lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Epean
Do tego czasu miał łącznie 14 bramek i 9 asyst:) skoncz wiec klamac!
jak na pół sezonu bardzo dobrze zakładając drugą część taka sama wyszłoby 28 bramek i 18 asyst. Jak na skrzydłowego bardzo dobrze:) A po drugie w jakiej lidze gra mbappe? No właśnie.
Żegnam kłamców i wracaj na swoją stronę gdzie lubią manipulować faktami!
0
@Epean 14 goli i ponad 10 asyst w pół sezonu dla skrzydłowego to chyba bardzo dobry wynik:) A takie liczby pi razy oko wtedy wykręcić i ta nieszczęsna kontuzja
0
@Epean
no nie pokazał - początek tamtego sezonu i pierwszą rundę miał fenomelną- często ratował zespół- popatrz ile bramek i asyst wtedy zaliczył
no chyba że chcesz zakłamywać rzeczywistość
potem w drugiej rundzie przyszła kontuzja i tak się zakisił już na drugą rundę, w tej kontuzja też mu przeszkodziła
wg mnie z nowym trenerem znów będzie wymiatał:)
2
@TommyShelby
nie wierze:_p
0
@Grubson06
ew. za rakiticia jako wymiana 1:1, grać kombinacyjnie potrafi tylko czy u nas strzelałby bramki? jego valencia w lidze szału też nie robi tylko 30 bramek
chociaż asystuje
no zobaczymy miał sezony ze potrafił strzelać
0
@Epean
a skąd przyszło komuś do głowy że dembele to niewypał? skończył sie jego epizod w Barcelonie? o czymś nie wiem? który piłkarz rozwinął sie za valverde? jest nowym trener przyjdzie czas na ocenianie dembele, dla mnie z nowym trenerem ma on nową kartę
0
@Seneka
ja mam zupełnie inne doświadczenie:) wszystko pewnie też zależy ile co kosztuje:)
0
@LoveValverde
przecież dembele będzie grał za fatiego:) więc o co chodzi?
0
jeśli rzeczywiście nie chcemy/możemy kupić kogoś docelowego to najlepsze pomysły to chyba cavani i ben yeddar
z czego pierwszy nie do wyjęcia z PSG a drugi to ciekawa opcja:) i wg mnie u nas by się odnlazł
0
@Seneka
a ja się nie zgodzę
mam podkasiarkę spalinową stiga i nie ma porównania do elektrycznych - wygoda, moc
nie wiem w czym więc lepsza? bo raczej ani w mocy ani w wygodzie
0
@Chaoss
jak kupiłem teściom do żywopłotu na kabel, tu daje jeszcze radę bo Bosch ale ile razy przyciąłem przypadkowo kabel:-p
2
@Chaoss
no właśnie ten czas i dostępność ładowania jest bardzo kluczowe wg mnie na razie, i koszt oczywiście bo tak jak mówileś za 125 tys. PLN można kupić dużo fajniejsze i wieksze auto niz renault ZOE:)
nie wyobrazam sobie sytauacji że "tankowanie" to jest proces jak w przypadku samochodów elektrycznych:) no i na razie to tylko auta po mieście:)
sądze że w przciągu 30-40 lat się to nie zmieni- będą bardziej popularne ale nie wypra spaliniwych:)
to tak jak z innym urządzeniami na prad i elektrycznymi:) kazdy chyba woli kosiarkę spalinowa:)
0
@Chaoss
dla mnie porażka - ceny z kosmosu, czas lądowania, brak wygody związanej właśnie z ładowaniem
chyba lepszym alternatywnym rozwiązaniem są hybrydy
3
@ViscaBarca123
wiem że to tylko statystyki ale je uwielbiam, a patrząc na moneyball:) czasami można się nimi podpierać:)
niby tak ale timo werner wydaje się że gra też bardziej zespołowo: tu porównanie najpier werner później latauro
asysty 6-1
stworzone okazje: 9-3
kluczowe podania na mecz: 1,7 -0,8
podania na mecz (w nawiasie na połowie przeciwnika): 21,9 (17,6) - 7,8 (6,2)
i poza tym dryblingi udane na mecz: 1,8- 1,2
nie wiem gdzie tu potwierdzenie tego że werner nie gra zespołowo i lepiej czuje się w kontratakach
to w czym statystycznei lepszy jest latauro do przechwyty na mecz, tackles na mecz itp. - czyli bardziej cechy dobrego pressingu
nie mówię nie ogladam wenera na codzień- widziałem jedynie kompilki z jego udziałem + patrzę z matematycznego punktu widzenia i wg mnie wyglada on co najmniej ciekawie i chyba podobnie do suareza naszego czysto statystycznie
0
@Kengo
jakby dali za wypożyczenie 30 mln EUR i dołożyli 40 w lecie to może tak:)
0
@krzychu1526
i bardzo dobrze:) ja liczę i wierzę w niego chyba jako nieliczny ale przy nowym trenerze skład z soboty po modyfikacji
ter stegen
s.roberto-pique-umititi
busi
dembele-de jong-vidal-alba
messi-griezmann
wyglada mega:) licze ze dembele z nowym trenerem znów będzie decydujacy jak w najlpeszym okresie u nas i jak w bvb:)
0
@escarabajo
też nad tym myślałem tylko jak w lato nie weźmeimy tych tzw. napastników pełną gębą to za 2 lata mogą być juz nie do wyjęcia albo za kupę siana, chyba nei warto czeakć
0
@Vxb93
bardzo słaby tweet, żenujący wręcz, koleś za niego powinien dostać permanentnego bana
0
@Tomek54321
ja wiem
nawiązałem tylko do wypowiedzi kolegi wyżej "Suarez w następnym sezonie będzie miał 34 lata "
co nie zmienia factu ze i suarez i messi sie nam starzeją i wg mnie konieczny jest zakup 9 do naszej kadry
0
@SergioTomas
alena to nie jest piłkarz na pierwszy skład barcelony,
kopiesz sie widze w zeznaniach, mówisz ze gramy 3-1-4-2 czyli messi w atakui griezmann - de facto zaden z nich to nie jest typowa 9, po czym mówisz że w wyapdku kontuzji jednego z nich wystawisz na tą pozycje w ataku alene? gdzie tu logika? wtf?
o ile dobrze graliśmy momentami w ostatnim meczu to widać było brak typowej 9 - sądzę że z suarezem strzelilibysmy wiecej bramek w tym meczu
i dla mnie zakup 9 to konieczność bo ani olmo, ani średnaicy jak haller czy jimenez tego nie załatwią
0
@Tomek54321
w tym roku skonczy 33, długo to minie? szczególnie że kolgea poruszył wczesniej temat 34 leteniego suareza który jest z tego samego rocznika co messi:)
0
@SergioTomas
tak było w pierwszym meczu, zobaczymy jakby ustawił zespół mając 9 w kadrze, watpię aby ustawił ich cały czas 3-1-4-2 bo s.roberto na granade oki ale na inne zespoły już może być słabo
a z olmo, hallere czy jimnezem nic nie zwojujemy-patrząc że
a) messi tez bedzie miał zaraz 34 lata,
b) zawsze może być kontuzja jak suareza
także wg mnie bardzo słaby pomysł
0
@SergioTomas
oj nie słaby pomysł wg mnie
póki jest luis jest oki ale jak odejdzie potrzebna 9, griezmann najlepiej sobie radzi jak ma obok siebie napastnika więc pasuje do formacji 4-4-2 albo 4-2-3-1 itp. gdzie może grać jako drugi napastnik albo 10
0
@Kengo
powiem czy przyjdzie jeden czy drugi bede mega zadowolony:) choć wiadomo że nigdy nie wiadomo do końca jk ktoś sie zaaklimatyzuje
pod wzgledem narodowościowym wydaje sie ze latauro miałby łatwiej, ale ter stegen tez sie u naz odnalazł:)
werner o tyle lepszy ze wydaje sie tanszy a to ważne:)
0
@LloretDeMar
mozesz napisać o co chodzi z tym " można się obawiać to, że może nie wytrzymać jak parę sezonów temu w Lidze Mistrzów z Besiktasem." nie bardzo wiem o co chodzi a chciałbym sie dowiedzieć
4
@LloretDeMar
nie będę oceniał który zdecydowanie lepszy, bo latauro widziałem w tym sezonie 2 razy i zrobił na mnie wrażenie, wernera jedynie w skrótach i też robił wrażenie i statystyki ma mocne
nie rozumiem jednak tego najazdy na twoją osobę tu w komnentarzach
masz inne zdanie i tyle ja to sznuje:)
3
@ksobi
średnei podania ale jednak notuje chyba najwięcej asyst sposród 9 na świecie, to też świadczy o jego klasie:)
0
@TheNekro94
co się go tak czepiacie
0
@OskaRM
jovic, vinicuis, odrizola, militao czy hazard
trochę jednak tych nieudanych transferów macie:) żyj dalej w swojej wymyslonej bajce
0
@OskaRM
Dembele ciągle jest w Barcelonie:) no rzeczywiście wszystkie wam wystrzelił transfery:-p