1

@kamyk_23 Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

1

@FcPortoFan1999 i znów SFG, mówię, nie ma co biegać, tylko grać że stojącej piłki

2

Oj Stuani...
Wszedł na rzut karny i zmarnował w ostatniej minucie

0

@FCB24 no niby tak, ale fajnie jest się pocieszyć trochę po sukcesie bez spiny, a tak zaraz musisz iść się ogarniać, szykować do dekoracji, a w natłoku emocji następnego dnia można pewnych rzeczy nie pamiętać nawet :D

1

@FCB24 a ja się nie zgodzę, często wtedy jeszcze trzyma adrenalina czy tam jakaś euforia. A tak następnego dnia, na chłodno, możesz się delektować tym co zrobiłeś.

W sensie, jedno i drugie ma swoje wady i zalety, ale żeby za idiotyczne uznawać obecny system? Myślę, że przesada

1

@AmigoBlancos jak tam tasiemiec? Dalej w grze?

3

@Stinger_ bo Bayern bez tych karnych sobie radzi, a Real bez karnych by był w środku tabeli

0

@SeWo77 a coś na temat?

5

@Pawlak1992
Ulubiona: żadna
Znienawidzona: każda

1

@DTMisTheBest Ty wiesz kto na co spogląda
Są Igrzyska Olimpijskie, wydarzenie raz na 4 lata, to ludzie oglądają i komentują

1

@FcPortoFan1999 postawie remis w Szczecinie, muszę szukać punktów

0

@TR3YWAY ile w łapie wariacie?

1

@icon3520 wsm nwm co napisać, bo też ogl. A tak btw ct u Cb?

1

@FcPortoFan1999 Oski, jak to dzisiaj widzisz w ekstraklasie? Bo trzeba postawić w kicktipperze

0

@AmigoBlancos jak u Ciebie wygląda skuteczność? Wychodzisz na plus?

1

@Barcanajlepszyteam no ogólnie tak, ale łapsko ma konkretne typ
Swoją drogą, ciekawe czy Lewy po zakończeniu kariery też będzie chciał trochę przypakowac

1

@AmigoBlancos pochwal się co weszło, a co jutro ma wejsc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@kubix05 wniosek? Musisz częściej chodzić na zakupy

3

@Kessie śmiechy śmiechami, ale graliśmy kiedyś meczyk w juniorach, kolega wchodził z ławki, podchodzi do bocznego, daje kartkę o zmianie, sędzia tam sprawdza mu ochraniacze, buty i mówi, że nie może wejść bo ma getry na odwrót założone
I chłopak przyszedł do ławki i do trenera że nie może wejść ;D

1

@Bernard777 właśnie dobrze, wszedł remisik ;)

8

@Eklerek plus w takich miejscach często są fajne mamuśki :)
P.S
Masz skarpety lewą na prawą założone

0

@Sysia11 znajdziesz mi jeden komentarz, gdzie wyzywam Yamala, dostajesz ode mnie bukiet kwiatów

1

@Sysia11 bestia Romero w gazie, co?

1

@Popitek12 kolegę z siłowni co nóg nie robi?

4

@Arden oczywiście, że tak. Chcąc nie chcąc potrzebujemy go na dalszą część sezonu. Musi się ogrywać i łapać pewność siebie

1

@RafiVeB a pomysł, że są ludzie, którzy chodzą na stadiony i za to płacą :D
I na wyjazdy jeżdżą

Ale z drugiej strony jednak na stadionie to co innego, można ich zrozumieć

0

@clyde to już Ci nikt ogórkowej do roboty nie przynosi ;D

1

@FcPortoFan1999 laga do przodu, obrońca panikuje, odbija od kanciastego łba na rzut rożny, 1-0
Zero wysiłku

1

@clyde już nie siedzisz w bukmacherce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?