mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Awedi i tylko się słyszy o potencjalnej czerwonej kartce dla Simeone, a o Casado cisza
4
Eric Garcia wczoraj jeden z najbardziej pechowych występów w karierze chyba.
Samobój po błędzie bramkarza, czerwona kartka po błędzie Ferrana
Niezłe combo
1
@MateuszQ przecież podanie było przed bramkarza, tylko on czekał na tę piłkę, mógł zrobić wszystko, chciał spokojnie przyjąć i rozegrać, niestety skończyło się babolem
0
@Arden jedyne co przemawia za Balde, to szybkość, a Atletico na skrzydłach ma bardzo szybkich zawodników. Maldini by wyszedł i w 20 minucie już by miał żółtą kartkę na koncie, bo często jak mu się ktoś urywa, to fauluje.
3
@Jakchcesz zgodziłeś się?
4
@MateuszQ najwieksza bzdura, która jest tylko wspominana w przypadku takich błędów. Tak, nam tę bzdurę też trener powtarzał, ale zauważ, że w meczu masz kilkanaście takich podań. Taki błąd się zdarza raz na sto tysięcy podań do bramkarza
0
@Czyhrynski ze wzoru skróconego mnożenia, a Ty pewnie ze wzoru Hajty, stąd rozbieżność
0
@karkoz90 za Xaviego albo Koemana, już nie pamiętam, ale wolałem obejrzeć w tym samym czasie żużel niż to co wtedy prezentowała Barcelona. Czasami wcale nie oglądałem, nie było z tego poprostu radości, żadnych emocji, to po co się katować?
1
@Bobo25 do tego dochodzi indywidualna forma poszczególnych piłkarzy, w sumie nie poszczególnych, tylko wszystkich z formacji obronnej i jest co jest. Niestety, z pustego to i Salomon nie naleje.
Araujo psychicznie nie daje rady, Christensen jak grał, to jakoś się prezentował, ale nim typ już większość zapomniała, że istnieje. Kounde niesamowity zjazd w tym sezonie względem poprzedniego. Młodzi też wyglądają gorzej niż w tamtym sezonie. Taka piłka, raz na wozie raz pod wozem.
0
@bari_94 nic nie muszę wspominać, bo każdy racjonalny kibic wie, że z taką obroną daleko nie zajdziemy. Jeszcze jak dołożymy do tego kontuzje kluczowych piłkarzy jak Pedri czy Raphinia, to jak przejdziemy 1/8 to będzie dobrze. Tylko ja jestem tego świadomy, my nadal taplamy się w szambie, łatamy dziury w składzie młodzieżą i wychodzi to nienajgorzej. Dlatego się cieszę z takich wyników, bo Flickr wyciąga maca z tej ekipy i daje nam dużo radości i emocji. Tyle.
6
@bari_94 11 zwycięstw z rzędu, porażka bardzo pechowa z RSSS, 6 zwycięstw z rzędu i w końcu pierwszy sromotna porażka, na którą zasłużyliśmy, ale nie w takich rozmiarach, a tu już jak zwykle lament i płacz "prawdziwych" kibiców, że z taką grą, to tylko na jakiś Eibar
Żałosne
3
@Szklaner ja właśnie czekam na jutro na jakaś promocje z tego co dzisiaj nie zejdzie, nie będę przepłacał 9 groszy za paczką
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 ale gdzie gra?
A Portugalii też myślę, że bez niego w składzie wyglądali by o wiele lepiej, a i atmosfera bez niego byłaby lepsza
1
@Roobo niektórzy lubią mieć posypane coś białego, nie możesz od razu ich dyskryminować
Żartuje, możesz. Do spodu z ćpunami
4
@NeroTFP1 i właśnie po to płacę za internet
0
@Safrani i co to dla takiego szaraka, jak ja oznacza?
0
@Cule1234 wczoraj mieli setkę, szli chyba 6na2 i nie strzelili ;D
5
@majkiii ciekawe ile ona ma już powiadomień :D
4
@VAMOS1899LaMasia jak Ty piszesz wypracowania na polskim?
1
@heniusss niby w Hiszpanii doświadczony kierowca może jeździć do 0.5 promila, ale on tu wygląda, jakby miał dużo więcej.
Swoją drogą, ciekawe czym się to doświadczenie definiuje.
4
@Kinginiesta albo jakaś młoda kelnerka ich obsługiwała i czekał, aż wszyscy pójdą, żeby przyatakować
1
@partymaker a ja się nie zgodzę, według mnie to w środę będzie ciekawiej. Club Brugge u siebie postawi się mocno Atletico, Bodo też u siebie jest nieobliczalne. Nudy w Stambule pewnie będą, za to w Dortmundzie może być fajny mecz.
2
@Karol145 aż się nóż w kieszeni otwiera i chęć wymierzenia sprawiedliwości samemu
7
@Leooo widać było podczas ich starć w El Clasico, że darzą się wzajemnym szacunkiem i można tam się było dopatrzeć nawet jakiejś sympatii
2
@kubix05 o matko, a jak się przewróciło to już połowa pudełek polamana
1
@Criss18Barca Tuska, a kogo?
2
@LeszekFCB no może liźniesz trochę języka ;D
0
@Ryse oznaczam @GM90
Trochę się kruszy ekipa
0
@Eklerek która minuta to była?
No za to w typerku siadł remis, więc nie narzekam ;)
Ale United dało ciała, bo postawiłem win West Hamu i w ostatniej minucie strzelili