mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 bestia Romero w gazie, co?
1
@Popitek12 kolegę z siłowni co nóg nie robi?
4
@Arden oczywiście, że tak. Chcąc nie chcąc potrzebujemy go na dalszą część sezonu. Musi się ogrywać i łapać pewność siebie
1
@RafiVeB a pomysł, że są ludzie, którzy chodzą na stadiony i za to płacą :D
I na wyjazdy jeżdżą
Ale z drugiej strony jednak na stadionie to co innego, można ich zrozumieć
0
@clyde to już Ci nikt ogórkowej do roboty nie przynosi ;D
1
@FcPortoFan1999 laga do przodu, obrońca panikuje, odbija od kanciastego łba na rzut rożny, 1-0
Zero wysiłku
1
@clyde już nie siedzisz w bukmacherce?
1
@FcPortoFan1999 akurat ten filmik nie jest dobrym tego przykładem, wszystkie 3 bramki po SFG. Wniosek? Nie ma co biegać, tylko grać że stojącej piłki, ewentualnie wrzuty z autu
0
@draxidox nie oglądam, ale jakbym miał oglądać, to właśnie curling i chyba biathlon, bo w odróżnieniu do biegów, to to strzelanie chociaż coś urozmaica.
A z curlingiem śmiesznie się to i mnie zaczęło, bo pierwsY raz właśnie na jakiś ZIO zobaczyłem i od razu mi się spodobało
1
@FcPortoFan1999 weszło jak w masło
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16522032#comment-16522044
Szkoda, że się pomyliłem i postawiłem 1-2 dla Cracovii :D
0
@Andi18 nie ma co się dziwić, skoro Lech 10, Legia 17, to ktoś musi te wyższe lokaty zajmować :D
4
@Bykunn dokładnie, u mnie młody pomyka w piżamie i dresiku ;)
1
@Kozinho. Jak napierdzielac to ja też chętny ;D
2
@Pawlak1992 już dawno takie rzeczy jak zegarki, okulary nie stanowią części praktycznej, tylko dekoracyjnej/ozdobnej
2
@Popitek12 jesteś nie do podrobienia
No ale co się dziwić, najinteligentniejszy użytkownik LR
1
@FcPortoFan1999 dlatego będzie remis. Dobra, mamy ustalone, obstawiam, będzie na Ciebie jak cos
1
@FcPortoFan1999 i później remisik w Gdańsku i wszyscy zadowoleni
1
Panie Oski @FcPortoFan1999 idąc logiką ekstraklasy, dzisiaj Zagłąbie to bierze, prawda? Takie 2-1
1
@FcPortoFan1999 nic nie wmawiam, to było tak hipotetycznie tylko, chciałem Cię sprawdzić ;D
2
@FcPortoFan1999 kobiety może i nie masz, ale w ciąży któraś z Tobą może chodzi
1
@NeroTFP1 aż tak dobrze nie pamiętam, ale Tracz mi ostatnio wyskakiwał na tiktoku i nigdy nie pominąłem, po latach doceniam jego grę aktorską, ale postać przez scenarzystów wymyślona idealnie
A teraz w życiu realnym pracuje dla Tracza
Ale nie tego ;D
A jak już tak gadamy o tym M jak miłość, to mnie strasznie denerwuje, bo z natury mam tak że mnie irytują duperele, że tam w tym serialu, każdy mieszkanie wypasione, firmy, mnóstwo czasu w ciągu dnia na spotkania towarzyskie;D
A to Warszawka, więc tym bardziej zarobić na to wszystko
0
@NeroTFP1 ile najwięcej ułożone? U mnie 6k z żonka
1
@Arden żużel, puzzle, góry
1
@NeroTFP1 to trzeba usiąść na spokojnie ;D
@arczis92 tak, Marta była tragiczna i powrót po latach niczego nie zmienił.
Ale się dyskusja rozkręciła ;D
2
@NeroTFP1 tak i ona w realu zdradziła męża, urodziła dziecko kochankowi i znów jest z tym swoim mężem i nawet promowała jakaś kampanię rodzinne ;D
@arczis92 Arek... To mogłaby być Twoja córka :)
1
@NeroTFP1 tam chyba najporzadniejsza to Marysia właśnie, co prawda ma drugiego męża, ale pierwszy zmarł.
I o dziwo, teraz wygląda o wiele lepiej, niż te 20 lat temu
19
@Jimmydeska miałem kiedyś znajomego, co nie chciał dziewczynie kupować prezentu na urodziny, to zerwał z nią tydzień przed, a tydzień po, wrócili do siebie ;)
Ale Ty chyba takim agentem nie jesteś, co?
0
@esem91 Iza? Jeśli o to chodzi, to poszła w długą z nim, rozwod z Roznerskim, a z tamtym za długo nie była, bo się okazał przemocowy i została sama z dzieckiem
0
@fefu53 robię w branży, gdzie AI nie ma prawa bytu, a dwa, w tej firmie nawet jakby była możliwość wykorzystać sztuczna inteligencję, to nikt by na to nie wpadł pewnie ;D
2
@agaFCB a to od lat nic się nie zmienia w tej kwestii ;D
@fumador a najlepsze, że w realu to Tracz jest osobą bardzo wierząca, więc gdy chodził do kościoła, to ludzie dopiero mieli kocioł w głowie ;Do
@Eklerek no kiedyś się oglądało, teraz czasem po Wrocławiu gdzieś widzę jak kręcą dalej te docinki do Pierwszej Miłości
Czasami mnie łapie taka nostalgia i lekko smutek, że człowiek tyle odcinków obejrzał, tyle czasu poświęcił, a potem z różnych powodów przestał i nie wie jak się potoczyły niektóre losy