1

@partymaker przypadkiem do Celticu nie trafił

1

@blakkudium super dobór kolorów strojów

0

@Prorokk Jako kibic klubu fajnie jakbyś znał nazwisko trenera, wprawdzie już byłego, ale jednak.

2

@Roobo On nigdy nie był rudy. Chyba, że na okładach "Sieci" czy materiałach republiki...

1

@Bernard777 on był przed braćmi P.

0

@Bernard777 jeden Turek, drugi Chorwat...

2

@Filipem on był jakimś fenomenem, z taką budową ciała praktycznie zero kontuzji...

0

@MOLESTA co nie zmienia faktu że nalepka dzisiaj pitoli jak połamany, głąb nawet nie zauważył kontuzji Recy, tak się zagalopował w tyradzie o dokładności podań

2

@Eklerek mogłeś wysłuchać, byś zauważył, że całkowicie inny styl wywiadu niż w dawnej tvp, gdzie Morawiecki był lizany po kulach. Wtedy nie do wyobrażenia było żeby dziennikarz 4-5 razy dopytywał o dziurę w budżecie bo nie uzyskał jasnej odpowiedzi czy o brak kasy w nfz.

0

@draxidox pewnie jeszcze kilka takich działek się znajdzie

1

@greedo tylko co ten Casemiro tam robi...

2

@Eklerek tylko że na Amazonie te napisy są jak z translotora na commodore

3

@Tarnowitz bynajmniej, przynajmniej... A ch... ważne, że mniej.

0

@ProMILs Za te kontuzje w realu, które teraz się kończą to już inny sztab medyczny odpowiadał?

1

@MOLESTA Barcelona nigdy nie grała w GD. Już nawet nasi ćwierćinteligentni dziennikarze nie robią tego błędu tak nazywając nasz mecz z Realem.

0

@Uukasz_93 to taki sam typ jak Chodyna, nadaje się do drużyn grających z kontry gdzie raz na 2-3 mecze wyjdzie mu akcja

1

@Stinger_ Ludzie nie lubią go z jednego prostego powodu. Był od pierwszego dnia pod parasolem ochronnym Berniego. To za co inni dostawali kary, jemu uchodziło na sucho, a przy każdej krytyce jego zachowań wjeżdżała gadka o rasizmie. Facet (może nie ze swojej winy) stał się symbolem poprawności politycznej w F1.

1

@Kgorecki2500 Może miał w planach się zawinąć, a po wygranym meczu ciężko będzie to wytłumaczyć.

0

@KamQiX może podjeżdżał bo tył jego samochodu został na pasie do jazdy na wprost?

2

@Arcybiskup Jak to było? "Uwielbiam ten budynek, sala nie będzie się z nim nawet stykać...".

0

@krycha2201 Dziwne, zawsze miałem van Dijka za obrońcę, i to całkiem dobrego.

0

@MessiForeverTheBest A on jest skrzydłowym???

1

@michal26 takie kamery są na paru stadionach w Anglii, dramat do oglądania

0

@messi564 co za bzdury plecieez... Przecież on w tym sezonie zagrał w lidze w dwóch meczach, łącznie 11 minut.

0

@Tarnowitz coś tam chyba mierzył...

1

@Prorokk kolejny gol życia... @fart

0

@Prorokk Kto mu pokaże?

1

@Prorokk to już z piąty jego "strzał życia".... Augustyniak jak już strzela, to właśnie takie gole.

1

@KamQiX kiedyś na jakichś streamach, powiedzmy nieoficjalnych oglądałem.
Widzę że pierwszy odcinek jest na youtobue, może reszta też.

7

@SiempreCule10 jak coś takiego do niego powiesz to opiszesz siebie a nie jego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?