lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama
Maciej jeśli nie obrazisz się że tak się do Ciebie zwrócę, to wszystko zależy, pensje mimo wszystko rosną, przynajmniej wg mnie, ja z roku na rok mam wyższą i sądzę że spora grupa ludzi też, a ceny rosły i będą rosnąć, oczywiście może przez 500+ szybciej, aczkolwiek ja tego aż tak na co-dzień nie odczuwam, masło w pewnym momencie galopowało po czym się ceny ustabilizowały i nawet zmniejszyły - bo ludzie też reagują na głupie wzrosty cen produktów
a tak jak mówiłem ceny rosną i zawsze będą rosnąć pamiętasz ile kiedyś kosztowały draże kokosowe - to wiem bo akurat moje czasy dzieciństwa, ile kosztowały gałki lodów, bułki itp.
to wszystko rośnie niezależnie od tego czy u stery jest PK, PIS czy ktoś inny
choć np. pomysł min. na poziomie 4000 pln brutto - za chyba 2-3 lata? o ile dobrze pamietam nie pochwalam - uważam nawet za nadmiernie głupi pomysł
0
@Odesseiron
a co duży płacą?
to ty chyba nie wiesz o czym piszesz, dokształć się i zobacz jakie ZUSy są płacone z etatów koleś
0
@Odesseiron
wiem o czym dyskutuje i wiem ile wynosi ZUS dla przedsiębiorców
w tamtym roku wynosiło to ca 1 400 PLN/mies.
ja płacę zdecydowanie większy ZUS i nie płacze z tego powodu
czy cwaniaku chcesz mnie jeszcze zaskoczyć?
0
@Odesseiron
zauważ że przedsiębiorcy/samozatrudnieni i tak płacą mały ZUS
0
@BarcaInfo
no powiedzmy bramki strzela, ale ja bym go nie chciał, jedynie wypożyczenie na pół roku i tyle, ale to też chyba nie
0
@NeroTFP
jeśli to była musztarda:-p a na poważnie za 13 PLN nie ma się co spodziewać cudów, ale dobry kebab w tej cenie juz powinien być:)
0
@Odesseiron
a ile mają wynieść te skałdki na ZUS?
0
@macio_944
to zobacz sobie statystyki w zakładach karnych skoro tak chętnie wyzywałeś wyborców PIS
pewnie nawet TVN je ma choć może ukrywać:-p
bez odbioru, a podsumowując każda partia i tak ma coś na pieńku bo im zależy tylko aby im było dobrze nic więcej, oczywiście pewnie są wyjątki (jacyś posłowie) od tej reguły w każdej parti
ale jak to wyjątki potwierdzają tylko regułę
0
@macio_944
a widzisz bo interesuje cię tylko statystyka przeciwko PIS
to co dalej chcesz generalizować że wyborcy PO to kryminaliści?
0
@macio_944
jak oderwana od rzeczywistości a tak nie jest- przecież KOD i opozycja organizują główne akcje które są tak żenujące i przepełnione nienawiścią że aż żal patrzeć, i nawet jak się nie lubi PIS to patrząc na takie zachowanie opozycji aż ma sie chęć zagłosować na nich byle tacy ludzie z opozycji nie rządzili w tym kraju na zasadzie mniejszego zła
obejrzyj sobie choćby wypowiedzi ochroniarza KODu do dziennikarki TVP - takie inwektywy szły że aż uszy bolały, i to nie jest mowa nienawiści? do kobiety? za to tylko że jest po innej stronie barykady
rządu PIS są dalekie od ideału ale opozycja swoim zachowaniem robi chyba wszystko aby je przedłużyć - o dziwo efekt przeciwny do tego co zamierzają
0
@macio_944
a ludzie wykształceni nie głosują na PIS? to rozumiem że na PO głosują głównie kryminaliści bo w zakładach karnych mieli największe poparcie?
a mowę nienawiści to głosi raczej szeroko pojęta opozycja w tym kraju
0
@LoveValverde
to eksperymentuj na swoich dzieciach i ich nie szczep, zobaczymy jak długo będziesz zadowolony z tego rozwiązania albo zorganizuj jeszcze jak paru mądrych antyszczepionkowców ospa party:-p
0
@AV0CAD0
piękna riposta:) uważam tak samo
0
@Epean
koleś nie dogadamy się więc kończ mi proszę odpisywać.
poczytaj sobie wyraźnie co napisałem to zobaczysz:)
faktów nie zakrzywisz bo do momentu feralnych kontuzji to był udany sezon dembele
żegnam
3
@shinthps
szacun mało na tym świecie zostało ludzi z honorem:) ale dobrze wiem o czym mówisz:)
4
@xofcbxo
ja bym odrzucił, trzeba mieć zasady, albo się jest cules albo popierdółką
1
@fart
tylko jak ci pisałem w większości krajów UE działa to w takiej formie - kasa, ja uważam to za słuszną formę, może dałbym mniej kasy na to np. 350 PLN i tyle
dużo piszę o tym aby dostawali to tylko osoby pracujące - a co jeśli obojga rodziców pracujących straci nagle pracę - to co wtedy kiedy im najbardziej to potrzebne odciąć pieniądze - no nie
to że są jakieś rodziny patologiczne które żyją z MPS, 500 + czy co tam jeszcze to wiem że pewnie są takie, ja mam to w nosie niech sobie żyją
zazdrościć im nie mam czego więc mi to zwisa:-p
0
Komentarz usunięty
0
@Hiacynk
szkoda że nigdy nie trafił do klubu z topu, jedynie city, ale jak widać nie był to nigdy klub który jest w stanie wygrać LM
10
@NeroTFP
ja jestem za takim rozwiązaniem
0
@fart
zgadzam się tylko nie łączmy 500+ z patologią:) to nie jest równoznacznik, czasami mam wrażenie że posiadanie dzieci przez niektórych na tej stronie to się już równa patologia
jak ktoś nie chce dzieci, przeszkadzają mu jego problem, ale trzeba mieć szacunek dla każdego
przed 500+ też była i po też będzie taka patologia jak z tego zdjęcia:)
1
@Pilka_jest_okragla
oby końcówka sezonu należała do niego:) ja w niego wierze
3
@BARCA_FOR_EVER
nieźle zarobili, 2 na razie wygląda na poziom robinho, czyli niby coś umiem ale ogólnie szału nie ma i wśród najlpeszych nigdy nie będą wymieniani
ciekawe jak 3 zawodnik sie rozwinie
0
@Epean
koleś a ile pauzował po pierwszej kontuzji- 2 mecze, potem niewyleczony w marcu doznał drugiej poważniejszej po której nie pozbierał sie do końca sezonu i ona tak naprawdę wybiła go z rytmu do tego momentu strzelił 14 goli i zaliczył 8 asyst- tylko jedną asystę zaliczył po powrocie po tych kontuzjach
o czym więc my rozmawiamy
tak więc jak umiesz liczyć to sobie sam policz drugi raz madrycki kłamczuszku
ja ci nie wmawiam że jest na podobnym poziomie co mbappe, ale po pierwsze tamten sezon do momentu kontuzji w drugiej części miał bardzo dobry -14g 9 a - i gdyby nie te kontuzje jestem pewien ze spokojnie dobiłby do +20g +15a w sezonie co jest wynikim jak na skrzydłowego bardzo dobrym
po drugie taka jak pisałem Mbappe - jakoś w kluczowym momencie nie uratował PSG, wieć jego gloryfikacja jest troche nad wyraz, zagra w lepszej lidze niż francuska zobaczymy jak będzie sobie radził
w LM w zeszłym sezonie rzeczywiscie duża róznica - mbappe ponad 700 min 4g 5a dembele 400 i 3g 1a, z czego ani jeden ani drugi nie był decydujący
lepiej martw się o swojego mega skrzydłowego hazarda
tylko nikt tu nie chce kibiców z Madrytu
0
@fart
nie ma to jak pod każdym postem szukać naśmiewki o 500 plus
w całej Europie praktycznie jest taki program ale u nas narzekanie, co wszyscy korzystający z 500+ to patologia?
albo ktoś kto nie pracuje nie może brać? chyba taki osobom jest najbardziej potrzebne.
patologia to niektóre wypowiedzi tu
0
@Artsss
oby też dużo bramek dla nas:) licze na bramki ansu, greizmann i perez:) musża sie pomału rozstrzeliwac:)
0
@amanter
jedynie w formie wypożyczenia oki, wtedy niech udowodni żejest wart jakąs kasę większa
0
@Grubson06
no i chyba oki - alba, pique, s.roberto, busi, vidal i messi odpoczna
de jongowi i griezmannowi też dałbym góra 45 minut
puig, fati i arthur musza grać aby ąłpać minuty, forme po kontuzji (arthur)
0
@BarcaInfo
grubo. ale to było widać podczas meczów:) pytanie ile nasi by ośiagnęli w tym czasie mając lepszego trenera? śmiem twierdzić że 1 LM by nam w tym okresie wpadła ale cóż życie
0
@Avada Kedavra
warto dodać że grał w Quenn's Park - obecnie 4 poziom rozgrywek w Szkocji
nie byłby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że ich domowy stadion to Hamptden Park - o pojemności ponad 50 tys. widzów :) jest to również stadion narodowy Szkocji i będę na nim mecze EURO 2020:)
pytanie w ilu procentach zapełnia się stadion na ich mecze w 4 lidze:) tego nie mogę znaleźć