0

@Zoker
ja mam podobnie dla mnie to zagadka

i w tej edycji i ćwiercfianl jak i final mnie nie zdziwią

wierzę i kibicuje jednak w finał LM:) bo cień szansy jest właśnie przez drabinkę

cokolwiek będzie chce widzieć, walkę, krew i pot bez odpuszczania:)

Visca el Barca!!!

0

LE
oby Marseille - Leverkusen finał

ale pewnie Liverpool - Leverkusen

0

@Zoker
bo polowa użytkowników to debile, czemu się dziwisz

mi też marzy się finał, ale oceniam szansę 50/50 - albo się uda albo nie

w drugiej czesci drabinki powiedziałbym że nie ma szans

stąd może ten entuzjazm większości ze jakieś szanse są

1

@VegetaPolska
i tak jest zgadza się:)

0

@Zoker
z Napoli w pierwszym meczu też zagraliśmy dobrze,

chodzi o to że wszystko jest możliwe i nie widzę tu nadmiernego optymizmu tylko kazdy wykazuje raczej realizm

może być ćwierćfinał, może półfinał a może finał

drabinka jest taka że wszystko jest możliwe

0

@tomek8756
aj też:)

3

co do LOSOWANIA
PSG - Barcelona - tutaj nie ma faworyta, wszystko się może zdarzyć, trzeba przede wszystkim żółwia upilnować

Atletico- BVB - tu 50/50

City - Real, tu wg mnie City

Arsenal - Bayern, tu mimo wszystko Bayern

losowanie nie jest złe, patrzac na drabinkę nie zaskoczy mnie zakonczenie udzialu na ćwircfinale, ale równie dobrze może być półfinał jak i final

finał to marzenie po tylu latach i trzymam mocno kciuki

Visca el Barca:)

1

@Visca_barca
nie widziałęm go w akcji

liczę po prostu że zarząd wzmocni tą pozycję ui będzie to ktoś dobry a nie placek jak Romeu

0

@Barcasub
proste, mój samochód, ja jeżdżę i wiem kto nim jeździ, ewentaulnie wpisane mam 2 osoby jak siebie i żonę u siebie i nikomu nie daje auta i tyle
to nic trudnego

1

@Visca_barca
patenie czy jest tak dobry:)?

ale pomysł fajny

1

@Kidd

niestety też już tracę nadzieję na niego, może inny sztab medyczny jak w przypadku Dembele dałby coś więcej, ale mam wrażenie że on zatrzymał się przez to wszystko w rozwoju

szczerze bardzo mi go szkoda ale jeśli byłaby taka możliwość to wymieniłbym go osobiście na Wirtz

2

TRANSFERY 2024

ja mam nadzieję tylko że klub skupi się na 3 pozycjach

szybki skrzydłowy- tutaj widzę Nico Williams:)
DPŚ - tu widzę Kimmnich, idealnie byloby mieć opcję rezerwową w postaci Alex Garcia
wykupić Cancelo - chyba jeden z moich ulubionych grajków obecnie u nas:)

a poświęciłbym aby to się udało 2 piłkarzy z listy: Raphinha, Torres, Kounde, Christensen

widzieć na skrzydłach Nico i Yamal
mieć wreszcie prawdziwego DPŚ i nowego trenera dobrego trenera i dobry sztab od przygotowania fizycznego to byloby cos:)

0

@Forsyth
właśnie byloby super

potenjcalnei półfinały Barca- PSG i Bayern -City byłyby super

Barca

0

@JarekS
nie nie masz racji

piszesz o poziomie sportowym i awansie na mundial za zasługi

a na mundial ma jechać Juve czy Benfica czy Salzburg które licząc punkty właśnie z osiągnieć w Europie w ostatnim czasie zdobyły tych punktów mniej niż Barcelona

i to jest totalnie nie kryterium sportowe tylko widzi mi się

to nie jest mundial - turniej najlepszych tylko turniej wybranych i w wakacje więc kolejny wakacyjny turniej jak Liga Narodów

nic znaczącego i kolejna klapa UEFA/FIFA

można się sprzeczać ale to samo jest z Liga Narodów, po czasie nikt prawie nie pamięta kto wygrał bo prestiżu ME czy MŚ to nigdy nie dorówna

to samo będzie z tym bo do poziomu LM temu będzie daleko a do tego śmierdzi hipokryzją na kilometr

ja czekam z utesknieniem na Superligę bo to byloby wreszcie coś:)


1

@mordini123
dzięki:)

1

na ćwierćfinały wróci De Jong i Ferran

ktoś więcej? chyba nie bo Pedri dopiero rewanż ewentualnie?


0

LOSOWANIE LM, LE. LC

Ktoś wie coś w jakiej kolejności dziś losowania czy wszystkie od 12 jeden po drugim?

1

@Barcasub
tak bez znaczenia

boisz się to kupujesz sobie auto tylko na siebie i tyle co za problem?

przypominam też że tam jest chyba limit promili od ilu konfiskują jesli nei było wypadku, więc to nie dzieje się po jednym piwie czy małej lampce wina 3h przed jazda tylko trzeba być nieźle naprutym

2

Losowanie

mi wyszło

1) Atletico - Barcelona
2) BVB - PSG
3) Bayern - Arsenal
4) City - Real

mogłoby nawet takie być, a potem półfinały 1 vs 2 i 3 vs 4

0

i bardzo dobrze przecież to jakiś debil

a współwłaściciel? jakie to ma znaczenie

jak mąż wyda pieniądze wspólne żony w kasynie jak debil to co mają jej oddawać z kasyna połowę bo nie chciała tego?

jedyny wyjątek to jak pijany jedzie samochodem kradzionym, żadnych innych bym nie robił


0

@draxidox
bardzo dobrze potem niech państwo sprzeda auto i przeznaczy na jakiś fundusz ofiar wypadków z udziałem pijanych kierowców

0

@draxidox
ale co tu niby widać?

3

@kamilos1214
ponad 10 zł za listek niezły cennik, powiedz w pracy że mogę im sprzedawać listki za 5 zł/listek
wszyscy będą szczęśliwi:)

1

@JarekS
nie do końca się zgodzę

1) to beda te same marki co w LM, a nawet gorsze bo bez Arsenal pewnei Barcelona itp.
2) turniej chyba wakacyjny
3) przywalili się do Superligi - a sami tu robia klasyfikację do turnieju na zasadzie widzi mi się - czytaj Juve dalej w rankingu a gra, Barcelona lepsza ale nie gra, no hipokryzja na maxa
4) nie nie Barcelona winna tylko wybor drużyn - bo będzei w turnieju Juve ktore w Europie ostatnio znaczy mniej niż my, czyli jednak nie jest to wybór najlepszych

także to kolejny gówno twór UEFA/FIFA jak cala ta Liga Narodów - niby puchar ale jaką ma range kazdy wie

z tym bedzie tak samo

0

@JarekS
duża część trenera i zespołu, leżało 6 mln EUR w LM, ale trzeba było przewalić mecze z drużynami słabymi, umówmy się słabymi
w jakim stanie są finanse nie do końca wiem bo nie widzę FS, nie widzę comiesięcznych CF, P&L i nie widzę BS, więc ciężko mówić coś więcej
nie znam nawet prognoz, długo i krótkoterminowych

co mnie wkurz u niego:
1) stroje dla mnie to już powinno być jasne albo Puma albo Nike, przy czym skoro Puma podobno daje więcej to brać póki się nie rozmyślą i tak jak mówisz nie przegnie pały Laporta swoją chytrością
2) umowa na sprzedać i brak tych 40 mln EUR - to też powinno być już dawno rozwiązane

a i tak wydaje mi się że trzeba kogoś sprzedać aby się wzmocnić a mam tu na myśli Nico Williams i DPŚ jak mocny i tyle

aktywa są - Raphinha, Kounde, Christensen, Araujo, Fati- to te wieksze i naw pewno na nich znajdzie sie chetny - i mówię tu o sprzedazy 1-2 z nich maksymalnie

2

Liga Konferencji

finał Fenerbahce- Fiorentina:)

napisałbym Ajax, ale to nierealne i niech się ogarną

0

LIGA EUROPY

finał OM - Bayer Leverkusen i to byłby najlepszy możliwy finał

0

SIŁA DRUZYN W LM

wg mnie
1) City, Bayern, Real
2) PSG, Barcelona, Arsenal
3) BVB, Atletico

a wg was?

0

@Michael24
nie do końca, po Porto mieli się przejechać a wyszło jak wyszło

dla mnie na dziś:
1) Bayern, City, Real
2) Barcelona, PSG, Arsenal
3) BVB, Atletico

0

Araujo za 50 mln EUR + Kimmnich?

wchodzicie w to? gdzie mielibyśmy za to zapewnione 2 braki DPŚ I skrzydlo - czytaj Kimmnich i Nico Williams

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?