mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 No widzisz, ale żeby to wiedzieć to trzeba wyjść poza propagandowy świat na "X".
1
@Trojanek23 Przecież on nie mówił o reparacjach.
2
@AnalnaGrawitacja Jak będzie operacja to i tak ma już po sezonie.
1
@Bykunn spokojnie, ta ekipa dała sobie wmówić, że blondyn Tusk jest rudy, bo tak było na spreparowanej okład "sieci" i tak powiedział Jarosław...
0
@MysticCat średnia frekwencja na meczach wyjazdowych Legii jest najwyższa w lidze, i to nie o 200 czy 300 osób. W poprzednich sezonach było to 3-4 tys. przewagi nad drugim miejscem. Więc odpowiadając na twoją mało lotną ironię, tak, duża część kibiców naszych ligowców przychodzi na mecze ze względu na Legię.
0
@Roobo dla wielu drużyn oznaczałoby to brak jakiekolwiek kompletu widzów na trybunach przez cały sezon
0
@BHAFCB mecz raczej normalny, cyrki były po nim
1
@Arkon większość tutaj to jeszcze nie ma prawa głosować
3
@Pedri16Future sztuczny to jest uśmiech Nawrockiego
0
@BHAFCB na Piasta to nie wystarczyło
0
@BorzyKrzys no cbyba nie DE Palma
0
@kamilop Martin jak gra to już wygląda najsolidniej.
0
@Hawajczyk po tych 20 minutach Chelsea skoordynowała pressing i po ptakach, nie potrafimy wyjść spod bramki bo nikt z pomocy nie pokazuje się do grania
1
@Profesorek on jest jakiś otumaniony, jakby nie wiedział gdzie się aktualnie znajduje
0
@jimmyltd patrzył, patrzył to i wypatrzył...
0
@Lucas92 to tylko piłkarz, oni z reguły zbyt lotni nie są
5
@mrboom A co ekstra dał Gracia w ostatnim meczu, że miałaby to być jego zasługa? Cała drużyna zagrała lepiej pd kątem defensywnym, a samo Bilbao też w ataku nie szalało...
0
@Kgorecki2500 19,3 to mediana wieku ludności Afryki, a nie średnia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arden po zaangażowaniu ilości ludzi i środków od razu widać, że było ciśnienie żeby tego meczu nie rozegrać
6
@tbas pan van Boekel zawsze będzie "miło" wspominany...
1
@Aragorn33 a takie miała błyskotliwe wejście do polityki (przynajmniej tak się niektórym wydawało...)
2
@draxidox na studiach nie obowiązuje przypadkiem skala, 2, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, gdzie 3 z założenia jest najsłabszą oceną pozytywną? Kiedyś tak było, może zaszły jakieś zmiany.
0
@norbi77 nie ma żadnego przepisu o nietykalności bramkarza w polu bramkowym, to bzdura powielana przez polskich komentatorów
0
@TR3YWAY w 3 lata został pilotem i dali mu 737? To jakaś linia samobójców?
1
@michal26 z taką ilością śniegu system podgrzewania murawy powinien sobie poradzić, tylko trzeba go włączyć kilkanaście godzin wcześniej. Nasze kluby tego nie robią na czas bo to duże koszty i później zdziwienie. Za takie nieprzygotowanie boiska powinny być w.o. To nie była nawałnica śnieżna.
0
@A4ron i graliśmy ligę prawie do czasu eliminacji pucharów w kolejnym sezonie, pucharowicze mieli notoryczny problem z ustaleniem urlopów i obozu letniego
0
@Tomaszekkkkk jakoś w tej 10 firm niemieckich dominują producenci
3
@Kozinho. Tak, tak. To zapewne efekt rządów ostatnich 2 lat...
0
@Kgorecki2500 Skarb Państwa ma około 30%, więc nie ma kontroli i ciężko uznać to za polską firmę gdy reszta udziałów jest rozproszona po zagranicznych funduszach