mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mmaciass Niemcy widzą, że na ten moment na polu samochodów elektrycznych nie mają szans konkurować z Chinami to zmieniają stanowisko, ale to akurat dobre rozwiązanie.
0
@pluszek racja, szkoda czasu policji, ten szkodnik powinien od dawna siedzieć i być doprowadzany z celi
0
@Ojciec5tkidzieci no tak, tylko karny mocno dyskusyjny, a takie głupie czerwone kartki się często nie zdarzają a już są to w meczach rakowa albo realu
0
@Luciano99 olimpiada nie jest co 4 lata, tylko trwa 4 lata
0
@Ojciec5tkidzieci to kolejny mecz gdzie nic nie grają, w ostatnich 3 powinni mieć zero punktów, a fuksiarze ugrali 5
3
@Sulimo spalony... Ich limit fuksa nie ma końca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Xxxbarca4ever o Sasaku.
0
@Xxxbarca4ever on gra dobrze tylko przy dobrym wyniku, jak sytuacja jest na styku to nie daje rady, jakby mentalnie nie dorósł do tego poziomu
0
@F3DO oni razem już dali popis przy naszym meczu z Oviedo
0
@mekston chyba że znowu będzie mobilizacja środowiska żużlowego i wygra Zmarzlik
0
@Encore z tak słabo grającymi Włochami nie mieliśmy prawa przegrać
0
@Kamiloza91 no cbyba nie zagramy
1
@Jarema2000 przy tak beznadziejnym przyjęciu i rozegraniu nikt nie będzie istniał w ataku
0
@spacer jesteś zdziwiony jakby Polsat powstał wczoraj...
0
@Cygan BRC Już Kozłowski i Urbański mieli podbijać Europę...
0
@FCB24 w tamtych czasach by tak nie biegał, bo nie było takich przygotowań, odnowy i farmakologii jak teraz.
Co do sił to po dwóch wjazdach pod kosz na takiego Mutombo czy Rodmana on nie miałby siły się podnieść z parkietu.
Wtedy atakujący nie byli w ogóle chronieni przez sędziów, teraz są jak primadonny których nie można dotknąć bo każdy kontakt to faul.
0
@Encore przy tamtej obronie na pewno nie dałby rady tak bezkarnie walić za 3, co nie zmienia faktu, że mógłby się dostosować i grać inaczej
3
@wyrek kto ci zapłacił jest mało ważne, grunt, że kłamiesz po raz kolejny, strzelasz kulą w płot nie mając pojęcia o faktach
4
@Safrani przecież norweska czy polska firma nie pasują do narracji. Ma być zgodnie z przekazem dnia z Nowogrodzkiej "Tusk, Niemcy, niemieckie...".
0
@RobiS a Elche gra z liderem...
0
@Pablozeusz niech piją, byle po mieście się nie włóczyli, w takim Krakowie po wprowadzeniu zakazu liczba nocnych interwencji policji do zakłócania porządku spadła o ponad 30%
2
@Pawlak1992 wtedy 35 lat to już była emerytura
1
@Andi18 tylko ten nasz troszkę większy i bardziej przypomina stadion
0
@Lucyffffer1922 tak sobie jeszcze obejrzałem powtórki, Palma nawet nie musnął tam piłki
0
@Lucyffffer1922 żyjesz przepisami sprzed 20 lat. Co to za argument, że trafił w piłkę? To wtedy można np. łamać nogi rywalom?
0
@Stinger_ z fuksem rakowa to tu jeszcze jakiś samobój Lecha będzie
1
@Lucyffffer1922 przypadkowo zrobił ten wślizg? Jego decyzja, jego ryzyko i jego konsekwencje.
0
@clyde to i tak była kranówka, może przefiltrowana