mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamyk_23 Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
1
@FcPortoFan1999 i znów SFG, mówię, nie ma co biegać, tylko grać że stojącej piłki
2
Oj Stuani...
Wszedł na rzut karny i zmarnował w ostatniej minucie
0
@FCB24 no niby tak, ale fajnie jest się pocieszyć trochę po sukcesie bez spiny, a tak zaraz musisz iść się ogarniać, szykować do dekoracji, a w natłoku emocji następnego dnia można pewnych rzeczy nie pamiętać nawet :D
1
@FCB24 a ja się nie zgodzę, często wtedy jeszcze trzyma adrenalina czy tam jakaś euforia. A tak następnego dnia, na chłodno, możesz się delektować tym co zrobiłeś.
W sensie, jedno i drugie ma swoje wady i zalety, ale żeby za idiotyczne uznawać obecny system? Myślę, że przesada
1
@AmigoBlancos jak tam tasiemiec? Dalej w grze?
3
@Stinger_ bo Bayern bez tych karnych sobie radzi, a Real bez karnych by był w środku tabeli
0
@SeWo77 a coś na temat?
5
@Pawlak1992
Ulubiona: żadna
Znienawidzona: każda
1
@DTMisTheBest Ty wiesz kto na co spogląda
Są Igrzyska Olimpijskie, wydarzenie raz na 4 lata, to ludzie oglądają i komentują
1
@FcPortoFan1999 postawie remis w Szczecinie, muszę szukać punktów
0
@TR3YWAY ile w łapie wariacie?
1
@icon3520 wsm nwm co napisać, bo też ogl. A tak btw ct u Cb?
1
@FcPortoFan1999 Oski, jak to dzisiaj widzisz w ekstraklasie? Bo trzeba postawić w kicktipperze
0
@AmigoBlancos jak u Ciebie wygląda skuteczność? Wychodzisz na plus?
1
@Barcanajlepszyteam no ogólnie tak, ale łapsko ma konkretne typ
Swoją drogą, ciekawe czy Lewy po zakończeniu kariery też będzie chciał trochę przypakowac
1
@AmigoBlancos pochwal się co weszło, a co jutro ma wejsc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@kubix05 wniosek? Musisz częściej chodzić na zakupy
3
@Kessie śmiechy śmiechami, ale graliśmy kiedyś meczyk w juniorach, kolega wchodził z ławki, podchodzi do bocznego, daje kartkę o zmianie, sędzia tam sprawdza mu ochraniacze, buty i mówi, że nie może wejść bo ma getry na odwrót założone
I chłopak przyszedł do ławki i do trenera że nie może wejść ;D
1
@Bernard777 właśnie dobrze, wszedł remisik ;)
8
@Eklerek plus w takich miejscach często są fajne mamuśki :)
P.S
Masz skarpety lewą na prawą założone
0
@Sysia11 znajdziesz mi jeden komentarz, gdzie wyzywam Yamala, dostajesz ode mnie bukiet kwiatów
1
@Sysia11 bestia Romero w gazie, co?
1
@Popitek12 kolegę z siłowni co nóg nie robi?
4
@Arden oczywiście, że tak. Chcąc nie chcąc potrzebujemy go na dalszą część sezonu. Musi się ogrywać i łapać pewność siebie
1
@RafiVeB a pomysł, że są ludzie, którzy chodzą na stadiony i za to płacą :D
I na wyjazdy jeżdżą
Ale z drugiej strony jednak na stadionie to co innego, można ich zrozumieć
0
@clyde to już Ci nikt ogórkowej do roboty nie przynosi ;D
1
@FcPortoFan1999 laga do przodu, obrońca panikuje, odbija od kanciastego łba na rzut rożny, 1-0
Zero wysiłku
1
@clyde już nie siedzisz w bukmacherce?