0

@Criss18Barca Dlaczego piszesz tylko o lądowaniu? Za ten element jest tylko 5 z 20 pkt w całej skali oceny.

0

@draxidox przecież w Czechach ten peak urodzeń wynikał z wliczenia do statystyk romskich dzieci i to prawdopodobnie nie tylko z jednego roku, ale też wstecznie.

0

@Laminedependencia Jak można dać tak sobą manipulować?

8

@Who_you_mam 18-latka wyglądająca na styraną życiem 40.

2

@BORO_12 Powaga sytuacji jest od kilku miesięcy. Mamy dwóch stoperów, którzy niby są, ale i tak jakby ich nie było, bo trener nie może na nich liczyć. O to mi chodziło, że w tej kwestii dla odczuć Filcka nic się nie zmienia.
To, że potrzebujemy zawodnika (a najlepiej dwóch) to rzecz oczywista.

2

@MesQueUnClub_87 @BORO_12
Wtedy i tak jest duże prawdopodobieństwo, że Duńczyk będzie akurat "odczuwał dyskomfort" albo będzie miał problemy żołądkowe.

0

@BORO_12 Stracił stopera, który praktycznie nie grał. Dla Flicka to będzie prawie niezauważalne.

1

@Giwera ale jest, więc potrawa z 5-6 rund bo reklamy muszą się wyświetlić

1

@Ojciec5tkidzieci Myślę, że jednak przez 20 lat uwarunkowania mogły się nieco zmienić i co za tym idzie pogląd na rosję również.
Co do pisu, to już tak mają, że są przeciw czemuś (nie chodzi tylko o rosję), a po kliku latach już nie wiedzą dlaczego, ale dalej są przeciw, nie ważne co wydarzyło się po drodze.

5

@BojanKriKicz Co zaorał? Wykazał się niewiedzą co wpływa na wysokość cen energii, a tutaj czynnikiem najbardziej oddziaływującym jest udział węgla w jej produkcji (co za tym idzie emisja co2, która też bardzo podbija cenę). Chwilowy zwiększony udział OZE nie ma wpływu na cenę w dłuższym okresie, to musi być czynnik stały.

7

@Beztroskii on to chyba myśli, że jest królem

0

@Stinger_ Widzę, że zaworki puszczają do końca. Frustracja pełną parą. To wyróżnia ludzi niskich lotów. Potwierdzasz swoje ograniczenia każdym wpisem.

0

@Stinger_ Nigdy nie trafiłem na bardziej żałosnego typa niż ty. Nie potrafisz znaleźć jednego argumentu na obronę swojego wpisu to urządzasz sobie osobiste wycieczki.

0

@baryn Linię spalonego wyznacza piłka lub pozycja zawodnika drużyny broniącej, a nie atakującej.

0

@Stinger_ Widzę, że merytorycznie dalej trzymasz poziom... Dna, niestety.
Godzina 14, czyli już po szkole i mama oddała telefon?

6

@ShawnC Jak Ty tam naliczyłeś dwa kroki? Dostał kopa w lewą nogę, postawił jeszcze prawą i upadł.

0

@Stinger_ człowieku, jakie jedno słowo? Chodzi o całe twoje zdanie, które miało być zwieńczeniem wpisu, a nie ma żadnego sensu.
Tekst "o przedstawieniu się" to też poziom podstawówki, wtedy był fajny, próbuj dalej. Kiedyś z tego wyrośniesz.

0

@Stinger_ skoro dla ciebie wszyscy to 5 osób, to gratuluję postrzegania rzeczywistości. I faktycznie kończmy to, bo to żadna zabawa punktować osobę niepełnosprawną.

0

@Stinger_ z każdym wpisem potwierdzasz swój beznadziejny poziom intelektualny. W szkole musiałeś być tym typem, którego nauczyciele wyciągali za uszy, podpowiadali a ty i tak nie widziałeś odpowiedzi podanej na tacy. Nawet do teraz nie wpadłeś na to, że tak naprawdę strata Legii urosła, mogłeś to wskazać ale cię to przerosło...
Może ten "the Bill" to twoje drugie imię? A może jednak usłyszałeś taką diagnozę, bo to jednak termin medyczny, biorąc pod uwagę polską fonetykę.

0

@Stinger_ a jakiś argument na poparcie twojej durnej tezy, że strata mogła urosnąć... pajacu

0

@Stinger_ nie, nie chodziło ci o to, napisałeś znowu przegrali, a strata nie urosła, ewidentnie nie wiesz co się w tej lidze dzieje. Co do reszty się zgadzam. Nie zdziwię jak Legia jeszcze wskoczy na miejsce pucharowe.

1

@norbi77 ale tylko przy oddawaniu strzału

1

@nowy2016 za to miałeś okazję przeżyć najlepszy okres w historii Legii, coś za coś

0

@Stinger_ jak miała wzrosnąć jej strata do lidera, który ostatni mecz grał tydzień temu, a dzisiaj były grane mecze zaległe?

1

@Barca_Big_Moment przede wszystkim cena nie uwzględnia milionów

1

@Fog_W_1899 "...większość razy nas kompromitują"
Napisał mądry o klubie, który zdobył do rankingu najwięcej punktów dla naszej ligi.

0

@BHAFCB no nie. Z Celje zagrali bardzo dobrą pierwszą połowę i początek drugiej. Dzisiaj cały mecz to była padaka. Nawet przez moment, w żadnym elemencie nie byli lepsi od rywali.

1

@tomek8756 teraz czas na zmianę herbu Przemyśla bo odklejeńcom może się niewłaściwie kojarzyć

0

@Frimpong grunt, że można spłodzić kolejny nic nie wnoszący wpis

0

@Safrani Słabe to biorąc pod uwagę, że Marcin Kołodyński od kilku lat nie żyje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?