mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 co tam kosztowało milion?
2
@esem91 Lucho ma coś czego u Alonso nie da się zauważyć. Charyzmę, i to wielką.
0
@Eto'o9 R10 przecież on nie dotrwa do pierwszego klasyku
0
@MateS w końcu to "pachołek"
0
@Rifek Fakt. Zapętliłem się... :)
0
@directedbyfcb Co? Niemal zawsze drużyna przegrana to robi.
0
@Cadafaz przy nim też Pedri czuje się pewniej
1
@Kapitan hawk no tak było:)
0
@ryzy21 on biegał jakby rozegrał ze 120 minut
1
@betonito Jednak nawet w tym City oszlifował Fodena, Lewisa czy O'Reilly. Palmer też coś tam pograł.
0
@Starrk oczywiście, że pokazywał na liniowego ale to nie pasowało do wywodu
0
@Tomaszekkkkk chłop w końcu trafił w bramkę i od razu gol to się cieszył
1
@Vegeta88 Może "Pod kopułą"?
0
@AmigoBlancos jego styl to walenie po trybunach i balkonach okolicznych budynków, w bramkę trafia raz w roku
1
Przed tym był od lat przepis o 6 sekundach trzymania piłki i wolnym pośrednim. Skoro ten był martwy przez lata, to i ten nowy "zniknie".
0
@RosjaninBut On jeszcze pamięta, że rok temu kazał ciąć wydatki na wojsko o 8% rocznie przez 5 lat?
0
@Xxxbarca4ever Co tu rozumieć? Wybrałeś to co pasowało do twojej pokrętnej teorii, ale do rzeczywistości już nie za bardzo.
0
@Kapitan hawk no zdjął go nie dalej niż w ostatnim meczu :)
0
@turhiay Isco kluczowy w tym sezonie? Z tym jednym kilkuminutowym występem w lidze?
Amrabat grał ile grał, z 50% minut a Betis i tak jest tam gdzie jest.
@Xxxbarca4ever Mbappe Ci nie podpasował do wyliczanki?
2
@Kapitan hawk i miękiszon na Węgrzech
0
@Xxxbarca4ever te osłabienia Betisu, poza Eze to gracze mający w tym sezonie marginalny wpływ na ich grę, wszczycy w tym sezonie są poza pierwszą 11, sprawdź sobie ile oni minut zagrali
0
@Stanio87 sędzia sygnalizuje tylko wtedy gdy gra jest gotowa to wznowienia a sprawdzanie jeszcze trwa, a normalnie jest tak jak @Senstin napisał, var działa cały czas i ciągle idą komunikaty do głównego
0
@Tasde tak jak pewnie z 95% ofensywnych piłkarzy, każdy ma 1 czy 2 rozwiązania, które powtarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk poza Eze żaden z wymienionych nie jest w tym sezonie kluczowy dla Betisu, trzej pozostali w zasadzie nic nie znaczą
1
@Filipem Chyba się przeceniasz, skoro sądzisz, że ktoś się przejmuje twoją opinią na temat fajerwerków.
1
@Filipem Osoby, które piszą "fajerwerk" nie szanują języka polskiego.
2
@marcin62 sranie do rzeki X ma wpływ głównie na otoczenie rzeki X. Europa nie jest pod szklaną kopułą odcinającą nas od atmosfery reszty świata, a zarzynanie gospodarki ekobzdurami prowadzi do wzrostu kosztów i w efekcie nieopłacalności produkcji, która w USA czy Chinach wzrasta. Doprowadzi to do tego, że nic nie będzie robione u nas i wtedy Azjaci podniosą ceny x2, a my i tak będziemy musieli od nich kupować.
4
@Criss18Barca Skuteczność dla sprawy taka sama jak dbanie o emisję CO2 w Unii. Reszta świata ma to w d...
1
@FCBMati10 Komentatorzy często migrują za ligami, więc pewnie ktoś z Eleven pojawi się w C+.