg - czyli klubów z najwyższej półki aby wykonać duży skok do przodu a takto przechodzi z klubu o nic nie walczącego do klubu o nic niewalczącego tyle że w lepszej lidze:-p
0
@Chwytliwy
haha śmieszny jesteś koleś posiadasz argumenty? jakie bo ty tak mówisz?
puchar ligi angielskiej- wielkei trofeum zespołów rezerwowych:)
także tak w Anglii w tym czasie wygrali jeden poważny puchar:) żeby ci to uzmysłowić - 1:)
tak jest to bardzo przeciętny klub
martial ,wan bisak- weź mnie nie rozśmieszaj - to są te nazwiska które mają mnie powalić:)? obi nawet nie są w TOP20 na swoich pozycjach:)
a oglądałeś te mecze w LM wtedy- ledwo wyśzli z grupy- mając więcej farta niż umiejętności - vide mecz z Juve w grupie i pote mmecze z frajerskim PSG, ale ćwierć finał już ich boleśnie zweryfikował ich poziom, zresztą jak tamten sezon ligowy i kolejny sezon w lidze:)
bardzo ambitny klub- słyszę to od lat:) jak był mourinho to jeszcze im jakoś wyciągnął tą LE i puchar anglii, ale to tyle co potrafili zdobyć od czasów Fergusona- jeśli jest to więc ambicja na mairę tego klubu to pogratulować:) dla mnie to żenada i ciągła stagnacja - w dziadostwie i przeciętności
i prawda jest taka że oni chyab przez kilka najbliższych lat się jeszcze będą urządzać w tej czarnej dziurze:) zresztą jak arsenal który poziomem dużo od nich nie odbiega:) milan to koeljny upadła potęga
we wszystkich widzę podobną analogię kupowanie szrotu bez efektów i wyraźnej wizji zespołu, ja tam nadzieji ni wiedze w tych klubach na powrót do dawnej świtności w ciagu najbliższych 5 lat
ale skoro dla ciebie kadra z martialem, bisakmie, jakimś jamessami i podobnymi wynalazkami jest oki to żyj dalej w tym matrixie:)
0
@Chwytliwy
rzeczywiście bardzo ambitny projekt:) nie wiem czy ze śmiechu nie pęknąć:) kiedy była ta liga europy? ile lat temu? byli w LM i co z tego?
mieli dokładnie jedn puchar Anglii:) rzeczywiście parę:)
no wymieniaj dalej tych przeciętnych piłkarzy- oprócz de gea, maguire, pogba nie ma tam nikogo wartego uwagi a i tak żadnego z wymienionych opórcz pogda i de gea nie widziałbym w największych klubach świata
a kadre za przeproszeniem to już ma lepszą od nich BVB:)
a w samej Anglii lepsze kadry ma Liverpool, city, chelsea, tottenham, a podobny poziom m arsenal i nie wiele gorszy jeszcze z 2-3 kluby
także ty skończ pierdzielić głupoty bo koleś rozmienia karierę na drobne idąc do przeciętnego obecnei klubu:)
0
@Chwytliwy
nie zajebiście być w TOP4:) na prawdę specjalny tytuł za to jest vice-vice-vice mistrz:)
jeden z największych? chyba żyjesz przeszłością, historyczny tak, ale z wielkością nie ma obecnie to nic wspólnego, to ten sam poziom upadłego kolosa co Milan, czyli obecnie marność a nie poziom, a w LM chyba tylko po to by dostać wpierdziel
skoro uważasz że mój tekst jest nie przemyślany to odpowiedz mi dlaczego kluby grają w różnych rozgrywkach- nie po to aby grać ale dla tytułów, a śmiem twierdzić że w MU przez najbliższe 5 lat conajmniej nie ma szans na żaden tytuł
tak więc tak dla mnie to rozmieniani kariery na drobne
0
@Chwytliwy
jakim aspiracjami klub?:) chyba żeby być na 4 miejscu w lidze:) to są aspiracje nie rozmieszaj mnie, idać tam koleś rozmieni swoją karierę na drobne, no ale cóż jak się nie ma ambicji to United dobre:)
4
@ksobi
dokładnie - mistrz świata, filar Atletico co ciągnął ten zespół do sukcesów jest średniakiem- polewka:) ogólnie zawodnik który w rankingach na piłakrza roku ostatnio zawsze był gdzieś w TOP 10-15 jest średniakiem:)
haha
0
@Schoogs
jeśli jest fanem ligi sierpa i młota to spoko.
ale tak wg mnie jest bez ambicji bo idzie do słabego zespołu, który pewnie przez kolejne 5-8 lata nie będzie nic znaczył w piłce, a marzeniem będzie TOP4 w Anglii, więc jeśli chce się kisić w takim słabym futbolu to proszę bardzo - dla mnie to oznaka braku ambicji a teksty o cojones możesz serwować słabiakom, właśnie bez ambicji:)
chyba za bardzo uwierzyłeś w potęgę ligi angielskiej po ostatnim sezonie, jak spadł poziom tej ligi świadczy jak bardzo liverpool uciekł reszcie stawki w tym roku
ale sądzę że LM zweryfikuje w tym roku tą ligę - i na 1/8 swój udział zakończą pewnie Chelsea, Tottenham i City, jedynie Liverpool się ostanie do 1/4 LM
0
@dv7wisnia
powiem nawet więcej - paulinhi na +, vidal na +, arthur - + ale poczekamy jeszcze ja ksie to rozwinie, de jong +, greizmann - poczekamy jeszcze kolejny rok z z ocene- na razie +/-, demebele - zoabczymy po kontuzji na razie +/-
także aż tak tragicznei nie jest- semedo, coutinho to wiadomo każdy wiecej oczekiwał
0
@FCB24
juz nie przesadzajcie bo chcby de jong pusicił fajna piłke w pucharze króla ostatnio
0
@Grubson06
no i chyba nie ma się cos dłużej zastanawiać tylko go brać
wziasc jeszcze latem emerson, ziyech:)
sprzedać- semedo, rakitic, coutinho i gitara
0
@Grubson06
pogratulować mu kierunku:) widać piłkarz bez ambicji:)
0
Yadic-byloby super bardzo to lubie:)
0
@BarcaInfo
byłoby dobre gdyby nie fakt ze to wymiana na pół roku:)
1
@Mazeri
takie są kobiety:) nie wszystkie, albo nie wszystkie w tym samym stopniu:)
0
@Uukasz_93
nie płacz, na pół roku w lato wraca fernandes a do nich rodrigo, idelany deal
0
@Odesseiron
skąd takie info macie?:)
0
@pax
i sam sobie przeczysz- mówisz o słabej jakości i piszesz że zawodnicy są pod formą
bo w większości są i to fakt- a czyja to wina trenera, tego poprzedniego raczej tak, każdy zawodnik pod formą nie będzie z automatu najlepszy na świecie i to normalne
to że kadra jest wysoko wyceniana to też fakt, jak to że dużo zespołów chciałoby mieć naszych piłkarzy w swojej kadrze
zawodnicy są bez formy, słabi fizycznie a przede wszystkim bez koncpecji na boisku- to wina valverde i zmiany systemu pod nowym trenerem- ja daj mu czas w 2 tyg. rzeki się nie nawróci na właściwy tor
pytasz kogo był umieścił w najlepszej 11 świata- w fomie podkreślam
ter stegen, pique, de jong, suarez, messi, na pewno blisko tej jedenastki byliby alba, griezmann, arthur, busi, dembele
oczywiscie to wszystko zależy od ustawienia
nie lubię w ogóle takich określeń jak najlepsza 11 świata bo to nic nie mówi, nie ma czegoś takiego, jakei ustawienie,
dla jednych lepszy może być lewandowski a dla drugich wener czy suarez
bardziej patrzyłbym czy piłkarze z danego klubu są w TOP5 na swojej pozycji na świecie, to jest bardziej sensowne
z takiego liverpoolu też nie umieściłbym dużo nazwisk-allison, dijk, TTA, robertson, Mane,firminho i raczej żadnego pomocnika
ale oni potrafią grać zespołowo, są silni fizycznie i mentalnie i o to tu chodzi:)
my wykonawców mamy ale na razie nie mamy zespołu
0
@pax
no rzeczywiście 2 czy tam 3 najdroższa kadra świata wg transfemarket i brak jakości
czy ty czytasz czasami co piszesz? to kogo byś chciał aby tu był jakość, to kto wg ciebie ma jakość, czy gdyby liverpool nie trenował klopp myślisz że liverpool miałby jakość z hendersoanmi, wijnaldulami, faibhmai, matipami itp:)
nie rozśmieszaj mnie, jakoś mamy zdecydowanie, oczywiście to kwestia odpowiedniego trenera aby ten zespół poukładać, zmotywować
spytaj się kibicó innych klubów kto nie chciał by od nich wziasc od nas - messi, suarez, griezmann, de jong, alba, pique (jak forma), ter stegen, dembele, lenglet
a w formie jeszcze arthur, umititi, fati
zdecydowanie brakuje tylko kogoś na PO, i ofensywnego pomocnika, ale każdy zespół na świecie ma jakieś braki
0
@Barcelismo
wg mnie herb albo jakiś fajny napis Visca el Barca:) w ładnej czcionce
0
@Kengo
nie przesadzajmy jak na nas 13 mln to nie jest źle:) wg mnie nie jest to piłkarz na miarę naszego klubu
0
@Explode
"jak ten wirus ma niską śmiertelność 99% zgonów to ludzie 40+, "
a jak można inaczej to zrozumieć?:)
0
@Explode
to patrz jak piszesz, mówisz o tym że śmiertelność nie jest wysoka bo głównie to ludzie 40+, nie wiem w jakim wieku jesteś ale chyba małym skoro uważasz że 40+ to już ludzie ze słaba odpornością itp.
0
@Explode
a ludzie 40+ to nie ludzie? nie wierzę co czytam
2
@barcafan9512
haha niezłe masz marzenia, to jest piłkarz który poziomem idelanei pasuje do max właśnie Napoli, oceniasz tylko ostatni mecz co jest głupotą a koło takiego np. de jonga to on nawet nie stał:)
3
@barcafan9512
weź skończ on jest za słaby
0
@bartekvisca
tak ale ja chcę poczekać do końca sezonu z ocenami i nowego trenera i piłkarzy, po ostatnim meczu widać że jeszcze czegoś brakuje,
całej 4 od razu nie wymienimy:) ja byłbym za pożegnaniem w lato - rakitic, semedo- chciałbym aby przysli emerson (wtedy s.roberto jako rezerwowy), ziyech i jakiś napastnik młody:) to i tak będzie duże odmłodzenie zespołu
0
@bartekvisca
może pique, alba, rakitic, busi są wypaleni ale griezmann, de jong, fati?
na spokojnie to dopiero 2 tygodnie pracy trenera i już mega cięzki wyjazd gdzie zawsze się nam cięzko grało, zmiana ustawienia, nowe treningi, ja ocenią go na koniec sezonu
zrsztą ktoś tu pisał o ziyechu - ja bym go z chęcią u nas przywitał, mega zawodnik wg mnie i przede wszystkim potrafiący kreować
1
@Jacob94
popatrz na to inaczej czy nie mogła za niego zakupów robić twoja mama lub ty, zresztą nikt nikomu nie każe tyle pracować każdy ma własną wolę
popatrz na to z drugiej strony że właśnie ktoś zamiast mieć wolną niedzielę z rodzina pracuje wtedy, dużo osób pewnie by rzuciło no i co ale na tygodniu ma wolne, ale co z tego jak dzieci tej osoby wtedy są w szkole a partner/partnerka w pracy bo pracuje pon.-pt.
wg mnie niedziele powinny i dobrze ze sa wolne od handlu
1
@dymek17
Nie wszyscy ja cię rozumiem i popieram. Po pierwsze nie tak łatwo zmienić pracę. Po drugie uważam że 6 dni w tygodniu to wystarczająco dużo na zakupy. Jak ktoś robi w niedzielę tzn. Że jest nieogarniety i tyle.
I co z tego że ma ktoś wolny inny dzień tygodnia jak jego zona/ mąż i dzieci chodzą wtedy do pracy i szkoły.
Ludzie pomyślcie czasami zanim napiszcie.
0
@daff1992
Chwalisz się czy co?:-p ja w Polsce więcej zarabiam i sądzę że dużo osób tez:) A 2 tyś. EUR za granicą to nie szał A raczej bieda