lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trochę to żenujące że gra Juve a Barcelona w rankingu wyżej już nie
słabe te kryteria, albo bierzemy najlepszych albo wybiórczo
1
@Kidd
sądzę że pod młotek pójdą Raphinha, Kounde i Fati + wiadomo sporo dronych sprzedazy
i jesli będzie 1:1 to kupimy Nico Williams, Kimmnich, Alex Garcia i Cancelo a jak nie to jeszcze rok wypożyczenia
0
@TR3YWAY
sam je zdejmij, bo jednak mieliśmy lepsze akcje i szanse, wynik do przodu po dobrej grze, ale widzę ty lubisz jączyć jak stara dewota
narka bo unikam takich toksycznych ludzi jak ty
0
@TR3YWAY
z czytaniem to ty masz problem, każdy pisze ci sensowne argumenty a ty tylko piszesz nie dal samego pisania nie
mam nadzieję że wczorajszy wynik nauczył cię czegos
0
@Pedri16Future
ale do niego nic nie trafia
nie bo nie bo on tak mówi:)
chociaż argumentów żadnych nie ma ze swojej strony logicznych, kompletnie nic
0
@PolskiBarcelonista10
jeśli przynosisz takie szczescie to dam ci kolejna stówkę abyś postawił na naszego przeciwnika w ćwierćfinale:)
2
Vamos Barcelono:)
po zwycięstwo
3
@TR3YWAY
to podam ci argumenty za:
1) kounde i cancelo - to ich naturalne pozycje, cancelo moze grac i na lewej i na prawej bez znaczenia, kounde lepiej wyglada na PO
2) gramy u siebie
3) nierówna forma ale ostatnio same zwycięstwa i 1 remis, wiec jednak stabilna forma, nie genialna, ale raczej prognozująca wygrana
4) napoli ma gorszy skład
5) napoli ma jeszcze bardziej niestabilna formę niż my w tym roku, i jesli nie wygramy z 7 zespołem ligi włoskiej to katastrofa
6) zespół z christensenem na DPŚ wreszcie traci malo bramek
7) wygrana z atletico - ale rozumiem że dla ciebei nei wazny mecz wiec nie pasuje do narracji, to samo z porto też się nie liczy?
0
@Who_you_mam
to postaw 100k i wrzuć zdjęcie zakładu to pogadamy czy darmowe siano:)
0
@against_modern_football
krzywa popytu i podaży ma największe znaczenie, jak widać po tym roku, nie ma czegoś takiego że sky is the limit, co widać po wojnach cenowych Lidl i Biedronka
0
@draxidox
jak policja nie potrafi to powinien zostać zatrzymany i dostać regularny wpierdol od innych uczestników ruchu drogowego to może wtedy czegoś by go to nauczyło
0
MATCHDAY
emocje duże, to musi być awans dziś, liczę na 2-0 dla Nas:)
potrzebny jest ten awans dla kasy. dla mentalności, dla kibiców i żeby w Europie znów Barcelona zaistniała jako czołowy klub:)
na nich, po zwycięstwo:) Vamos:)
Visca el Barca:)
2
Gavi, Balde, Cubrasi, Yamal, Araujo
bardzo umie w talenty:)
0
@Kibic_83
a gdzie gavi ma zniszoczoną czy balde?
gavi kontuzja całkiem przypadkowa i zobacyzmy ja kbezie grał po powrocie, obstawiam że równei dobrze:)
0
@vangoor
ale też 3/3 z Atletico
czy 6/6 z Porto
co to dowodzi?
tu nie ma zasady co do nas, kadrowo te zespoły do nas nie mają podjazdu te 2 konkretne, ale jaki mecz wylosujemy nie wiem
teoretycznie jest to przeciwnik słabszy od nas ale jak by było nie wiadomo
1
@vangoor
BVB/PSV - akurat z tej pary na spokojnie w zasięgu dla nas, więc nie każdy
1
LM - ale fajnie znowu emocjonować się występem swojego zespołu, a gra w 1/4 LM po tylu latach to byłoby coś
jutro Barcelona - Napoli 2-0 a wy jak obstawiacie?
0
Komentarz usunięty
0
@Kamil689
odchodzą czy kontrakt co za różnica? przecież na nich i takbysmy nie zarobili bo nei są nic warci, chodzi o odchudzenie kadry z przeciniaków i pojaiwenie się luki w wynagordzenaich
0
@Emhyr
a ty piszesz jak potłuczony i typowa osoba co nie ma pojęcia o skokach
przykład wczoraj drugi skok, chwieje się rusza łapami oceny 3xpo 19 czyli 57
podobnie stylistycznie Forfang w drugiej serii czy Ryoyu po 55,5 pkt
skoro skoczyli tak samo stylowo to też powinien mieć tyle okt za styl a nie handicap za nazwisko kojarzone ze stylem + 1,5
chodzi o to aby oceniać sprawiedliwie a nie że Kraft to jakkolwiek skoczy to po 19 pkt.
i nie dla mnie ocena, ale wiele osób stwierdziło po wczorajszym konkursie że Domen został pozbawiony 3 miejsca przez to, czy robi to różnice całościową, nie ale dla Domena to byłoby kolejne podium więc dla niego to różnica
czy najlepszy na razie tak, ale to głównie ze okres przed TCS i dlatego ze nie pierwszy raz sędziowie ciągną go za uszy
0
@Emhyr
ale co to za wytłumaczenie skacze najładniej?
liczy się ogólnie do oceny czy poszczególny skok?
brzmisz właśnie jak sędziowie, skacze ładnie to z automatu jakkolwiek nie skoczy należy mu się 19
no nie oceniamy konkretny skok, a tu widać że miał oceny naciągane i przez to Domen Prevc nie miał podium, zresztą nie pierwszy raz w tym sezonie taka sytuacja z Kraftem
0
@Mow_mi_Douglas
Cancelo, Balde, Fort, Kimmnich - ja widzę 4 bocznych
ale przynajmniej będzie DPŚ - Kimmnich lub Alex Garcia, ew. Christensen jako 3 alternatywa
będą szybkie skrzydła - Nico, Yamal, będzie Ferran jako inna forma skrzydłowego, będzie Lewy i Roque na 9
czyli będzie bardziej kompletny zespół
1
SKOKI
Nie ma chyba bardziej ciągniętej osoby za uszy niż Kraft, w niedziele znów wepchnięty na podium kosztem Domena Prevca, gdzie noty za styl wręcz żenująco zawyżone patrząc na jego skok
0
czy sądzicie że kupując: Nico Williams, Kimmnich, Alex Garcia, Cancelo (na stałe)
sprzedając: Raphinha, Kounde, Fati, Alonso, S.roberto, dest
mielibyśmy lepszy zespół niż w tym roku - tylko pod kątem kadry
0
sprzedaż Pedri i kupno Florian Wirtz? tak czy nie?
0
@tbas
Przciez on wygląda właśnie conajmniej dobrze jak gra albo bardzo dobrze
0
Mason Greenwood w Barcelonie tak czy nie?
1
@TR3YWAY
chyba jako policjanta nie stać go zbytnio na pozwy:)
0
Raphinha, Kounde, Fati, Lenglet, Dest, Romeu, Alonso, S.roberto - OUT
Nico Williams, Kimmnich, Alex Garcia, Cancelo (wykup), Joao Neves (wypozyczenie) - IN
bylibyscie za?
0
@MesQueUnClub96
Super informacja:) drugi ulubiony skoczek po Ryoyu:)