1

@Popitek12 co tam kosztowało milion?

2

@esem91 Lucho ma coś czego u Alonso nie da się zauważyć. Charyzmę, i to wielką.

0

@Eto'o9 R10 przecież on nie dotrwa do pierwszego klasyku

0

@MateS w końcu to "pachołek"

0

@Rifek Fakt. Zapętliłem się... :)

0

@directedbyfcb Co? Niemal zawsze drużyna przegrana to robi.

0

@Cadafaz przy nim też Pedri czuje się pewniej

1

@Kapitan hawk no tak było:)

0

@ryzy21 on biegał jakby rozegrał ze 120 minut

1

@betonito Jednak nawet w tym City oszlifował Fodena, Lewisa czy O'Reilly. Palmer też coś tam pograł.

0

@Starrk oczywiście, że pokazywał na liniowego ale to nie pasowało do wywodu

0

@Tomaszekkkkk chłop w końcu trafił w bramkę i od razu gol to się cieszył

1

@Vegeta88 Może "Pod kopułą"?

0

@AmigoBlancos jego styl to walenie po trybunach i balkonach okolicznych budynków, w bramkę trafia raz w roku

1

Przed tym był od lat przepis o 6 sekundach trzymania piłki i wolnym pośrednim. Skoro ten był martwy przez lata, to i ten nowy "zniknie".

0

@RosjaninBut On jeszcze pamięta, że rok temu kazał ciąć wydatki na wojsko o 8% rocznie przez 5 lat?

0

@Xxxbarca4ever Co tu rozumieć? Wybrałeś to co pasowało do twojej pokrętnej teorii, ale do rzeczywistości już nie za bardzo.

0

@Kapitan hawk no zdjął go nie dalej niż w ostatnim meczu :)

0

@turhiay Isco kluczowy w tym sezonie? Z tym jednym kilkuminutowym występem w lidze?
Amrabat grał ile grał, z 50% minut a Betis i tak jest tam gdzie jest.
@Xxxbarca4ever Mbappe Ci nie podpasował do wyliczanki?

2

@Kapitan hawk i miękiszon na Węgrzech

0

@Xxxbarca4ever te osłabienia Betisu, poza Eze to gracze mający w tym sezonie marginalny wpływ na ich grę, wszczycy w tym sezonie są poza pierwszą 11, sprawdź sobie ile oni minut zagrali

0

@Stanio87 sędzia sygnalizuje tylko wtedy gdy gra jest gotowa to wznowienia a sprawdzanie jeszcze trwa, a normalnie jest tak jak @Senstin napisał, var działa cały czas i ciągle idą komunikaty do głównego

0

@Tasde tak jak pewnie z 95% ofensywnych piłkarzy, każdy ma 1 czy 2 rozwiązania, które powtarza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk poza Eze żaden z wymienionych nie jest w tym sezonie kluczowy dla Betisu, trzej pozostali w zasadzie nic nie znaczą

1

@Filipem Chyba się przeceniasz, skoro sądzisz, że ktoś się przejmuje twoją opinią na temat fajerwerków.

1

@Filipem Osoby, które piszą "fajerwerk" nie szanują języka polskiego.

2

@marcin62 sranie do rzeki X ma wpływ głównie na otoczenie rzeki X. Europa nie jest pod szklaną kopułą odcinającą nas od atmosfery reszty świata, a zarzynanie gospodarki ekobzdurami prowadzi do wzrostu kosztów i w efekcie nieopłacalności produkcji, która w USA czy Chinach wzrasta. Doprowadzi to do tego, że nic nie będzie robione u nas i wtedy Azjaci podniosą ceny x2, a my i tak będziemy musieli od nich kupować.

4

@Criss18Barca Skuteczność dla sprawy taka sama jak dbanie o emisję CO2 w Unii. Reszta świata ma to w d...

1

@FCBMati10 Komentatorzy często migrują za ligami, więc pewnie ktoś z Eleven pojawi się w C+.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?