0

Raphinha, Kounde, Fati, Lenglet, Dest, Romeu, Alonso, S.roberto - OUT

Nico Williams, Kimmnich, Alex Garcia, Cancelo (wykup), Joao Neves (wypozyczenie) - IN

bylibyscie za?

0

@MesQueUnClub96
Super informacja:) drugi ulubiony skoczek po Ryoyu:)

0

@against_modern_football
zobaczę, na ten moment gregory bo mi się podoba po prostu, oprócz funkcjonalności patrze tez na wygląd
vaude też ma te stelaże i wiem o co chodzi, ale mnie gregory (też ma te stelaże, raincoaty itp.) przekonuje designem - wyglada jak mój stary vaude i patent z gwizdkiem mnie przekonuje:)

0

@against_modern_football
dzięki, cenowo nie ma znaczenia dla mnie, mam Vaude co też swoje kosztuje

0

0

@deszczyk89
Vaude są świetne, ja tylko bardziej pod względem wizualnym ten Greogry mi się bardziej podoba bo jest w tylu mojego starego Vaude i sie zastanawiałem czy Gregory też dobra jakość?:)

0

plecaki Gregory - ktoś używa ceni? dobra jakość?

mam Vaude - ale w tym roku kończy już 15 lat i widać oznaki starości na nim, ale swoje przeżył, szukając nowego Vaude znalazłem tez markę Gregory i zastanawiam się czy nie zrobić odmiany tak po prostu

2

typpowe Xavi granie. 2 mecze dobre na 10, potem 8 przeciętnych, znów nadzieja po 2 kolejnych dobrych i potem 8 przeciętnych i tak w kółko

jedynie wytłumaczenie takie ze wczoraj graliśmy z Bilabo która jest według mnie obecne jedną z lepszych ekip w Hiszpanii, vide co zrobili z Atletico na tygodniu

jedynie na co liczę to pokonanie Napoli, awans do ćwierćfinału, potem pokazanie się dobrej strony w ćwierćfinale LM (jesli byłby ktoś z BVB - PSV) to nawet awans do półfinału i potem bez kompromitacji i dogranie sezonu na 2 miejscu w lidze

a potem niech już przyjdzie jakiś prawdziwy trener i trener od przygotowania fizycznego

0

@FcPortoFan1999
przestraszone czy nie Porto musiało chyba zagrać dobry mecz:)
pytanie czy mają teraz jakąś fajną formę bo może nie warto ich skreślać z Arsenalem?

byłoby fajnie bo to jednak wielka marka aby za rok grali w LM:) Benfica i Porto mimo ze teoretycznie ze słabszej ligi niż TOP5 kojarzą mi się właśnie z LM:)

gratulacje zwycięstwa:)

0

Porto- Benfica

co to się tam stało, patrząc na wynik i statystyki to Porto zagrało chyba kapitalne spotkanie

o LM w przyszłym roku ciągle bedzie ciężko, ale może

zresztą wg mnei z ligi Portugalskiej spokojnie mogłyby grac w LM 2 zespoły i 3 w kwalifikacjach

0

@Blanco16
ale to nie kwestia talentów, bo i po nich mieli super ekipę

Timber, Antony, Tadić, Ziyech, Alvarez, Kudus, Gravenberch, Mazrazoiu - wszystkich sprzedali

a teraz tez sa fajnie mlodzi -Hato, Hlynsson, Brobbey, Sutalo

ale cóż z tego jak nie ma doświadczenia? jedynie Berghuis, Bergiwjn, Henderson i Van den boomen takie mają, reszta od 18 -21 lat, Sutalo chyba 23, no tak się nie da

z czego Henderson ostatnio nei gra, Bergweijn kontuzjowany i mamy już lipę

nie ma boków obrony

Henderson to był fajny ruch, ale musi grać i muszą latem jeszcze z 2-3 takich doświadczonych kupić albo 25-28 latków dobrych doświadczonych

1

Ajax Amsterdam

czytam takie rzeczy:
" JUST IN: As per@GraemeBailey, Pepijn Lijnders will take charge at Ajax at the end of the season."

i człowiek nie wie co myśleć, jest źle niestety po początkowym entujzazmie i efekcie nowej miotły zespół gra tragicznei ostatnio i stracil już szanse na 3 miejsce, a po meczu z PSV było tak blisko

podwaliny jakieś są ale potrzeba A - dobrego trenera, B - w lecie z 2-3 doświadczonych piłakrzy, nie dzieciaków, bo jak widać garanie mlodzieżą samo daleko się nie zajdzie

czemu po odejsciu Overmarsa tak łatwo o tym zapomnieli

0

Nico Williams + Onana IN
Raphinha, Fati, Lenglet, Dest, S.Roberto, Romeu, Alonso OUT

bylibyście za?

0

@NeroTFP1
koleś ty porównujesz MŚ do PŚ z czym do ludzi xD
gdzie MŚ to jeden konkurs, często szczęście - Rok Benkovic, do PŚ gdzie liczy się cały sezon - przecież takiego absurdu nie da się nawet inaczej skwitować niż śmiechem

zresztą vide to samo Kubacki -MŚ, ale czy uczciwie, no nie

każdy kibic skoków wie że PŚ, potem IO, potem MŚ lub TCS, potem dopiero PŚ w lotach, MŚ w lotach i inne turnieje jak Raw Air itp.

zdobywca KK to tak na prawdę najlepszy skoczek świata i każdy to wie


Freitag był 2 w PŚ, ile razu Kubacki był na podium na koniec sezonu? powtórz proszę?

może i Kubacki powienien być tam gdzie Freitag, nieważne to są zawodnicy którzy nigyd nie będą wymiani jako najlepsi dyscypliny wiec jak ktoś poda Fraitag na 40 miejscu w historii a Kubacki na 41 czy odwrotnie jakie to ma znaczenie? żadne

a skoki oglądam jak ty pewnie jeszcze byłeś w kołysce patrząc na Twój niski poziom wiedzy o tym sporcie

również żegnam

0

@NeroTFP1

Ryoyu, Geiger to nie czołówka PŚ wtedy? Prevc też
czy świetny na tych MŚ Peier
nie wspominam o Markeng bo ty wspomniałeś po co mam powielać?

w pierwszej serii warunki były jakie były ale miałeś szanse, a w drugiej ci najlepsi przy tym jak ich stopowała na rozbiegu nie mieli szans

czy wreszcie teraz rozumiesz różnicę? czy nadal to dla Ciebie nie pojetę?
więc o ile pierwsza seria losowa to jednak najlepsi na tych MŚ jakoś się odnaleźli w większości, ale druga to już kuriozum bo to nie była rywalizacja tylko wyrok, na samym końcu nie można było się wybić o osiagnąć prędkość przez śnieg, sta wyniki Geiger i Ryoyu

jestem fanem Japończyka i co z tego? był wtedy najlepszy ale go i Geigera mi.in. okradli w 2 serii i to jest fakt

kto mnie wyjaśnił koleś? to że ktoś ma inne głupie zdanie nie znaczy że mnie wyjaśnia

a Kubacki co takiego osiągnął? był kiedyś chociaż w TOP3 PŚ?

czy Freitag jest lepszy niż Kubacki? ciężko powiedzieć lekko Kubacki pewnie ale nie duża różnica, podobny poziom, na pewno obaj to nie jest top w historii tej dyscypliny

jeśli już to stawiałem wyżej Freitag niż Żyła co jest faktem:)
jak już coś piszesz weź się może doinformuj a nie oczerniaj

oj widzę boli że Kubacki został MŚ nieuczciwie, tak ciężko to przyznać przez narodowość?
masakra co za ludzie

0

@NeroTFP1
ale co ich wgniotło? stary skoczyli słabo i tyle, warunki były zmienne dal wszystkich

a czemu nie wspomnisz kto prowadził po 1 serii? Ryoyu Kobayashi najlepszy skoczek w tamtym sezonie, kto był drugi Geiger też bardzo dobry skoczek i jakoś oni mogli skoczyć w tych warunkach, ale rozumiem nie pasuje już do koncepcji co?

Pter Prevc 4, Peier świetny na tych MŚ 5, kraft 10

i tak to była uczciwa rywalizacji w 1 serii a w drugiej najlepsi nie mieli szans się wybić bo był zaśnieżony rozbieg na samym końcu i powinni to przerwać pop pierwszej serii więc skończ pierdzielić głupoty

konkurs fatalny i mega nieuczciwy powinien zostać przerwany po 1 serii

0

@NeroTFP1
powiedziałbym najbardziej oszukany konkurs w historii MŚ

z szalonym nie miało to nic wspólnego i raczej po pierwszej serii powinien zostać przerwany, bo zawodnicy którzy byli najlepsi po pierwszej serii nie mieli szans przy takim śniegu na nic, prędkości dla najlepszych tragiczne przez zatory na zjeździe

nie bylo prawa aby druga seria się odbyła ale chore wymysły FIS aby była druga seria wypaczyły wyniki

0

@Emhyr
to zajął 3 miejsce a nie 4 miejsce

no może dlatego że dla Ajaxu brak mistrzostwa to słaby sezon

znasz historię tego klubu? wiesz ile razy wygrywał mistrza, do lidera stracił wtedy 13 pkt. z PSV przegrał gładko 3-0, a w kadrze miał takich piłkarzy jak Tadić, Alvarez, Timber, Kudus - odeszli dopiero po sezonie

także dość słabo wyglądały te jego wyniki

0

@Emhyr
Ty tak serio? Nie ogarniasz czemu? Koles to Ajax 4 miejsce w lidze to dla Ciebie ok?xD
To tak jakbyś napisał ze dla Barcelony 8 miejsce w lidze to oki bo tylko 3 pkt straty do 5 miejsca.

1

@ranger3120
polecam Pan Drwal pomada do włosów

1

@pioz123
a po co ma gulasz dochodzić 9 godzin? co ty papkę chciałeś z tego zrobić:)?

1

@MCPaRaCa
koleś wpisałeś ułamki a równanie nie jest zapisane w postaci ułamka

źle to czytasz

2

@Deviler
słyszałem że we francuskich, ale niemieckich?

0

@Albatros no właśnie nie byłoby 1 na 1 bo Yamal nie robił żadnego ruchu, jakby podał to piłka raczej padłaby łupem obrońców

0

@Rewolucja123
ważne aby chociaż grali tak jak wczoraj to juz będzie dobrze

0

@bartekvisca
musisz mniej przejmować się rzeczami na które nie masz wpływu i tyle

dla mnie super już jak Barcelona grała w sobotę - po raz pierwszy od miesięcy grali ładnie, składnie, tak jak powinni zawsze grać mając takie nazwiska

także jak będziemy tak grać to liczę że może nie wygramy, ale chociaż powalczymy o mistrza i tyle to chyba będzie max, ale jakbysmy pokonali w tej rundzie Atletico, Girona i Real to byłby szczęśliwy plus w LM na przykład przeszli Napoli potem kogoś z pary BVB/PSV i byli w półfinale LM grajac ładnei to dla mnie byloby super i podwaliny pod przyszły sezon

o mistrza tylko liczę że będziemy walczyć a co wyjdzie okaże się choc wg mnie małe szanse

2

Boze dzisiaj wreszcie Barcelona jaka chce się oglądać a piłkarze wyglądali wreszcie jak przystało na nazwiska jakie mają na koszulkach:) oby było tego wiecej i chociaż Xaviego mam juz dość niech odejdzie z przytupem pozytywnym.

0

@MESSIah16 lewandowski xD serio kur... pękłem ze śmiechu

1

@Gaz
koleś ale ty wiesz że nie masz tu kompletnie do kogo miał podać, jak nikt nie wyszedł na pozycję tylko się chowali przed obrońcami, swietnie wyszedl z akcja ale zabraklo ruchu partnerow

0

@PatrykBarca
Tej lidze gdzie sezon temu 2 zespoly były w półfinale LM.
Drabinka nie drabinka byli. Porto Benfica Milan ciekaw jestem czy my byśmy ich prześlij to raz. To raz 2 w finale wcale gorsi od City nie byli. Nazwiska nie graja w piłkę tylko zespół a Inter ma fajnie poukładany zespół

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?