2

@mmaciass Niemcy widzą, że na ten moment na polu samochodów elektrycznych nie mają szans konkurować z Chinami to zmieniają stanowisko, ale to akurat dobre rozwiązanie.

0

@pluszek racja, szkoda czasu policji, ten szkodnik powinien od dawna siedzieć i być doprowadzany z celi

0

@Ojciec5tkidzieci no tak, tylko karny mocno dyskusyjny, a takie głupie czerwone kartki się często nie zdarzają a już są to w meczach rakowa albo realu

0

@Luciano99 olimpiada nie jest co 4 lata, tylko trwa 4 lata

0

@Ojciec5tkidzieci to kolejny mecz gdzie nic nie grają, w ostatnich 3 powinni mieć zero punktów, a fuksiarze ugrali 5

3

@Sulimo spalony... Ich limit fuksa nie ma końca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Xxxbarca4ever o Sasaku.

0

@Xxxbarca4ever on gra dobrze tylko przy dobrym wyniku, jak sytuacja jest na styku to nie daje rady, jakby mentalnie nie dorósł do tego poziomu

0

@F3DO oni razem już dali popis przy naszym meczu z Oviedo

0

@mekston chyba że znowu będzie mobilizacja środowiska żużlowego i wygra Zmarzlik

0

@Encore z tak słabo grającymi Włochami nie mieliśmy prawa przegrać

0

@Kamiloza91 no cbyba nie zagramy

1

@Jarema2000 przy tak beznadziejnym przyjęciu i rozegraniu nikt nie będzie istniał w ataku

0

@spacer jesteś zdziwiony jakby Polsat powstał wczoraj...

0

@Cygan BRC Już Kozłowski i Urbański mieli podbijać Europę...

0

@FCB24 w tamtych czasach by tak nie biegał, bo nie było takich przygotowań, odnowy i farmakologii jak teraz.
Co do sił to po dwóch wjazdach pod kosz na takiego Mutombo czy Rodmana on nie miałby siły się podnieść z parkietu.
Wtedy atakujący nie byli w ogóle chronieni przez sędziów, teraz są jak primadonny których nie można dotknąć bo każdy kontakt to faul.

0

@Encore przy tamtej obronie na pewno nie dałby rady tak bezkarnie walić za 3, co nie zmienia faktu, że mógłby się dostosować i grać inaczej

3

@wyrek kto ci zapłacił jest mało ważne, grunt, że kłamiesz po raz kolejny, strzelasz kulą w płot nie mając pojęcia o faktach

4

@Safrani przecież norweska czy polska firma nie pasują do narracji. Ma być zgodnie z przekazem dnia z Nowogrodzkiej "Tusk, Niemcy, niemieckie...".

0

@RobiS a Elche gra z liderem...

0

@Pablozeusz niech piją, byle po mieście się nie włóczyli, w takim Krakowie po wprowadzeniu zakazu liczba nocnych interwencji policji do zakłócania porządku spadła o ponad 30%

2

@Pawlak1992 wtedy 35 lat to już była emerytura

1

@Andi18 tylko ten nasz troszkę większy i bardziej przypomina stadion

0

@Lucyffffer1922 tak sobie jeszcze obejrzałem powtórki, Palma nawet nie musnął tam piłki

0

@Lucyffffer1922 żyjesz przepisami sprzed 20 lat. Co to za argument, że trafił w piłkę? To wtedy można np. łamać nogi rywalom?

0

@Stinger_ z fuksem rakowa to tu jeszcze jakiś samobój Lecha będzie

1

@Lucyffffer1922 przypadkowo zrobił ten wślizg? Jego decyzja, jego ryzyko i jego konsekwencje.

0

@clyde to i tak była kranówka, może przefiltrowana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?