1

@NeroTFP1 No widzisz, ale żeby to wiedzieć to trzeba wyjść poza propagandowy świat na "X".

1

@Trojanek23 Przecież on nie mówił o reparacjach.

2

@AnalnaGrawitacja Jak będzie operacja to i tak ma już po sezonie.

1

@Bykunn spokojnie, ta ekipa dała sobie wmówić, że blondyn Tusk jest rudy, bo tak było na spreparowanej okład "sieci" i tak powiedział Jarosław...

0

@MysticCat średnia frekwencja na meczach wyjazdowych Legii jest najwyższa w lidze, i to nie o 200 czy 300 osób. W poprzednich sezonach było to 3-4 tys. przewagi nad drugim miejscem. Więc odpowiadając na twoją mało lotną ironię, tak, duża część kibiców naszych ligowców przychodzi na mecze ze względu na Legię.

0

@Roobo dla wielu drużyn oznaczałoby to brak jakiekolwiek kompletu widzów na trybunach przez cały sezon

0

@BHAFCB mecz raczej normalny, cyrki były po nim

1

@Arkon większość tutaj to jeszcze nie ma prawa głosować

3

@Pedri16Future sztuczny to jest uśmiech Nawrockiego

0

@BHAFCB na Piasta to nie wystarczyło

0

@BorzyKrzys no cbyba nie DE Palma

0

@kamilop Martin jak gra to już wygląda najsolidniej.

0

@Hawajczyk po tych 20 minutach Chelsea skoordynowała pressing i po ptakach, nie potrafimy wyjść spod bramki bo nikt z pomocy nie pokazuje się do grania

1

@Profesorek on jest jakiś otumaniony, jakby nie wiedział gdzie się aktualnie znajduje

0

@jimmyltd patrzył, patrzył to i wypatrzył...

0

@Lucas92 to tylko piłkarz, oni z reguły zbyt lotni nie są

5

@mrboom A co ekstra dał Gracia w ostatnim meczu, że miałaby to być jego zasługa? Cała drużyna zagrała lepiej pd kątem defensywnym, a samo Bilbao też w ataku nie szalało...

0

@Kgorecki2500 19,3 to mediana wieku ludności Afryki, a nie średnia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arden po zaangażowaniu ilości ludzi i środków od razu widać, że było ciśnienie żeby tego meczu nie rozegrać

6

@tbas pan van Boekel zawsze będzie "miło" wspominany...

1

@Aragorn33 a takie miała błyskotliwe wejście do polityki (przynajmniej tak się niektórym wydawało...)

2

@draxidox na studiach nie obowiązuje przypadkiem skala, 2, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, gdzie 3 z założenia jest najsłabszą oceną pozytywną? Kiedyś tak było, może zaszły jakieś zmiany.

0

@norbi77 nie ma żadnego przepisu o nietykalności bramkarza w polu bramkowym, to bzdura powielana przez polskich komentatorów

0

@TR3YWAY w 3 lata został pilotem i dali mu 737? To jakaś linia samobójców?

1

@michal26 z taką ilością śniegu system podgrzewania murawy powinien sobie poradzić, tylko trzeba go włączyć kilkanaście godzin wcześniej. Nasze kluby tego nie robią na czas bo to duże koszty i później zdziwienie. Za takie nieprzygotowanie boiska powinny być w.o. To nie była nawałnica śnieżna.

0

@A4ron i graliśmy ligę prawie do czasu eliminacji pucharów w kolejnym sezonie, pucharowicze mieli notoryczny problem z ustaleniem urlopów i obozu letniego

0

@Tomaszekkkkk jakoś w tej 10 firm niemieckich dominują producenci

3

@Kozinho. Tak, tak. To zapewne efekt rządów ostatnich 2 lat...

0

@Kgorecki2500 Skarb Państwa ma około 30%, więc nie ma kontroli i ciężko uznać to za polską firmę gdy reszta udziałów jest rozproszona po zagranicznych funduszach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?