lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo mało rozsądnych głosów. Setien jest trenerem ile 2 tygodnie? Pierwsza połowa rzeczywiście słaba. I mogliśmy przegrywać 2-0, druga zdecydowanie lepsza i to my zfominowalismy valencie. Paradoksalnie przegraliśmy w lepszej połowie. Szczególnie pech alby. Mecz raczej na remis. Szkoda. Zespołowi jeszcze dużo brakuje ale poczekajmy z oceną trenera do końca sezonu. Nie od razu da się fizycznie i mentalnie wszystko nadrobić. W drugiej połowie mieliśmy dużo strzałów tuż przy slupku- może to kwestia ciężkich treningów i stąd niedokładności.
Ja na ocenę poczekam do końca sezonu ale wierzę w ten zespół.
0
@pero1983
A ty oglądałeś? Znasz się na matematyce,?
0
@Janiama
a mi się wydaje ze da rade:) ja tam w niego wierzę
2
@Litman
w czym się zabezpieczył? że ma szrot- oprócz moze qdegarda i hakimiego
6
@Azi
czemu mało istotne?
La Liga lub LM - jak kto woli co ważniejsze i na 3 miejscu Puchar Króla
3 najważniejsze trofeum do zdobycia w sezonie- wg mnie jednak ważne
2
@ollo0
jasne że nie wyklucza jeśli tylko wypożyczą z opcją kupna a nie obowiązkiem
0
@Suzu
tak mi się wydaje że tak będzie to wyglądać:) oby bo griezmann to moze być klucz do udanego tego sezonu:)
0
@Suzu
a widziales ostatnie ustawienei zepsołu z garnada?
to chyba oczywiste ze bedzie to wygladało
ter stegen
s.roberto-pique-umittiti
busi
dembele-de jong-vidal-alba
messi-griezmann
1
@Kidd
chyba każdy normalny człowiek ma to głęboko w d.. co za cyrk wszystkie strony tam odwalają i przekrzykiwania się jak w przedszkolu:
"nie to ja mam rację, nie ja itp..." ci nie konstytucyjni, tamci nie konstytucyjni i ciagły kabaret
zajęli by się poważnymi sprawami a nie takimi pierdołami
0
@Hiacynk
no właśnie trzeba patrzec na gole + asysty:) dla mnie asysta w przypadku napastnika jest tak samo ważna jak bramka:)
przydałby sie do bogatej kolekcji jeszcze conajmniej 1 tryumf w LM:)
0
@Hiacynk
dokładnie napastnika rozlicza się z bramek i asyst - czyli tego ile daje goli drużynie, wg mnie Lewy z całym szacunkiem też nie ma podjazdu do Suareza- różnica asyst wręcz miażdząca:)
0
@hefaj6
do 200 już nie dużo brakuje- chyba 8 czy 9 bramek:) jakby nie kontuzja już w tym sezonie by dobił:)
do 150 ligowych też blisko:)- ma już 142 dla nas:)
też uważam że fajnei jakby jeszcze pograł 1-2 sezony i pobił te granice szczególnie z formą z tego sezonu:)
0
@Kuba17Barca
tak chodziło mi o kwotę
czyli zgadzamy się że powinni płacić ZUS od dochodu:)
pzodro
0
@LeoMessi1994
Ubierz się szybko i weź ja w jakieś romantyczne miejsce- jakieś wzgórze gdzie jest piękny widok na miasto itp. Na zwykły spacer. Aby też dzień nie był taki zły. Jakby b6lo ciepło to kocyk, wino. Ale to nie ta pora roku. A jak nie to w domu zrób seans komedii, zrób popcorn, kup colę, jakieś małe przekąski i przytul się do niej.
Pozdro
0
@macio_944
semedo i rakiticc zdecydowanie out, firpo bym jeszcze zobaczył w kilku meczach, za semedo na pewno emerson:)
0
@contowsky
opcja wykupu + wypożyczeni to chyba idealne rozwiazanie:) zobaczymy wtedy co pokaże w pół roku, a przydać się przyda właśnei np. w takich meczach jak wczoraj
byłoby super jakby został wypożyczony
0
@Kimar
te tak myślę:) jako 4 to gry i pierwszy zmiennik powinien być arthur, 5 puig
rakitić już wg mnie na sprzedaż
0
@LuisSalvano
no to mamy 2 z których wszyscy są zadowoleni:)
1
@Bulos11
powiedziałby mna spokojnie z tym fatim i puig, wg mnie są to zawodnicy z dużym potencjałem, perez rzeczywiscie pewnego poziomu nie przeskoczy
ja pamietam jedne z pierwszych meczów iniesty- jak narzekałem że po co gra ze traci tyle piłek itp itd. a potem jak nam pieknie wyrósł:) tym 2 wymienionym dajmy sie ograć a potem zobaczymy co będzie:)
0
@LuisSalvano
ja maiłem DJ i ztego co pamiętam to płaciliśmy ok. 1,3k PLN chyba, fotograf za to dużo drożej bo 2,5k albo 2,6k jakoś tak, kamerzyści to w ogóle przegięcie bo chyba to była za 5 czy 6k PLN jakoś tak
i dla mnie to było normalne - bo jak mówisz fotograf się musiał dużo więcej napracować- przecież on obrabia zdjęcia jeszcze po ślubie
dj - te facto opócz tego że jest wodzirejem to tylko dostaje wytyczne co chcemy słuchać, przygotowanie odpowiedniej muzyki wg mnie nie zajmuje tyle co obróbka zdjęć
pamietaj też że DJ na wesela to zawód sezonowy-5 miesięcy w roku potem tylko pojedyńcze wesela i jakieś mniejsze imprezy stad może też takie stawki
mnie osobiście bardziej zbulwersował barman co chciał 1,5k za robienie drinków:-p no to był zart
0
@Kuba17Barca
koleś i ma na mnie to zrobić wrażenie? 1 400 PLN na ZUS? ja płacę ca. między 3-4 k PLN co miesiąc i pracodawca drugie tyle za mnie
generalnie uważam że dla samozatrudnionych powinien być ZUS liczony od dodchodu na takich samych zasadach jak dla uop wtedy byłoby to sensowne
0
@QuentinTarantino
Czemu i rakitic i samego pewnie out w lato
Konieczny Emerson, coutinho i powinno być ok.
0
@Janiama
Wstyd jak ch...normalnie nie przeklinam ale mnie nosi. Rozumiem jakby przegrali ale mieli 30 strzałów 10 celnych 3 słupki itp. Dzień konia bramkarza przeciwnika ale tak.
Jak się nie otrząsnąć to powinna pójść petycja aby wszyscy oddali swoje pensje kibicom do końca sezonu. Może zechciałby im się grać jakby zarabiali tylko 1000 euro albo coś podobnego. Dziadostwo.
0
@noface
Bez kur.. przesady grają z ibiza.
W kapcia powinni ich rozjechac
1
@Janiama
My tu gadu gadu nowy trener gramy z zespołem dużo słabszym A gra na wyjeździe to ciągle tragedia.
Ja pierd... mam ochotę ich wujebac wszystkich z klubu i Dec grać młodzików do nich przynajmniej nie miałbym pretensji
0
@Odesseiron
to zdecyduj się w końcu jak ci jest
"Ja wiem jedno. Rok w rok mam podnoszoną pensję. I to procentowo dużo więcej, niż GUS podaje inflację. I jest jakoś tak, ze te 5 lat temu za swoją pensje mogłem kupić więcej niż dzisiaj za pensję, która była podniesiona już 5 razy i 500+ razem wzięte. I to są realia. Co z tego, ze ja mam więcej kasy, jak siła nabywcza tejże jest mniejsza?"
bo skoro piszesz że za pensję możesz kupić mniej niż wcześniej (5 lat temu) to chyba realnie masz mniej kasy i ci się gorzej żyje, chyba że czegoś nie rozumiem, więc:
a) albo się motasz i już sam nie wiesz co mówisz
b) albo te twoje podwyżki to jakiś ochłap i wtedy nie dziwne że możesz mniej kupić
- nie chce mi się wierzyć że jakbyś miał co roku podnoszoną pensję o choćby 500 PLN netto to teraz po 5 latach żyło by ci się gorzej niż 5 lat temu - bo jak tak twierdzisz to jesteś po prostu perfidnym kłamcą
0
@Odesseiron
koleś to o ile masz podnoszoną tą pensję? z roku na rok? bo jakoś nie chce mi się wierzyć aby to były jakieś normalne kwoty bo byś nie narzekał że masz mniej pieniędzy czy że ci się źle żyje
0
@Janiama
tu się zgadza że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
pytanie tylko czy sklepy stacjonarne z obuwiem to ciągle dobry biznes w dzisiejszych czasach? bo może tu tkwi problem że przenosi się to coraz bardziej do internetu, a ty przy coraz wyższych kosztach stałych na masie marży brutto nie wyrabiasz już aż tak dobrze na działalności
nie badałem bilansu CCC, nie wiem na jakich jadą marżach, nie wiem jaka jest ich struktura kosztów, jaki poziom inwestycji więc nie będę się wypowiadał w tej kwestii
chodziło mi że u mnie w pracy większość firm - te największe mają wzrostu EBIT, EBITDA i zysków netto rok do roku
problem jedynie jest w retail ale to właśnie może znak ogólny czasów
0
@feiticeira
dokładnie zaraz się okaże że posiadanie dzieci to patologia:)
2
@ksobi
no bo płacę dużo wyższy ZUS - w sensie jest za mnie odprowadzony przez pracodawce