1

@KamQiX Wentworth z tego gatunku bije Orange na łeb, polecam

0

@Gibbon_FCB gdyby tyle dawali to by go szwagry siłą zawieźli, oni mieli ofertę na 30, a na 50 jakie chciał Deco się nie zgodzili

1

@spiderman1899 ona ma pracować w więzieniu a nie siedzieć, więc jaki Scofield?

18

@MYTO trzeba mieć zero obiektywizmu żeby te "nasza" rozumieć ja ty...

0

@BorzyKrzys Adrian to drugi Mentzen czy Bosak, gęby pełne mądrości tylko pomysłów brak. Oni wszyscy wiedzą, że ich pierwszy raz w rządzie będzie ich ostatnim bo wtedy wszyscy zobaczą, że potrafią tylko gadać, ale jak już coś trzeba zrobić to umysły stają się za krótkie.

0

@bartekvisca już prawie nikt nie daje się łapać na te spalone, każda drużyna wypuszcza napastnika za naszą linię i za nim wbiega ktoś z drugiej linii, który już na spalonym nie jest, to i tak działało zbyt długo

0

@tbas technicznie trochę trudne do zrobienia

0

@vangoor On raczej ma mały wpływ na tempo pracy pana Magnusa Brunnera, który nie wyrobił się z raportem na środę.

0

@Rewolucja123 to po co grupy skoro liczyć się mają dwumecze, grać to systemem pucharowym. Każdy znał zasady na starcie.

0

@Ghostface i ziści się przepowiednia Hajty

6

@fart Trump pojechał oddać pokłon swemu panu i prawie wszyscy zadowoleni, oprócz tych najbardziej pokrzywdzonych.

0

@Sulimo 10 lat temu tak, niestety szybko dopadł Go wiek, myli się niemal tak często jak dużo starszy Szpakowski, często widzi "inną" akcję niż jest na ekranach, nie ogarnia sygnalizacji sędziów...
Co do tekstu, który zamieściłeś, to fakt, ciekawy, ale z komentatorką to nie ma nic wspólnego.

1

@Criss18Barca zaraz po tym jak śpiewali, że Wilno jest polskie...

0

@lucas/catalan już tego próbował, partia upadła

0

@Kismeth Któremu wyprawę sfinansowali Hiszpanie i pod ich banderą płynął.

1

@Stinger_ tylko po to wszedł, fakt, należy mu się

1

@Messiah10 a co mieli siedzieć cicho przez 3 minuty? Czas na hymn był przed meczem.

0

@Piotrek1993 na złość Hajcie, bo miało być 7-0

0

@LeszekFCB ale do 100 występów w kadrze pewnie dobije

0

@Criss18Barca Moder już parę razy pokazał, że jak już ma grać w kadrze to na 8, na dm się nie nadaje

0

@Piotrek1993 tam nie ma "w", a jeżeli już to niech wypier... na mecz motoru

0

@PatrykBarca niestety wiele razy w kadrze był na siłę ustawiany na skrzydle, a tam nic nie daje

1

@escarabajo z Litwą liczą się tylko gole cr

0

@Piatus98 no i widzisz, tym się różni on w podstawach wiedzy jak się zachować w gościach gdy obok siedzi gospodarz od pewnych patoli z drugiej strony barykady

0

@Chaoss to robią sobie wzajemnie

1

@FCB_dimiC to ten sam on

1

@Salchent tak samo mijało się z celem jego 80 minut z Valencią, gdy już w 56 było 3-0 czy 90 w pierwszej kolejce z Mallorca gdy mecz był ustawiony po pierwszej połowie
Nikt nie zajeżdża go bardziej niż Flick

3

@takisobiektos bo to patrioci som...

1

@LukaszFan no nie powinien, co by nie zrobił te sprane mózgi i tak będą przeciw niemu

0

@partymaker jak wcześniej Kapustka, Wolski, Kozłowski i paru innych. Menago weźmie się za jego karierę i będzie po chłopaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?