2

@Kazragore Za Olmo? To i w wieku 45 lat będzie bardziej przydatny.

0

@Kgorecki2500 nie każdy, jest coś takiego jak aleksytymia...

1

@fejkenq jedyny, który w obronie ogarnia w tym meczu

1

@damianex10 nie wiem czy tam var stosują, ale przed jego wprowadzeniem takie spalone przy mijance były na porządku dziennym

2

@Bykunn za takie ohydne pazury też...

2

@esem91 obie sytuacje są absurdalne, ale tak samo idiotyczne jest ich zestawianie gdy dotacje są przyznawane przez różne ministerstwa i to, że ten patus dostał nie miało żadnego wpływu na brak dotacji na teleskopy

0

@RezerwowyWojtus szkoda że prime Grzegorza trwał ze 3-4 miesiące

2

@PatrykBarca no wzięli, już widzą, że d.. z niego a nie obrońca

0

@Jakchcesz to nie jest kara tylko środek zapobiegawczy, nie było jeszcze rozprawy

4

@clyde Jak ktoś się wycofuje z takich słów to nie dlatego, że zmienił zdanie, a jedynie przez to, że jego otoczenie na nim to wymogło, bo akurat w danym momencie takie stanowisko jest politycznie bardziej opłacalne.

8

@Comentateiro i już jeden mecz wygrany, ten kibic od bujnej czupryny może mieć nadzieję...

1

@Pablozeusz Kto jak nie trener ma widzieć, że już prawie każdy rywal ma sposób na naszą obronę ustawioną na środku? Przecież w każdym meczu jest tak, że napastnik jest na spalonym a zza linii wbiega ktoś z pomocy i jest pozamiatane.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Redakcja zadajecie w tytule pytanie z odpowiedzią. Skoro był faul (a tak stoi w tytule) to jak może nie być karnego?

0

@IMBALEO już dawno się w tym rywale połapali, na taką obronę wystarczy jeden szybki zawodnik

0

@robsesh cbyba mało oglądasz polską ligę, można jej wiele zarzucić ale na pewno nie brak intensywności

0

@kubix05 ładny strzał? Przecież ta piłka ledwie się toczyła

0

@esem91 kto ci powiedział, że nie sprawdzali? Kurcze, tyle lat ten var jest a ludzie nadal nie kumają jak działa.

0

@Kgorecki2500 czyli popierdółka a nie kebab, substytut stworzony dla chłopców w rurkach

0

@konajoncek de Jong do żółtek kartki grał bardzo dobrze, później już słabo, Olmo dramatyczny przez cały mecz

0

@natanvip tylko że my przegraliśmy z ich rezerwami i dzieciakami

0

@malypuzon przecież on tam zagrywał do Leweg, który nabiegał w to miejsce

0

@Roobo i dokładnie tak ma być teraz. Właśnie dlatego nie mamy usuwać etykiet i zgniatać butelek.

0

@clyde z mentalem naszego społeczeństwa to ludzie będą przed wyrzuceniem te butelki zgniatać żeby nie nadawały się do zwrotu, bo "jeszcze ktoś zarobi moje 50gr"...

0

@Roobo wtedy te butelki nie podlegały recyklingowi, były oddawane do producenta, myte i ponownie napełniane, nikt tego nie przetwarzał

0

@ali3gator po co masz chodzić z worem? Kupujesz drugą butelkę tego samego, to oddajesz starą.

0

@Zoker przecież możesz oddać te butelki normalnie w sklepie, nikt nie każe ci szukać automatu, typowy system kaucyjny. Społeczeństwa faktycznie jest coraz głupsze, 30 lat temu to działało i nikt nie miał problemu.

1

@Eklerek Messi robił takie akcje nie raz, nie dwa i zawsze był 2-3 razy faulowany, a tutaj niemal rozwinęli przed nim czerwony dywan, zero reakcji obrony.

0

@ACMaldini3 w Poznaniu raczej nie, kibice Lecha i Warty dobrze ze sobą żyją

0

@Azazel_Pazuzu tam to będzie 21.45

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?