mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker przypadkiem do Celticu nie trafił
1
@blakkudium super dobór kolorów strojów
0
@Prorokk Jako kibic klubu fajnie jakbyś znał nazwisko trenera, wprawdzie już byłego, ale jednak.
2
@Roobo On nigdy nie był rudy. Chyba, że na okładach "Sieci" czy materiałach republiki...
1
@Bernard777 on był przed braćmi P.
0
@Bernard777 jeden Turek, drugi Chorwat...
2
@Filipem on był jakimś fenomenem, z taką budową ciała praktycznie zero kontuzji...
0
@MOLESTA co nie zmienia faktu że nalepka dzisiaj pitoli jak połamany, głąb nawet nie zauważył kontuzji Recy, tak się zagalopował w tyradzie o dokładności podań
2
@Eklerek mogłeś wysłuchać, byś zauważył, że całkowicie inny styl wywiadu niż w dawnej tvp, gdzie Morawiecki był lizany po kulach. Wtedy nie do wyobrażenia było żeby dziennikarz 4-5 razy dopytywał o dziurę w budżecie bo nie uzyskał jasnej odpowiedzi czy o brak kasy w nfz.
0
@draxidox pewnie jeszcze kilka takich działek się znajdzie
1
@greedo tylko co ten Casemiro tam robi...
2
@Eklerek tylko że na Amazonie te napisy są jak z translotora na commodore
3
@Tarnowitz bynajmniej, przynajmniej... A ch... ważne, że mniej.
0
@ProMILs Za te kontuzje w realu, które teraz się kończą to już inny sztab medyczny odpowiadał?
1
@MOLESTA Barcelona nigdy nie grała w GD. Już nawet nasi ćwierćinteligentni dziennikarze nie robią tego błędu tak nazywając nasz mecz z Realem.
0
@Uukasz_93 to taki sam typ jak Chodyna, nadaje się do drużyn grających z kontry gdzie raz na 2-3 mecze wyjdzie mu akcja
1
@Stinger_ Ludzie nie lubią go z jednego prostego powodu. Był od pierwszego dnia pod parasolem ochronnym Berniego. To za co inni dostawali kary, jemu uchodziło na sucho, a przy każdej krytyce jego zachowań wjeżdżała gadka o rasizmie. Facet (może nie ze swojej winy) stał się symbolem poprawności politycznej w F1.
1
@Kgorecki2500 Może miał w planach się zawinąć, a po wygranym meczu ciężko będzie to wytłumaczyć.
0
@KamQiX może podjeżdżał bo tył jego samochodu został na pasie do jazdy na wprost?
2
@Arcybiskup Jak to było? "Uwielbiam ten budynek, sala nie będzie się z nim nawet stykać...".
0
@krycha2201 Dziwne, zawsze miałem van Dijka za obrońcę, i to całkiem dobrego.
0
@MessiForeverTheBest A on jest skrzydłowym???
1
@michal26 takie kamery są na paru stadionach w Anglii, dramat do oglądania
0
@messi564 co za bzdury plecieez... Przecież on w tym sezonie zagrał w lidze w dwóch meczach, łącznie 11 minut.
0
@Tarnowitz coś tam chyba mierzył...
1
@Prorokk kolejny gol życia... @fart
0
@Prorokk Kto mu pokaże?
1
@Prorokk to już z piąty jego "strzał życia".... Augustyniak jak już strzela, to właśnie takie gole.
1
@KamQiX kiedyś na jakichś streamach, powiedzmy nieoficjalnych oglądałem.
Widzę że pierwszy odcinek jest na youtobue, może reszta też.
7
@SiempreCule10 jak coś takiego do niego powiesz to opiszesz siebie a nie jego