0

@Stinger_ jak miała wzrosnąć jej strata do lidera, który ostatni mecz grał tydzień temu, a dzisiaj były grane mecze zaległe?

1

@Barca_Big_Moment przede wszystkim cena nie uwzględnia milionów

1

@Fog_W_1899 "...większość razy nas kompromitują"
Napisał mądry o klubie, który zdobył do rankingu najwięcej punktów dla naszej ligi.

0

@BHAFCB no nie. Z Celje zagrali bardzo dobrą pierwszą połowę i początek drugiej. Dzisiaj cały mecz to była padaka. Nawet przez moment, w żadnym elemencie nie byli lepsi od rywali.

1

@tomek8756 teraz czas na zmianę herbu Przemyśla bo odklejeńcom może się niewłaściwie kojarzyć

0

@Frimpong grunt, że można spłodzić kolejny nic nie wnoszący wpis

0

@Safrani Słabe to biorąc pod uwagę, że Marcin Kołodyński od kilku lat nie żyje...

0

@Pawlak1992 Już pięć? Chyba dopiero i tylko. Więcej ich pewnie nie będzie.

0

@FCB24 Jaki wrzut? Wrzutów to on nie łapie.

0

@Zelazny_Mike Bardzo mnie zastanawia co ruscy mają na Trumpa, że tak bardzo dba o ich interesy. Przecież jakby ktoś się dzisiaj obudził z kilkuletniej śpiączki i poznał jego stanowisko to stwierdziłby, że ktoś w Ukrainie upadł na głowę i zaatakował rosję...

1

@BorzyKrzys Z drugiej strony póki co wycofały się chyba tylko 4 kraje, więc to nie jest jakiś "odchył od normy".

12

@Zoker tutaj chyba chodziło o ogół, a nie o nasz mecz...

0

@BorzyKrzys z tymi 92 meczami to chyba trochę typa poniosło...

2

@Kgorecki2500 prawie 2,5 miliarda akcji WB jest na rynku

7

@pluszek póki co pokazuje, że nie wyrósł jeszcze z krótkich spodenek i dresu

3

@FCB24 te kartki to chyba jednak zależą od tego co się powie do sędziego.
PS
wynik można wypaczyć...

0

@Alistar74 no dałoby wymyślić masę lepszych zakończeń kariery...

0

@mekston do tego czasu San Siro/GM nie będzie ich domowym stadionem?

1

@PatrychoO nigdy nie twierdziłem, że tam nie ma "nie" i nie muszę nic z nikim ustalać.
Za to ty chociaż spróbuj trzymać się chronologii padających słów, bo cała ta g..burza jest tutaj zbędna.

1

@PatrychoO no i? Sprawdź jeszcze raz, w którym momencie jego wypowiedzi padają słowa Tuska. Dopiero po nich mówi "nawet wobec, którego jestem w opozycji" (i tam nie ma słów "nawet jeśli po przeciwnej stronie").

6

@Eklerek tak, tak. Do tego tak naprawdę powiedział to po niemiecku...

13

@PatrychoO przecież Tusk powiedział to w połowie wypowiedzi Boguckiego, raczej chodziło o to, że teraz oni nie mają swojego premiera (pisowskiego)...

2

@Konradowskyy już od pewnego czasu niedostępny, wyprzedało się

0

@Aragorn33 co nam da licencja jak Niemcy wstrzymają dostawy silników?
My na licencji produkujemy tylko podwozia (i to w dużej mierze w oparciu o elementy przysłane z Korei) i wieże, resztę składamy, nie produkujemy silników.
Szwedzi mają licencje na produkcję silników GE i sami je wytwarzają, mają niezbędne "know-how", technologię i linie produkcyjne.

0

@Aragorn33 ta nasza własna artyleria 155m to lekkie niedopowiedzenie. Kraby mają koreańskie podwozia, niemieckie silniki, koreańskie przekładnie (w sumie to amerykańskie, bo robione w Korei na licencji), sama wieża jest robiona przez HSW, ale na licencji brytyjskiej. Tak naprawdę to składak, w dużej mierze z naszym udziałem, ale bez dostaw podzespołów nie da się tego zbudować.

1

@Roobo Zakazałby, ale nie zagłosuje za odrzuceniem veta do ustawy, która miałby choć trochę kontrolować ten rynek. Nie w imię własnych przekonań, a w myśl zasady "nasz prezydent, to nie możemy...".

0

@draxidox Akurat za czasów pisu w samym 2021 zamknięto kilkadzięsiąt oddziałów (na stałe, nie czasowo) bo nie były kasy na utrzymanie personelu.

1

@kejdzi To ile przynosi tej kasy? Tak w przybliżeniu.

5

@Czyhrynski tak jest chyba wszędzie, ale masa ludzi też włącza przeciwmgielne jak tylko pojawi się mgła, a nie to jest wyznacznikiem ich używania, a zakres widoczności;
dużo bardziej mnie irytują ludzie w "mądrych samochodach" podczas deszczu, którzy mają światła na "auto" i nie mają pojęcia, że tym trybie tył samochodu nie jest oświetlony

2

@kanver_ i wybił kilka milionów własnych obywateli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?