0

@Eklerek która minuta to była?
No za to w typerku siadł remis, więc nie narzekam ;)
Ale United dało ciała, bo postawiłem win West Hamu i w ostatniej minucie strzelili

3

@lucca87 szczerze? Parę razy w życiu oglądałem przez chwilę ale ja tam praktycznie krążka nie widzę, tak to zapierdziela ;D
Ale podziwiam jak oni się trzymają na tych łyżwach przy starciach

6

@Safrani a Krzysio się cieszy ;)

1

@mkord jak wiele innych rzeczy, nie podoba się, to scrolluje dalej, a kolega tam wylał żale, jakby go ktoś personalnie zaatakował

5

@BulaKG było delikatne przetarcie, ale creme de la creme przed nami :)

11

@europejczyk a co Ty taki nie w humorze od rana?
Przecież to klasyczek

1

@Jakchcesz faktura czy paragon?

3

@Jakchcesz musisz włożyć tam do tego

21

@LukaszFan jest jedna, mieszka w Barcelonie, ale ona to skacze po Hiszpanach

1

@Edoss i do sałatki jarzynowej ;)

4

No ale weź se chleba do tej zupy bo się nie najesz...

8

@Encore ustawienie tylko dwóch osób do muru to delikatny sabotaż Donnarummy

9

@Azi to słabo się cenisz kolego ;D

1

@VamosRakieta zapomniałem o tym pucharze pocieszenia ;D

1

@Stinger_ za ten rok dostaje Lewy, tryplet swoje zrobi

8

-Gienek, jak to seksownie u Ciebie wygląda? Jak Ty się czujesz w seksie ze swoją starą?
-Moje seksowanie ze starą wygląda jak początek Szczęsnego w Barcelonie. Niby jestem w składzie, ale nie gram.
-Coś w tym jest, ja ci powiem, że w tym seksie to się czuje jak cała nasza reprezentacja.
-Nie możesz strzelić gola?
-Gorzej, gorzej. Tracę bramkę w 3. minucie i później nie mam już motywacji.
-Heniek, Heniek, musisz zmienić drużynę wiesz.

No wyszło to Neo-nówce:D

3

Kurde, Porto w 21 meczach ligowych (ten 21. trwa) straciło tylko 6 bramek. Mega imponująca statystyka, a jak dzisiaj wygrają, to mają autostradę po mistrzostwo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@VegetaPolska już daj na luz i tak zrobił wynik ponad wszelkie oczekiwania

0

Chłopak wygląda jakby był bez układu nerwowego ;D

0

@Criss18Barca Tomasiak odleciał, ale Ty też ;D

0

@Sysia11 no i to tylko pokazuje jaki to sport randomowy

0

@bartekvisca spokojnie, co się odwlecze...

0

@Toretto no bo teraz ludzie się licytują kto zrobi huczniejsze wesele. Co drugi musi mieć wesele w pałacu, zaplanowane przez weeding plenerke, masa atrakcji, animatorki dla dzieci, dla psiecka i się robią koszta.

No i ja te pieniądze dołożyłem sobie do mieszkania, także tego.
A druga sprawa, w większości przypadków to jednak rodzice dużo pomagają przy weselu i rzadko kiedy młodzi sami płacą za wszystko sami.

Ogólnie temat rzeka. Jeszcze bym dodał, że teraz ciężko zrobić duże wesele, bo też dużo gości rezygnuje ze względu na koszty. Ubrać się, umalować, dojechać, koperta. Wychodzi dobry weekend gdzieś ;)

4

@cules100pro no jak nie ma nic w protokole, to nic mu nie grozi.

3

@BorzyKrzys jak auto sprawdzone, to nie ma co patrzeć na przebieg ;D

1

@gumaz a to ja się wyłamie, co prawda ślub brałem w 2018 roku na 120 osób, ale z wszystkim nam wyszło coś około 45 tysięcy chyba, podzielone na 3 części, my i rodzice moi i żony. Więc wyszło po 15 na parę, a z kopert mieliśmy właśnie też coś koło 45k. Więc jak dla mnie wyszliśmy na plus i to spory i tę kasę przeznaczyliśmy na wkład własny.

Wiem, że wesela teraz posłuży w górę, ale z mądrym planowaniem, można te koszty mocno ograniczyć, a i ludzie też w koperty dają więcej.

Jeszcze dodam, bo zaraz się jakiś mądry może trafić, nie, nie robiliśmy wesela dla kopert, żeby nam się zwróciło.

0

@Encore i w dodatku wydaje się bardzo sympatyczny
Jedyny minus, że dzięki niemu apEX tyle wygrywa, a na chłopa patrzeć nie mogę

0

@ZwyklyCuler48 w sumie to ciężko wyjść z czegoś, czego nie było

4

@esem91 ale potem faulował Haaland, więc musiał to cofnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?